Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

KARDAŠOVA ŘEČICE - TŘEBĚTICE 0:4 (0:3)

Sestava K. Řečice: Houdek Daniel - Šergl Zdeněk (82. Bačák Tadeáš), Bílek Miroslav, Tajml Jiří, Roubík Václav (80. Mikloš Dominik), Madar Ondřej, Vosecký Jan (58. Janeček Karel), Madar Jonáš, Slavík František, Kovář Jiří, Jánošík Vojtěch

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Bastl Pavel (82. Černý Jiří), Havlík Vojtěch, Tříletý Radim, Kelbler Martin (70. Přívětivý Tomáš), Pokorný Václav, Kelbler David (87. Dostál Jakub), Kelbler Petr, Švarc Petr, Habr Vojtěch,  Bastl Vojtěch

Branky: 3. Pokorný Václav, 12. Habr Vojtěch, 41. Kelbler David, 83. Švarc Petr

Žluté karty: 3:2 (29. Jánošík Vojtěch, 33. Tajml Jiří, 90. Madar Jonáš - 29. Kelbler David, 88. Havlík Vojtěch)

Rozhodčí: Bartůněk Pavel - Saidl Radek, Melzoch David

Delegát: Tupý Petr

Počet diváků: 80

Zde můžete v ložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.

Třebětice slaví výhru i proti béčku Třeboně

V šestém kole přivítaly dosud stoprocentní Třebětice rezervní tým Třeboně. Přestože se hostům podařilo v první půli držet domácí tým na uzdě, ve druhé už se projevila převaha Třebětic, které dvěma brankami rozhodly o zisku tří bodů.

První poločas góly nenabídl

V prvním poločase se v Třeběticích hrálo vyrovnané utkání, které nepřinášelo téměř žádné šance. Domácí mužstvo se dostalo pouze ke třem zakončením z rohových kopů, nicméně hlavičkující hráči ani jednou nedokázali zamířit mezi tři tyče. Jednu šanci si vypracovali i hosté z Třeboně, kdy střelu zpoza vápna musel domácí brankář vyrážet na rohový kop.

Ve druhém poločase rozhodli domácí o své výhře

Ve druhém poločase už se diváci v Třeběticích branky dočkali. V 57. minutě zahrávali domácí přímý kop, k hlavičce se dostal Tomáš Chvátal a překonal brankáře hostů - 1:0. O chvíli později, v 65. minutě, udělal chybu stoper hostů Ondřej Beníšek. Toho využil domácí kapitán Vojtěch Habr, který postupoval sám na brankáře Třeboně, kterého dokázal překonat střelou po zemi kolem jeho nohou - 2:0. Víc zajímavých situací už utkání nenabídlo, a tak i po šestém kole zůstávají domácí Třebětice stoprocentní, když porazili Třeboň B 2:0.

Ohlasy k zápasu

Marek Černoch, trenér Třebětic: "Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a během patnácti minut jsme si vytvořili tři stoprocentní šance; bohužel ani jednu jsme neproměnili. Zápas se od té doby vyrovnal a zahrozili i hosté. My jsme byli hodně nepřesní a v kombinaci nám chyběla kvalita. Druhé dějství jsme si vytvořili stálý tlak a opět přišlo zahazování šancí, naštěstí jsme dvě proměnili a zaslouženě zvítězili. Jsem rád, že i když náš výkon nebyl optimální, tak jsme dokázali zápas vyhrát."

Michal Rezek, trenér  Třeboně: "Poločas 0:0, pak jsme dostali gól někdy v 60. minutě. Po chybě stopera jsme dostali další gól v podstatě z nájezdu, takže 2:0 a bylo hotovo. Třebětice vedou, měly jasnou převahu celý zápas a my jsme hráli jenom to, na co bylo, měli jsme zase mladé kluky. Takže zasloužené vítězství domácích úplně bez diskuzí. My jsme se víceméně nedostávali ani do šancí."

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Pokorný Václav, Novák Bohumír (6. Přívětivý Tomáš), Trávníček Milan, Kelbler David, Chvátal Tomáš, Kelbler Petr, Švarc Petr, Habr Vojtěch , Bastl Vojtěch, Lorenc Vojtěch (68. Havlík Vojtěch)

Sestava Třeboně: Flaška Josef - Stasek Matyáš (63. Pitelka Ondřej), Čábela Filip, Voborský Adam, Rybár Vojtěch, Ferchenbauer Erik, Beníšek Ondřej, Kučera Jan, Michal Ondřej, Pfeifer Miroslav, Rešl Jan

DOLNÍ BUKOVSKO - TŘEBĚTICE 0:4 (0:4)

V Dolním Bukovsku se představily Třebětice. Domácí na své půdě zatím neztratili ani bod, hosté však ještě neztratili body vůbec. Třebětice předvedly raketový vstup do utkání a o své výhře rozhodly už během úvodních dvaceti minut. I po pěti kolech tak mají plný počet bodů. Shodnou bilancí se může pochlubit už jen Neplachov, který by ovšem na suchdolské půdě vyhrál jen stěží, kdyby domácí dokázali proměňovat vyložené šance.

První půle nabídla velmi rychlý start hostů

V Dolním Bukovsku se slavila pouť a na zápas přijel jeden z horkých kandidátů na postup. Třebětice začaly předvádět kvalitu od začátku. Již ve 4. minutě zakroutil míč přesně k tyči Martin Kelbler - 0:1. Další individuální chyba od Dolního Bukovska přišla v 9. minutě. Potrestat ji dokázal znovu stejný hráč, tedy Martin Kelbler - 0:2. Hosté z Třebětic stále neměli dost a v 16. minutě to bylo již 0:3. Třebětice předvedly únik po pravé straně, centr do vápna na Davida Kelblera, který dokázal šanci proměnit. Ve 20. minutě přišla další branka a opět ji vstřelili hosté. Svůj hattrick završil Martin Kelbler, když přesnou hlavičkou překonal domácího brankáře - 0:4. Dolní Bukovsko se i nadále snažilo hrát a vstřelit alespoň branku. Nicméně obrana Třebětic je k tomu nepustila. I když Bukovsko mohlo mít do poločasu víc střel, ani jedna nešla přímo na branku, anebo byla zablokována skvěle pracující obranou hostů.

Druhá půlka už žádný gól nepřinesla

Do druhého poločasu nastoupilo Dolní Bukovsko v pozměněné sestavě. Ani to ovšem nepřineslo vstřelení branky. Za zmínku z druhého poločasu stojí zákrok Jakuba Vítka, který se do branky Dolního Bukovska vrátil po šesti letech. V 60. minutě vytáhl míč letící do šibenice. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo, ale nedá se říct, že by se utkání už jen dohrávalo, protože oba dva týmy se snažily dát branku.

Ohlasy k zápasu:

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Výborně se nám povedl vstup do utkání, od začátku nám všechno vycházelo a Martin Kelbler dal dvě pěkné branky. Hráli jsme velmi dobře jak dozadu, tak zejména v ofenzivě, což jsme potvrdili dalšími dvěma góly. A to jsme ještě dvě vynikající příležitosti ke skórování nevyužili. Druhé dějství už bylo takové povinné. Nejvíce jsme se soustředili na to, abychom byli více na míči a soupeř se nedostal do hry. Bukovsko jsme za celý zápas pustili do jediné šance.“

Sestava Bukovska: Vítek Jakub - Hruška FrantišekZahradník Petr, Kotyza VáclavMalecha Ondřej, Koutský Vojtěch (46. Hejl  Lubomír), Cihla František, Kokeš Pavel - Venčovský Tomáš (78. Matoušek Jiří),  Chochol Lukáš (18. Venčovský Josef), Cihla Josef (89. V. Kotyza Václav)

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Kelbler David (66. Přívětivý Tomáš ), Novák Vojtěch (76. Plachý Karel), Kelbler Petr, Švarc Petr, Novotný Milan, Kelbler Martin (35. Dolák Jan), Habr Vojtěch, Bastl Vojtěch, Havlík Vojtěch, Mašát David

Branky: 4. Kelbler Martin, 9. Kelbler Martin, 16. Kelbler David, 20. Kelbler Martin

Žluté karty: 5:1 (41. Cihla František, 62. Venčovský Tomáš, 68. Hruška František, 77. Zahradník Petr, 86. Vítek Jakub - 72. Mašát David)

Rozhodčí: Trkovský Tomáš - Studený Josef, Brom Josef

Publikováno 13. 9. 2021 8:35

4. kolo

Datum konání: 5. 9. 2021

TŘEBĚTICE - OLEŠNICE 5:1 (1:1)

Třebětice si poradily s Olešnicí a zůstávají stoprocentní

Třebětice přivítaly doma Olešnici a dal se čekat pěkný zápas. V úvodu byli lepší domácí a zaslouženě se dostali do vedení. Hosté z Olešnice těsně před pauzou vyrovnali. Druhý poločas byl ale jasně v režii domácích Třebětic, které přidaly čtyři branky a zaslouženě vyhrály.

První poločas přinesl vyrovnané skóre

V úvodu byli aktivnější domácí. První gól přišel v 15. minutě, kdy se po straně uvolnil Jan Chvátal, přesnou přihrávkou našel Vojtěcha Habra a ten otevřel skóre - 1:0. Potom měli domácí ještě několik možností, ale finální fáze jim vázla. Pak se ozvala také Olešnice. Její první velká šance přišla ve 38. minutě, kdy Drtina krásně uvolnil Borka, jehož střela skončila na břevně. Těsně před pauzou ve 45. minutě, kdy už se domácí mužstvo nejspíše vidělo v šatně, vyslal Horelica do akce Patrika Raaba, který se po individuální akci prosadil a vyrovnal na poločasových 1:1.

V druhé půli si Třebětice zastřílely

Druhý poločas nabídl góly hned v úvodu. Konkrétně v 52. minutě, kdy se z přímého kopu prosadil opět kapitán domácích Třebětic Vojtěch Habr - 2:1. O 4 minuty později po straně unikl rychlonohý Milan Novotný, dostal se až do zakončení a zvýšil tvrdou střelou již na 3:1. V 82. minutě vypíchl aktivní Novotný balon hostujícímu stoperovi a nahrával kolegovi v útoku Martinu Kelblerovi. Ten s chladnou hlavou a přehledem zavěsil - 4:1. To stále nebylo ze strany domácích všechno. V 86. minutě po krásné akci na levé straně Martin Kelbler našel bratránka Davida Kelblera, ten byl nekompromisní a završil na konečných 5:1. Domácí Třebětice tak mají i po čtyřech kolech plný počet bodů, hosté z Olešnice mají bilanci dvou výher a dvou porážek.

Marek Černoch, trenér Třebětic: "Jsem rád a musím tým pochválit, jakým způsobem těžké utkání s kvalitním, technicky vyspělým soupeřem zvládl. Dá se říci, že jsme měli celý zápas herní převahu, lépe jsme se pohybovali a byli rychlejším týmem. Vytvořili jsme si i spoustu šancí ke skórování. Ve finální fázi jsme se však bohužel chovali velmi špatně a úplně jinak, než bych si býval představoval. To budeme muset zlepšit. Soupeř pak naši neproduktivitu potrestal brankou do šatny. Ve druhém dějství už jsme nějaké příležitosti proměnili, ale těch, které volaly po gólu, bylo opět daleko víc. I tak jsme ovšem zaslouženě zvítězili."

Ondřej Husa, TJ Sokol Olešnice: "Do Třebětic jsme jeli bez několika hráčů, včetně gólmana Davida Janečka, takže do branky musel zaskočit Filip Šafránek. Věděli jsme, že domácí patří mezi favority soutěže, a myslím si, že to celý zápas ukazovali. Škoda jen, že rozhodčí nepískl za stavu 3:1 podle mě jasnou penaltu, i když bychom zápas asi pouze zdramatizovali. Domácí zaslouženě vyhráli."

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Chvátal Jan (78. Kelbler David), Havlík Vojtěch, Chvátal Tomáš, Novák Vojtěch, Kelbler Petr (86. Habr Stanislav), Švarc Petr, Novotný Milan (90. Havlík Martin), Kelbler Martin (84. Pokorný Václav), Habr Vojtěch, Bastl Vojtěch

Sestava Olešnice: Šafránek Filip - Bahenský Bohumír, Raab Patrik, Drtina Stanislav (79. Ragaň Adrian), Horelica Radim, Borek Jakub, Pilát Aleš (54. Chrástka Radek), Lust Marek, Buřič Marek, Lechner Michal, Lenk Lukáš

Branky: 15. Habr Vojtěch, 52. Habr Vojtěch, 56. Novotný Milan, 82. Kelbler Martin, 83. Kelbler David 45. Raab Patrik

Žluté karty: 2:0 (75. Habr Vojtěch, 77. Kelbler Martin)

LEDENICE – TŘEBĚTICE 1:5 (0:3)

V Ledenicích jsme navázali na výborný vstup do soutěže a na těžkém podmáčeném terénu jsme si jednoznačně poradili s doposud neporaženým domácím týmem. O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém jsme třikrát skórovali, a poté si již utkání pohlídali.

