Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

2. kolo

Datum konání: 16. 8. 2019

TŘEBĚTICE - N. BYSTŘICE 1:1 (0:0)

V úvodním utkání celé soutěže nepotvrdily Třebětice roli favorita. Jiskra Nová Bystřice, která se loni zachraňovala do posledních kol, vyválčila na půdě soupeře cenný bod.

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice: „Od úvodního hvizdu bylo znát, že to nebude tak snadný soupeř, jak si mnozí mysleli. Bystřice byla víc na balonu, kombinovala a hned z první standardky nadělala našemu brankáři potíže. Ten však střelu Havla zlikvidoval. Po změně stran jsme hru vyrovnali a postupně začali udávat tempo. Když jsme v 67. minutě dostali výhodu trestného kopu, postavil se k němu jeden z nejlepších hráčů zápasu Radim Tříletý a střelou o tyč rozjásal naše příznivce. Naše radost však netrvala dlouho, neboť jsme se dopustili faulu poblíž vápna. Hostující Havel pak při následném „přímáku“ předvedl výbornou kopací techniku a nedal našemu brankáři Koupilovi šanci. Kdybychom ve druhé půli proměnili vyložené příležitosti, bylo by to určitě veselejší. Takhle se musíme spokojit s bodem.“

Aleš Benkovský, trenér Jiskry Nová Bystřice: „Věděli jsme, že se nám v Třeběticích dlouhodobě nedaří. Do utkání jsme nevstoupili špatně, snažili jsme se hrát aktivně, v prvním poločase jsme asi měli i více ze hry, ale do větších šancí se ani jeden tým nedostal. Vstup do druhé půle nám nevyšel, domácí získávali odražené balony, nám vázla kombinace a inkasovali jsme z přímého kopu. Naštěstí chvilku poté i Havel trefil „přímák“ fantasticky a vyrovnal. Posledních patnáct minut mohl každý z týmů strhnout vedení na svoji stranu. My nedotáhli slibné brejky, protože jsme nedokázali trefit bránu, domácí zase pohrdli stoprocentní šancí, kterou jim připravil obrovskou hrubkou brankář Podolský, ale naštěstí při nás stáli všichni svatí. Bod bereme.“

Sestava Třebětic: Koupil Petr – Kelbler David (56. Dolák Jan), Tříletý Radim, Zejda Tomáš, Kelbler Petr (83. Nikrmajer Zdeněk), Švarc Petr, Černý Jiří, Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Havlík Vojtěch (69. Havlík Martin), Šťastný Martin

Trenér: Novák Vojtěch; vedoucí mužstva: Kostelecký Zdeněk

Sestava N. Bystřice: Podolský Patrik – Brus Ondřej, Brabec Vojtěch [K], Benkovský Aleš, Feytl Martin (89. Hynek Petr) – Janata Adam (65. Kapias Filip), Frühauf David, Schramhauser Jan, Schramhauser Radek – Janata Adam, Havel Jiří

Trenér: Komárek Michal; vedoucí mužstva: Berger Andreas

Branky: 67. Tříletý Radim - 73. Havel Jiří

Žluté karty: 1:1 (79. Kelbler Petr - 66. Frühauf David)

Rozhodčí: Bumba František - Rous Zdeněk, Janák Pavel

Počet diváků: 60

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.

Publikováno 18. 8. 2019 12:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

3. kolo

Datum konání: 25. 8. 2019

MLADÉ - TŘEBĚTICE 2:3 (1:1)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (4.): „K prvnímu venkovnímu utkání jsme odjeli pouze s jedním hráčem na střídání, takže bylo jasné, že na obrovském hřišti to nebude žádný med. Domácí byli sice více na balonu, ale do vedení jsme šli my. Švarc odcentroval a míč se odrazil od jednoho z bránících hráčů do sítě. Potom jsme měli obrovské štěstí, když nejprve brankář Koupil zlikvidoval samostatný nájezd a v další šanci domácí trefili jen tyč. Přesto Mladé ve 32. minutě dokázalo vyrovnat. Po změně stran jsme se zlepšili, byli aktivnější a už v 50. minutě po faulu na Petra Kelblera sudí odpískal penaltu, jíž proměnil kapitán Vojtěch Habr. Ten v 68. minutě připojil i třetí trefu. Čtvrt hodinky před koncem sice domácí snížili, ale srovnat se jim nepovedlo. Všechny naše kluky je třeba za výkon pochválit.“

Sestava SK Mladé: M. Voneš - P. Šimek (62. J. Vokáč), V. Moudrý, T. Linhart, V. König ml. (70. J. Kotzina), L. Szojka, M. Schuster, P. Schuster, J. Šťastný [K], Š. Pařízek, M. Zemek

Sestava Třebětic: P. Koupil - D. Kelbler (86. P. Bastl),  J. Dolák, R. Tříletý, T. Přívětivý, P. Kelbler, P. Švarc, V. Habr [K], J. Černý, M. Šťastný, V. Bastl

Branky: 32. König Václav, 75. Linhart Tomáš - 15. Schuster Pavel (vl.), 50. Habr Vojtěch (pen.), 68. Habr Vojtěch

TŘEBĚTICE - BUK 2:3 (0:1)

Fotbalisté nováčka z Buku vybojovali výhru na půdě Třebětic. Všechny branky hostů vstřelila dvojčata Jakub a Petr Jarošovi.

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (9.): „V duelu proti pro nás neznámému soupeři bylo brzy jasné, že to nebude žádná legrace. Hosté víc běhali a měli i několik slibných šancí, s nimiž si poradil brankář Koupil. Na střelu do šibenice v 39. minutě však už byl krátký. Druhý poločas jsme zahájili velmi aktivně a v 53. minutě jsme se dočkali vyrovnání v podání Šťastného. Následovaly další naše příležitosti, jež by se měly proměňovat. Což se ale nestalo, a tak se radoval Buk, který své šance v 77. a 84. minutě proměnil. Výsledek v závěru korigoval Tomáš Chvátal.“

Libor Vondráček, obránce AC Buk (4.): „I když jsme od začátku zápasu věděli o síle soupeře zejména po stranách, nedařilo se nám náběhy dostatečně zachytávat. Přesto se domácí v první půli dostali jen do jediné vyloženě šance po standardní situaci. My si příležitosti vytvářeli z různých pozic, ale končily buď faulem, nebo sporným zákrokem v pokutovém území. V závěru poločasu tak skóroval Jakub Jaroš z pozice, z níž branky padají jen výjimečně, když nádherné zamířil od pravé lajny do levé šibenice. V druhém poločase na nás Třebětičtí vlétli a zaslouženě srovnali. Následnému tlaku jsme však odolali, a naopak jsme šli znovu do vedení dvěma zásahy Petra Jaroše. Soupeř ovšem těsně před koncem snížil a závěrečné okamžiky byly napínavé, neboť domácí v nastavení kopali ještě dva rohy. Díky tvrdé práci celého týmu si myslím zaslouženě odvážíme od samotné hranice našeho kraje 3 body.“

Sestava Třebětic: P. Koupil - D. Kelbler, R. Tříletý, M. Havlík (76. P. Bastl), P. Švarc, J. Černý, V. Habr, V. Bastl (66. Z. Nikrmajer), T. Chvátal, M. Šťastný, P. Chvátal  (60. B. Novák)

Sestava Buku: L. Vondrák - J. Kocourek, F. Opička (86. M. Augustín), P. Jaroš, F. Tomšík, J. Jaroš, P. Heger,  L. Moravec, L. Vondráček, R. Puhlovský (73. M. Kučera), O. Jasanský

Branky: 53. Šťastný Martin, 90. Chvátal Tomáš - 39. Jaroš Jakub, 77. Jaroš Petr, 84. Jaroš Petr

Žluté karty: 2:2 (22. Černý Jiří, 83. Chvátal Tomáš - 20. Moravec Luděk, 90. Vondrák Lukáš)

Rozhodčí: Kovařík Zdeněk - Maňhal ing. Jan, Loula Vladimír

Počet diváků: 100

Publikováno 4. 9. 2019 8:29

5. kolo

Datum konání: 7. 9. 2019

DOLNÍ BUKOVSKO - TŘEBĚTICE 1:1 (1:1)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (10.): „Odjeli jsme bez několika hráčů základní sestavy, takže jsme museli improvizovat, ale musím říct, že to v prvním poločase na výkonu znát nebylo. Bohužel nás už delší dobu trápí neproměňování vyložených šancí, a tak nás do vedení poslal až Vojta Habr z penalty ve 14. minutě. Dolní Bukovsko vyrovnalo po půlhodině z přímého kopu. Po přestávce už to z naší strany tak dobré nebylo. Soupeř na nás vyrukoval a my nevěděli, jak hru uklidnit, takže jeho tlak sílil, ale ani domácí naštěstí nedokázali své příležitosti zužitkovat. Rozhodčí navíc nešetřil kartami, a když v 77. minutě putoval jeden z domácích fotbalistů po druhé žluté pod sprchy, nápor Bukovska to otupilo. Vzhledem k průběhu druhého dějství jsme s bodem spokojeni.“

Sestava D. Bukovska: L. Cypris - J. Cihla - V. Kotyza, P. Zahradník, F. Cihla, R. Podhradský, M. Dvořák (46. J. Kadlec), O. Malecha, T. Venčovský, P. Kokeš, L. Chochol (87. F. Sedlák)

Sestava Třebětic: P. Koupil - J. Dolák, V. Havlík, V. Novák, P. Bastl (89. M. Nguyen), B. Novák, D. Kelbler, R. Tříletý, P. Švarc, J. Černý, V. Habr

Branky: 30. Cihla František - 14. Habr Vojtěch

Žluté karty: 7:3 (14. Cihla František, 42. Malecha Ondřej, 54. Zahradník Petr, 69. Venčovský Tomáš, 70. Kadlec Jan, 73. Podhradský Radek, 76. Cihla Josef - 29. Havlík Vojtěch , 65. Černý Jiří, 72. Švarc Petr)

Červené karty: 1:0 (77. Venčovský Tomáš)

TŘEBĚTICE - TŘEBOŇ B 2:2 (0:2)

Sestava Třebětic: P. Koupil (46. V. Novák) - D. Kelbler, J. Dolák (56. R. Kühtreiber), R. Tříletý, P. Švarc, B. Novák, J. Černý, V. Habr, V. Bastl, T. Chvátal, V. Havlík

Sestava Třeboně: J. Flaška - J. Macho, J. Rešl (90. D. Nehoda), M. Nehoda, M. Pfeifer, J. Zavadil, T. Zvánovec, A. Voborský, P. Švejda, O. Michal, D. Bartl

Branky: 63. Habr Vojtěch, 79. Kühtreiber Radim - 18. Pfeifer Miroslav, 43. Macho Jakub

Žluté karty: 2:1 (42. Dolák Jan, 72. Tříletý Radim - 38. Voborský Adam)

Rozhodčí: Picka Pavel - Blažek Vladislav, Janák Pavel