Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

4. kolo

Datum konání: 12. 9. 2020

HORNÍ ŽĎÁR – TŘEBĚTICE 0:1 (0:0)

Tomáš Roštek, trenér SK Horní Žďár (8.): „Po úvodním oťukávání převzali hosté iniciativu, zhruba pětadvacet minut byli lepší a v té době měli dvě tutovky. Při jedné nás podržel gólman Rešl, v druhé přestřelili z malého vápna. Pak jsme začali hrát i my, měli jsme i nějaké náznaky šancí, ale nedotáhli jsme je. Po změně stran to bylo vyrovnané zhruba do sedmdesáté minuty, než jsme odpadli fyzicky. Třebětice rozhodly deset minut před koncem, kdy jeden z jejich hráčů levačkou neskutečně trefil šibenici. Myslím, že jsme mohli pomýšlet na bod, ale finální fázi řešíme špatně. Tým i tak zaslouží pochvalu za bojovnost.“

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice (3.): „Už v prvním poločase jsme měli řadu příležitostí a čtyři tutovky. Kdybychom je proměnili, mohli jsme dohrávat úplně v klidu. Byli jsme však jasně lepší. Domácí neměli prakticky žádné šance. Druhou půli jsme oživili útok, šel tam Pokorný a později také Nguyen, který svůj debut za áčko ozdobil po pěti minutách na hřišti nechytatelnou střelou, kterou vymetl všechny pavouky v šibenici a zajistil nám tři body. Takový gól se jen tak nevidí. Poté ještě Habr nastřelil tyč.“

Sestava H. Žďáru: L. Rešl - I. AdamJ. KubinecD. Šablatura(46. J. Beneda), M. KorandaP. Vopravil, L. Stejskal, P. NěmecT. PivkoM. Heine (80. V. Balga), P. Völfel

Sestava Třebětic: P. Urbánek - M. Šmahel, D. Kelbler (50. V. Pokorný), B. Novák, V. Havlík, R. Tříletý, P. Kelbler (87. M. Havlík), P. Švarc, M. Novotný, V. Habr, V. Bastl (75. T. Nguyen)

Branky: 80. Nguyen Thanh Tung

Žluté karty: 1:1 (68. Němec Petr - 57. Havlík Vojtěch)

Rozhodčí: Picka Pavel - Novák Roman, Cigáň Roman

Počet diváků: 100

Zde můžete vložit svůj komentář i vy nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru či dolů.

Publikováno 13. 9. 2020 16:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

3. kolo

Datum konání: 6. 9. 2020

TŘEBĚTICE – ČESKÉ VELENICE 2:3 (1:2)

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice (3. místo): „Museli jsme udělat několik změn v sestavě a bylo to bohužel znát, i když jsme se v 8. minutě zásluhou Novotného ujali vedení. Bohužel, hned po rozehrání jsme inkasovali a debutující brankář Andraško neměl při tvrdé ráně Mikudima šanci. Stejný hráč pak hosty poslal ve 23. minutě do vedení. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale místo toho, abychom srovnali, jsme v 57. minutě dostali třetí gól. Za šest minut se ale krásně z přímého kopu trefil Švarc a o drama bylo postaráno. Vyrovnat jsme ale nedokázali, i když šance na to byly. Hosté předvedli kvalitní výkon a vyhráli zaslouženě.“

Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (1.): „Utkání na těžkém, podmáčeném terénu pro nás nezačalo ideálně a po několika chybách v defenzivě jsme brzy prohrávali. Naštěstí o minutu později po přihrávce Škáchy dokázal Mikudim srovnat. Po vstřelené brance jsme byli více na balonu a herně jsme měli navrch. Z naší aktivity vyplynula i druhá branka, když ve 23. minutě Jabůrek po pravé straně přesně vysunul opět Mikudima, který se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. V 57. minutě Škácha našel chytrou přihrávkou Fialu a ten obloučkem navýšil skóre na 3:1. Třebětičtí poté vrhli vše do útoku a sevřeli nás na naší polovině. V 63. minutě jsme zbytečně faulovali na hranici velkého vápna a soupeř se z trestného kopu vrátil zpět do utkání. To stupňovalo ještě víc jeho touhu po vyrovnání. Pět minut před koncem mohl definitivně rozhodnout Samec, jenž se řítil osamocený na domácího brankáře, ale bohužel zakončil těsně vedle. Domácí bojovali až do konce, ale my vítězství uhájili a z Třebětic si tak odvážíme tři cenné body.“

Sestava Třebětic: V. Andraško - V. Habr, T. Chvátal, Š. Smejkal (68. D. Kelbler), V. Bastl, V. Pokorný, (49. J. Dolák), R. Tříletý, P. Kelbler, P. Švarc, M. Novotný, B. Novák

Sestava Č. Velenic: T. Maroušek - R. Škácha (61. M. Tetík), J. Bumba, M. Fiala (88. J. Mikl), R. Mikudim, J. Mikl (46. F. Dvořák), V. Samec, M. Jabůrek, K. Tranduy, M. Srpek (71. P. Arvaj), P. Zemánek

Branky: 8. Novotný Milan, 63. Švarc Petr - 9. Mikudim Roman, 23. Mikudim Roman, 57. Fiala Milan

Žluté karty: 1:4 (58. Habr Vojtěch - 56. Mikudim Roman, 58. Jabůrek Michal, 66. Samec Václav, 74. Zemánek Patrik)

Rozhodčí: Svoboda Jan - Devera Radek, Šťastný Jiří

Počet diváků: 120

Publikováno 7. 9. 2020 8:20

2. kolo

Datum konání: 28. 8. 2020

NEPLACHOV – TŘEBĚTICE 1:4 (0:1)

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice (3.): „Hrálo se za silného větru a to dělalo problém oběma soupeřům. Ale byli to domácí, kteří zahrozili jako první a orazítkovali břevno. My měli také několik úniků po stranách, ale míč končil skoro vždy v náručí brankáře. Dočkali jsme se ve 33. minutě, kdy balon do sítě dorazil po skrumáži ve vápně Václav Pokorný. Po přestávce jsme nechytili začátek a Neplachov srovnal. To nás trochu zaskočilo, ale v 56. minutě střelec Novotný opět strhl vedení na naši stranu a v 70. minutě tento hráč zaúřadoval znovu. Skóre uzavřel o čtyři minuty později střídající Dolák. Kluky za předvedený výkon musím pochválit a velký dík patří i našim divákům, kteří dorazili v hojném počtu a hnali kluky za vítězstvím.“

Sestava Neplachova: M. Dvořák - M. Dušák (74. M. Hruška), T. HindyO. ŠímaJ. HruškaP. Švec (60. O. Dvořák)O. Čada (67. J. Kadlec), L. SvobodnýJ. LáníkJ. ŠvecZ. Vařák

Sestava Třebětic: P. Urbánek - M. Šmahel, V. Pokorný, D. Kelbler (66. J. Dolák), R. Tříletý, P. Kelbler, P. Švarc, M. Novotný, V. Habr, V. Bastl, V. Havlík

Branky: 48. Dušák Martin - 33. Pokorný Václav, 56. Novotný Milan, 70. Novotný Milan, 74. Dolák Jan

Rozhodčí: Křížek Danek - Ovčáček Josef, Zevl Karel

Počet diváků: 150

Publikováno 28. 8. 2020 21:54

1. kolo

Datum konání: 23. 8. 2020

TŘEBĚTICE – SUCHDOL NAD LUŽNICÍ 2:0 (0:0)

Třebětice mají skalp Suchdola, Velenice úřadovaly v Mladém

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice: „Začátek byl z obou stran opatrný a bez větších chyb, šancí také nebylo moc. Když už se do nich někdo dostal, zlikvidovali je oba brankáři. Druhou půli jsme zahájili aktivně a vypracovali jsme si několik příležitostí. Odměna přišla v 56. minutě, kdy krásný centr do vápna poslal Kelbler, a Novotný, jedna z našich nových tváří, se hlavou nemýlil. Potom jsme až na pár nepřesností měli míč více na kopačkách a s tím přišla i druhá trefa, když se v 73. minutě prosadil aktivní Pokorný. Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou, i když hosté ještě kopali penaltu, kterou však Černoch neproměnil, a tak se žádné drama se nekonalo. Utkání jsme zvládli na výbornou a tři body proti lídrovi minulé sezony jsou velmi cenné.“

Rostislav Kuchyňka, trenér Sokola Suchdol: „Zápas nám nevyšel podle přestav, hráli jsme příliš složitě a byli jsme málo produktivní. Do té doby vyrovnané střetnutí rozhodla standardní situace v 56. minutě, kdy jsme inkasovali. Poté jsme chtěli vytvořit tlak a byť jsme se snažili, branku jsme vstřelit nedokázali. Třebětice naopak přidaly druhou trefu a zaslouženě zvítězily.“

Sestava Třebětic: P. Urbánek - T. ChvátalD. Kelbler (46. V. Pokorný), R. TříletýV. HavlíkP. Kelbler, P. Švarc (88. Z. Nikrmajer), M. NovotnýV. HabrV. BastlV. Novák (61. J. Dolák)

Sestava Suchdola: M. Rácik - O. ČernochM. DurekD. ČápL. KuchyňkaD. Trmal (71. K. Trmal), M. Heřman, Š. Kubašta (71. T. Kamiš), P. ŠpaleR. ArenbergerD. Míka

Branky: 56. Novotný Milan, 73. Pokorný Václav

Žluté karty: 1:2 (25. Chvátal Tomáš - 19. Kuchyňka Lukáš, 55. Špale Pavel)

Rozhodčí: Ovčáček Josef - Syrovátka Jan, Janák Pavel

Delegát: Šafránek Josef