Hosté z Třebětic si v první půli vypracovali velký náskok

Třebětický tým vstoupil do utkání na půdě Ledenic aktivněji. Na velmi těžkém terénu padl první gól ve 24. minutě, když třebětický Martin Kelbler našel krásnou přihrávkou Milana Novotného a ten zkušeně obstřelil gólmana domácích - 0:1. Ve 30. minutě si oba hráči hostujícího týmu role vyměnili. Novotný přihrával Martinu Kelblerovi a už to bylo 0:2. Poté měli hosté ještě několik dalších příležitostí, ale ujala se až ta pět minut před přestávkou, kdy zahrával Petr Švarc standardní situaci. Po několika odrazech se míč dostal k Petru Kelblerovi, který zcela zkušeně placírkou poslal míč k tyči - 0:3.

Třebětice byly i v druhé půli lepší týmem

Druhý poločas nabídl stejný obraz hry jako ten první jen s tím rozdílem, že šance hostí zůstávaly dlouho neproměněny. A tak po ztrátě Třebětic u pomezní čáry v 87. minutě přišel centr, na který si naskočil domácí Jan Fencl, a snížil na 1:3. Jenže hned v 89. minutě přišel zcela kuriózní gól, kdy kapitán hostů Vojtěch Habr na vlastní polovině napálil míč směrem k soupeřově bráně. Balón se nešťastně svezl a přeskočil domácího gólmana a bylo to 1:4. Následně po rozehrání přišla ztráta domácích Ledenic a opět Vojtěch Habr svým druhým zásahem zvýšil na konečných 1:5. Třebětice tak zůstávají i nadále stoprocentní, naopak domácí Ledenice utrpěly první ztrátu bodů v sezóně.

Zdeněk Vitoušek, předseda Ledenic: "Utkání se hrálo na terénu, který byl na hranici regulérnosti. Úvodní minuty byly z obou stran opatrné. Dvakrát jsme ohrozili hostující branku. Udeřilo však na protější straně. Slabá čtvrthodinka přinesla ze strany hostí další dvě branky. Poločas tak skončil 0:3. Druhý poločas přinesl snahu něco s výsledkem udělat, ale zkušeně hrající hosté nám dovolili skórovat až v 87. minutě. Byl to nepovedený výkon, na který je třeba rychle zapomenout a pokusit se o body ve Studené, se kterou máme ale velice špatnou bilanci."

Marek Černoch, trenér Třebětic: "Zápas se hrál na velmi těžkém podmáčeném terénu. Domácí zvolili taktiku nakopávaných míčů a ze začátku takto párkrát zahrozili. My jsme se naopak snažili nechat balón na zemi a soustředili jsme se na jednoduchou kombinaci. To nám dokonale vyšlo. Kromě posledních deseti minut jsme měli trvalou herní převahu. V první půlce jsme si vypracovali třígólový náskok, a to nám ještě tři branky zhatil terén. Druhé dějství jsme měli pod kontrolou také, bohužel naše šance jsme proměnili až ke konci zápasu. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené."

Sestava Ledenic: Cempírek Matyáš – Winkler Lukáš, Volák Petr, Kožant Martin (56. Kubec Jiří), Kadlec Miroslav, Švarc Ondřej [K], Fencl Jan, Čermák Jakub (55. Havrda Filip), Volf Matěj, Bednář Matěj (77. Svoboda Viktor), Dudáček Marek

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel – Havlík Vojtěch, Kelbler David (66. Tříletý Radim), Novák Vojtěch, Kelbler Petr, Švarc Petr, Novotný Milan (90. Plachý Karel), Kelbler Martin, Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Lorenc Vojtěch (60. Pokorný Václav)

Branky: 87. Fencl Jan - 24. Novotný Milan, 30. Kelbler Martin, 40. Kelbler Petr, 89. Habr Vojtěch, 90. Habr Vojtěch

TŘEBĚTICE – BUK 1:0 (0:0)

Utkání rozhodla jediná branka z pokutového kopu ve druhém poločase. Třebětice tak zůstávají nadále stoprocentní, kdežto Buk na první vítězství v sezóně stále čeká.

V první polovině měli více ze hry domácí, branku ale nevstřelili

V první polovině byli domácí hráči rozhodně těmi aktivnějšími. Vypracované příležitosti ale ke vstřelení branky nevedly. Lépe si nevedli ani hosté. Povedlo se jim sice několikrát překvapit domácí obranu, když si pomohli nákopem, anebo rychlou narážečkou. Gól ale nevstřelili ani hosté. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou a diváci mohli jen doufat, že druhá půle přinese zlepšení.

Třebětice rozhodly brankou z penalty

Do druhé poloviny vstoupili opět lépe hráči Třebětic, a to za hlasitější podpory domácích příznivců. Domácí se dostávali do více příležitostí, ale do soupeřovi branky míč stále nemohli dostat. Až v 71. minutě, při samostatném úniku na brankáře Buku, si domácí útočník počínal zkušeně a došel si pro faul. Jelikož k němu došlo v pokutovém území, nařídil rozhodčí penaltu pro domácí Třebětice. Brankář Vondrák, který fauloval, byl navíc rozhodčím oceněn žlutou kartou.

Míč si na značku pokutového kopu postavil domácí kapitán Vojtěch Habr. Na jeho střelu si gólman Vondrák sice sáhl, ale vytěsnit ji mimo tři tyče nedokázal. V 72. minutě se tak Třebětice dostaly do vedení 1:0.

Jelikož zbytek utkání již žádnou další branku nepřinesl, skóre 1:0 bylo i konečným výsledkem. Třebětice tak získaly druhou výhru v sezóně a mají plný počet bodů. Naopak Buk, který oba dosavadní inkasované góly nové sezóny obdržel z pokutových kopů, na první vítězství v ročníku stále čeká.

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Proti Buku nás čekala těžká domácí premiéra. Po celý zápas jsme měli převahu, hosté však velmi dobře bránili v bloku a vyráželi do nebezpečných kontrů. V prvním dějství jsme měli tři vyložené příležitosti, bohužel jsme ztroskotali na výborně chytajícím Vondrákovi. Stejný obraz byl k vidění i druhý poločas. Dali jsme branku po krásné akci, bohužel nám nebyla uznána, i když si myslím, že měla být. Nakonec padlo rozhodnutí z pokutového kopu, který proměnil Vojta Habr. Následovaly ještě další šance, nicméně už jsme neproměnili ani ty nejvyloženější. Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené, i když Buk podal dobrý výkon.“

Libor Vondráček, útočník Buku: „Do utkání jsme vstupovali s vědomím síly soupeře, který hrál velice aktivně. Občas se nám podařilo domácí zaskočit rychlou kombinací nebo nákopem, ale více ze hry měly Třebětice. Po změně stran zesílila i podpora domácích fanoušků. V druhém nájezdu na našeho brankáře už si domácí útočník počínal zkušeně a došel si pro faul. Na penaltu si sice gólman Vondrák sáhl, ale vytěsnit míč mimo tyče nedokázal, a my stejně jako v prvním utkání opět inkasovali z pokutového kopu. Žádná další branka už nepadla, takže zápas skončil nejtěsnější výhrou Třebětic. Soupeř měl sice převahu, ale my také mohli párkrát skórovat, a za bojovnost bychom si remízu zasloužili. Proti Studené tak máme o to větší motivaci naplno bodovat.“

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Chvátal Tomáš, Tříletý Radim (4. Havlík Vojtěch), Novák Vojtěch (70.  Kelbler David), Kelbler Petr, Švarc Petr, Novotný Milan, Kelbler Martin (90. Pokorný Václav), Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Lorenc Vojtěch

Sestava Buku: Vondrák Lukáš - Tomšík Filip, Vondráček Libor, Šenkýř Marek, Opička Filip (71. Schmirler Ondřej), Mischnik Michal, Jasanský Ondřej [K], Jaroš Jakub, Heger Pavel, Hamerník Daniel (63. Moravec Luděk), Březina Zdeněk

Branky: 72. Habr Vojtěch (pen.)

Žluté karty: 1:8 (81. Kelbler Martin - 15. Hamerník Daniel, 44. Březina Zdeněk, 61. Jaroš Jakub, 65. Opička Filip, 71. Vondrák Lukáš, 79. Tomšík Filip, 84. Moravec Luděk, 88. Vondráček Libor)

Rozhodčí: Cigáň Roman - Macháček David, Rous Zdeněk

Počet diváků: 100

Zde můžete vložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.

Publikováno 23. 8. 2021 19:58

1. kolo

Datum konání: 14. 8. 2021

NOVÁ BYSTŘICE – TŘEBĚTICE 2:3 (1:1)

Hned první kolo nabídlo souboj týmů, které by měly aspirovat na nejvyšší příčky. Třebětice přijely do Nové Bystřice s novým trenérem Markem Černochem a tomu premiéra vyšla na jedničku.

Aleš Benkovský, trenér N. Bystřice: „Věděli jsme, že nás v prvním utkání čeká velice těžký soupeř, vedený výborným trenérem Markem Černochem, a to se také potvrdilo. Na to, že se jednalo o první utkání, tak si myslím, že se hrál velmi kvalitní zápas. My se dostali do vedení, ale Třebětice krátce před odchodem do šatny vyrovnaly. Ve druhém poločase jsme hosty hodně lacino pustili do vedení, Havel však srovnal skóre nádhernou trefou z přímého kopu. Hrál se naprosto vyrovnaný duel, jemuž by slušela remíza, ale v závěru vyšla hostům brejková situace a misky vah nakonec překlopili na svou stranu. My se ještě snažili o vyrovnání, ale chyběla nám síla. Musíme hráčům Třebětic sportovně pogratulovat, prezentovali se kvalitním fotbalem.“

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Jsme rádi, že se nám podařil vstup do soutěže, vítězství na půdě jednoho z favoritů má svou váhu. Bystřice disponuje velmi kvalitním týmem a v zápase jí patřil úvod, my jsme však po dvaceti minutách hru vyrovnali a začali být nebezpeční. V utkání se až do konce střídaly pasáže, kdy aktivita byla buď na naší, nebo domácí straně. Nakonec jsme velmi zajímavé utkání strhli na svou stranu.“

Sestava N. Bystřice: Podolský Patrik - Celý Petr, Veith Michal (85. Kratochvíl Tomáš), Benkovský Aleš [K], Kubeš Jan - Bašta Vlastimil, Frühauf David, Janoušek Jakub, Schramhauser Radek (69. Janata Adam) - Bobál Petr (67. Feytl Martin), Havel Jiří

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Lorenc Vojtěch, Kelbler Martin, Kelbler David (75. Mašát David), Tříletý Radim, Novák Vojtěch, Kelbler Petr, Švarc Petr, Novotný Milan (89. Dolák Jan)

Branky: 23. Bobál Petr, 68. Havel Jiří 41. Kelbler David, 59. Kelbler Martin, 81. Novotný Milan

Žluté karty: 4:2 (13. Bobál Petr, 56. Janoušek Jakub, 61. Bašta Vlastimil, 70. Feytl Martin - 32. Novák Vojtěch, 62. Švarc Petr

Rozhodčí: Chvála Jan - Filípek Tomáš, Melzoch David

Počet diváků: 57

Publikováno 15. 8. 2021 11:35

Před začátkem nové sezóny

Jaké jsou dle Vašeho názoru šance našich fotbalistů v nadcházející sezóně?

Josef Bastl, manažer klubu:

Po úspěšném účinkování v Letním okresním poháru náš A-tým posílil před novou sezónou na trenérské pozici, a to příchodem Marka Černocha, který je na jihu Čech považován za trenérskou personu se zkušenostmi z vyšších soutěží.

V samotném hráčském kádru došlo také k výraznému zkvalitnění, a to návratem Martina Kelblera, na kterého se budeme spoléhat především ve hře směrem dopředu, a posilou bude určitě také Vojta Lorenc, který vyztuží defenzivu týmu.

Přejme našim borcům, aby se jim dařilo, aby se jim vyhýbala zranění, a mohli tak útočit na co nejvyšší příčky v krajské I. B třídě sk. D.

Zde můžete vkládat své příspěvky a komentáře i vy.

Publikováno 15. 7. 2021 12:07