"B" mužstvo

Soutěž: A1A, J. Hradec - okresní přebor mužů

Aktuální sezóna 2023/2024 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice B/Číměř  Staré Hobzí 6. 4. 2024 16:30 3:1 (1:1)
 Lodhéřov Stará Hlína 6. 4. 2024 16:30 1:3 (1:0)
 Strmilov Jarošov nad Než. 6. 4. 2024 16:30 3:0 (1:0)
 Lásenice Suchdol B 6. 4. 2024 16:30 4:3 (3:2)
Novosedly Třebětice B 7. 4. 2024 15:00 2:2 (0:2)
FK Dačice B Kunžak 7. 4. 2024 16:30 3:3 (3:2)

14. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Než. Lodhéřov 13. 4. 2024 13:00 4:0 (3:0)
Třebětice B Strmilov 13. 4. 2024 13:30 0:3 (0:3)
Stará Hlína Bystřice B/Číměř  13. 4. 2024 16:30 10:1 (5:0)
Staré Hobzí FK Dačice B 14. 4. 2024 15:00 2:2 (0:1)
Kunžak Lásenice 14. 4. 2024 16:30 12:2 (3:0)
Suchdol B Novosedly 14. 4. 2024 16:30 1:2 (1:0)

15. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
 Suchdol B Třebětice B 20. 4. 2024 17:00 2:0 (1:0)
Novosedly Kunžak 20. 4. 2024 17:00 2:3 (1:3)
Lodhéřov Strmilov 20. 4. 2024 17:00 0:3 (0:2)
Bystřice B/Číměř  Jarošov nad Než. 21. 4. 2024 14:00 1:4 (1:3)
Lásenice Staré Hobzí 21. 4. 2024 15:00 2:1 (0:1)
FK Dačice B Stará Hlína 21. 4. 2024 17:00 1:3 (1:2)

16. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Než. FK Dačice B 27. 4. 2024 13:30 4:3 (3:1)
 Stará Hlína Lásenice 27. 4. 2024 17:00 5:1 (5:1)
Strmilov Bystřice B/Číměř  27. 4. 2024 17:00 6:0 (2:0)
Staré Hobzí Novosedly 28. 4. 2024 15:00 2:3 (1:1)
Třebětice B Lodhéřov 28. 4. 2024 15:00 1:0 (1:0)
Kunžak Suchdol B 28. 4. 2024 17:00 4:4 (3:2)

17. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Suchdol B Staré Hobzí 4. 5. 2024 17:00 1:2 (0:1)
Novosedly Stará Hlína 4. 5. 2024 17:00 0:2 (0:2)
FK Dačice B Strmilov 4. 5. 2024 17:00 5:1 (1:0)
Bystřice B/Číměř Lodhéřov 5. 5. 2024 14:00 6:0 (2:0)
Lásenice Jarošov nad Než. 5. 5. 2024 15:00 1:2 (1:2)
Kunžak Třebětice B 5. 5. 2024 17:00 6:0 (1:0)

18. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Třebětice B Bystřice B/Číměř 11. 5. 2024 13:30 7:5 (4:5)
Jarošov nad Než. Novosedly 11. 5. 2024 13:30 9:6 (6:1)
Stará Hlína Suchdol B 11. 5. 2024 17:00 6:0 (2:0)
Lodhéřov FK Dačice B 11. 5. 2024 17:00 1:2 (1:2)
Strmilov Lásenice 11. 5. 2024 17:00 8:2 (4:1)
Staré Hobzí Kunžak 12. 5. 2024 15:00 2:5 (0:1)

Tabulka soutěže

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov 17 14 0 3 56:23 42
2. St. Hlína 17 11 1 5 57:36 34
3. Jarošov nad Nežárkou 17 11 1 5 56:40 34
4. FK Dačice B 17 8 3 6 58:34 27
5. Kunžak 17 8 2 7 68:60 26
6. Třebětice B 17 8 2 7 35:36 26
7. Suchdol B 17 7 2 8 41:38 23
8. Lásenice 17 7 1 9 42:64 22
9. Novosedly 17 6 2 9 33:47 20
10. Bystřice B/Číměř 17 6 1 10 47:62 19
11. St. Hobzí 17 3 3 11 27:55 12
12. Lodhéřov 17 3 2 12 21:46 11

19. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Suchdol B Jarošov nad Než. 18. 5. 2024 17:00  
 Novosedly Strmilov 18. 5. 2024 17:00  
 FK Dačice B Bystřice B/Číměř 18. 5. 2024 17:00  
Lásenice Lodhéřov 19. 5. 2024 15:00  
Staré Hobzí Třebětice B 19. 5. 2024 15:00  
Kunžak Stará Hlína 19. 5. 2024 17:00  

20. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Než. Kunžak 25. 5. 2024 13:30  
Stará Hlína Staré Hobzí 25. 5. 2024 17:00  
Bystřice B/Číměř Lásenice 25. 5. 2024 17:00  
Lodhéřov Novosedly 25. 5. 2024 17:00  
Strmilov Suchdol B 25. 5. 2024 17:00  
Třebětice B FK Dačice B 26. 5. 2024 15:00  

21. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Suchdol B Lodhéřov 1. 6. 2024 17:00  
Stará Hlína Třebětice B 1. 6. 2024 17:00  
 Lásenice FK Dačice B 1. 6. 2024 17:00  
Staré Hobzí Jarošov nad Než. 2. 6. 2024 15:00  
Novosedly Bystřice B/Číměř 2. 6. 2024 15:00  
Kunžak Strmilov 2. 6. 2024 17:00  

22. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice B/Číměř Suchdol B 7. 6. 2024 17:30  
Jarošov nad Než. Stará Hlína 8. 6. 2024 13:30  
Lodhéřov Kunžak 8. 6. 2024 17:00

 

Strmilov Staré Hobzí 8. 6. 2024 17:00  
Třebětice B Lásenice 9. 6. 2024 15:00  
 FK Dačice B Novosedly  9. 6. 2024 17:00  

12. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Staré Hobzí Lodhéřov 15. 6. 2024 15:00  
 Kunžak Bystřice B/Číměř 15. 6. 2024 17:00  
Suchdol B FK Dačice B  15. 6. 2024 17:00  
Novosedly Lásenice 15. 6. 2024 17:00  
Stará Hlína Strmilov 15. 6. 2024 17:00  
Třebětice B Jarošov nad Než. 16. 6. 2024 15:00  

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Třeboň 0:5
Třebětice A - Olešník 1:3
Hluboká n. Vlt. - Třebětice A 0:2
Třebětice dorost - Strmilov 5:3
Třebětice A - Mirovice 3:3
Novosedly - Třebětice B 2:2
Třebětice B - Strmilov 0:3
Lásenice - Třebětice dorost 0:6
Strakonice - Třebětice A 2:1
Suchdol - Třebětice B 2:0
Třebětice A - Semice 2:3
N. Včelnice - Třebětice dor. 3:0
Trhové Sviny - Třebětice A 3:3
Třebětice B - Lodhéřov 1:0
Třebětice dorost - Novosedly 6:1
Třebětice A - Týn n. Vlt. 1:1
Kunžak- Třebětice B 6:0
Osek - Třebětice A 1:5
Třebětice B - Bystřice B 7:5
Jankov - Třebětice A 0:4

Třebětice A - Malše Roudné
Sobota 18. 5. 2024 v 17:00 

Slavonice - Třebětice dorost
Neděle 19. 5. 2024 v 10:00

Hobzí - Třebětice B
Neděle 19. 5. 2024 v 15:00

Protivín - Třebětice A
Sobota 25. 5. 2024 v 15:00

Třebětice B - Dačice B
Neděle 26. 5. 2024 v 15:00

Stará Hlína - Třebětice B
Sobota 1. 6. 2024 v 17:00

Třebětice dorost - Kunžak
Neděle 2. 6. 2024 v 10:00 

Třebětice A - Dražice
Neděle 2. 6. 2024 v 15:00 

Milevsko - Třebětice A
Sobota 8. 6. 2024 v 17:00

Třebětice B - Lásenice
Neděle 9. 6. 2024 v 15:00

Třebětice A - Rudolfov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Třebětice B - Jarošov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Přípravné zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Kirchschlag 4:3
Třebětice A - St. Martin 2:6
Třebětice A - Dobrá Voda 5:2
Třebětice A - Žirovnice 1:2

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Žáci a přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami