Sezóna 2011/2012

Zápas 26. kola: Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0); odehráno 17. 6. 2012

Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)Třebětice A - N. Včelnice 2:0 (0:0)

Zápas 21. kola: Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2); odehráno 10. 6. 2012

Branky: Čurda Vlastimil, Novák Miloš, Dvořák Roman - Blažek Martin, Baláž Martin, Matějka Jakub

Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)Třebětice B - N. Včelnice B 3:3 (1:2)

Zápas 18. kola: T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2); odehráno 21. 4. 2012

T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)T. Sviny - Třebětice A 2:2 (2:2)

Zápas 12. kola: Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0); odehráno 30. 10. 2011

Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)Třebětice A - Ledenice 0:1 (0:0)

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
 
K. Řečice - Třebětice A
Sobota 21. 9. 2019 v 16:30
 
Třebětice B - H. Pěna
Neděle 22. 9. 2019 v 15:00
 
J. Hradec - Třebětice žáci
Neděle 22. 9. 2019 v 16:30
 
Třebětice žáci - Dačice
Pátek 27. 9. 2019 v 16:00
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 28. 9. 2019 v 16:00
 
Třebětice A - Suchdol / Luž.
Neděle 29. 9. 2019 v 15:00
 
Třebětice B - Dačice B
Sobota 5. 10. 2019 v 16:00
 
Třebětice žáci - Novosedly
Neděle 6. 10. 2019 v 10:30
 
Neplachov - Třebětice A
Neděle 6. 10. 2019 v 16:00
 
Slavonice  - Třebětice žáci
Sobota 12. 10. 2019 v 10:00
 
Třebětice A - Č. Velenice
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice B - Třebětice B
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice  - Třebětice A
Sobota 19. 10. 2019 v 15:30
 
Třebětice žáci - Včelnice
Neděle 20. 10. 2019 v 10:30
 
Lomnice / Luž. - Třebětice A
Sobota 26. 10. 2019 v 14:30
 
Strmilov - Třebětice žáci
Neděle 27. 10. 2019 v 10:00
 
Třebětice A - Studená
Neděle 3. 11. 2019 v 14:00
 
Ledenice - Třebětice A
Sobota 9. 11. 2019 v 14:00

Přípravné zápasy - podzim 2019

Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice