Výkonný výbor a další funkcionáři klubu

Výkonný výbor:

Předseda klubu: Ing. Koutný Jan ml.

Manažer klubu: Bastl Josef

Další členové výboru: Bastl Pavel

                                        Habr Stanislav st.

                                        Kelbler Miloš

                                        Michna Jindřich

                                        Plachý Karel

 

Další funkcionáři klubu:

Trenér "A" mužstva: 

Vedoucí "A"mužstva: Kostelecký  Zdeněk 

Kustod a zdravotník "A"mužstva: Feherpataky Milan

Trenér "B" mužstva: 

Trenér přípravky: Bastl Pavel

Správce hřiště: Feherpataky Milan

Klubová účetní: Bastlová Miroslava

Vedoucí kultury: Bastl Václav

 

 

 

 

 

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
 
K. Řečice - Třebětice A
Sobota 21. 9. 2019 v 16:30
 
Třebětice B - H. Pěna
Neděle 22. 9. 2019 v 15:00
 
J. Hradec - Třebětice žáci
Neděle 22. 9. 2019 v 16:30
 
Třebětice žáci - Dačice
Pátek 27. 9. 2019 v 16:00
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 28. 9. 2019 v 16:00
 
Třebětice A - Suchdol / Luž.
Neděle 29. 9. 2019 v 15:00
 
Třebětice B - Dačice B
Sobota 5. 10. 2019 v 16:00
 
Třebětice žáci - Novosedly
Neděle 6. 10. 2019 v 10:30
 
Neplachov - Třebětice A
Neděle 6. 10. 2019 v 16:00
 
Slavonice  - Třebětice žáci
Sobota 12. 10. 2019 v 10:00
 
Třebětice A - Č. Velenice
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice B - Třebětice B
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice  - Třebětice A
Sobota 19. 10. 2019 v 15:30
 
Třebětice žáci - Včelnice
Neděle 20. 10. 2019 v 10:30
 
Lomnice / Luž. - Třebětice A
Sobota 26. 10. 2019 v 14:30
 
Strmilov - Třebětice žáci
Neděle 27. 10. 2019 v 10:00
 
Třebětice A - Studená
Neděle 3. 11. 2019 v 14:00
 
Ledenice - Třebětice A
Sobota 9. 11. 2019 v 14:00

Přípravné zápasy - podzim 2019

Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice