"B" mužstvo

Soutěž: A2B, J. Hradec - Okresní soutěž mužů skupina "B"

Aktuální sezóna 2018/2019 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Popelín Peč B/Rudolec 25. 8. 2018 15:00 5:6 (3:2) 
Dešná Lodhéřov 26. 8. 2018 14:00 1:4 (1:2)
Cizkrajov Slavonice B 26. 8. 2018 15:00 2:3 (1:2)
Lásenice Třebětice B 26. 8. 2018 16:00 1:1 (1:0)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice Cizkrajov 1. 9. 2018 17:00 3:2 (2:0)
Lodhéřov Popelín 1. 9. 2018 17:00 1:1 (0:0)
St. Město Dešná 1. 9. 2018 17:00 3:1 (3:1)
Peč B/Rudolec Třebětice B 2. 9. 2018 14:00 2:1 (2:0)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Popelín St. Město 8. 9. 2018 17:00 6:1 (3:0)
Třebětice B Lodhéřov 9. 9. 2018 15:00 0:3 (0:2)
Cizkrajov  Peč B/Rudolec 9. 9. 2018 15:00 0:3 (0:1)
Slavonice B Lásenice 8. 9. 2018 17:00 1:2 (0:0)

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lodhéřov Cizkrajov 15. 9. 2018 16:30 2:1 (0:0)
St. Město Třebětice B 15. 9. 2018 16:30 5:1 (1:1)
Dešná Popelín 15. 9. 2018 16:30 1:3 (1:2)
Peč B/Rudolec  Slavonice B 16. 9. 2018 14:00 5:0 (2:0)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice Peč B/Rudolec 22. 9. 2018 16:30 1:5 (1:2)
Třebětice B Dešná 23. 9. 2018 15:00 5:1 (2:1)
Cizkrajov St. Město 23. 9. 2018 15:00 3:1 (2:0)
Slavonice B Lodhéřov 23. 9. 2018 15:00 3:0 (1:0)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lodhéřov Lásenice 29. 9. 2018 16:00 2:1 (2:0)
St. Město Slavonice B 29. 9. 2018 16:00 3:0 (1:0)
Dešná Cizkrajov 29. 9. 2018 16:00 1:2 (1:1)
Popelín Třebětice B 29. 9. 2018 16:00 7:1 (4:0)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice St. Město 6. 10. 2018 16:00 1:1 (0:0)
Peč B/Rudolec Lodhéřov 7. 10. 2018 14:00 4:3 (1:2)
Cizkrajov Popelín 7. 10. 2018 15:00 1:3 (0:0)
Slavonice B Dešná 7. 10. 2018 15:00 2:1 (0:0)

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
St. Město Peč B/Rudolec 13. 10. 2018 15:30 1:2 (1:0)
Dešná Lásenice 13. 10. 2018 15:30 1:0 (1:0)
Popelín Slavonice B 13. 10. 2018 15:30 5:0 (3:0)
 Třebětice B Cizkrajov 13. 10. 2018 15:30 2:2 (0:0)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lodhéřov St. Město 20. 10. 2018 15:30 0:4 (0:0)
Lásenice Popelín 20. 10. 2018 15:30 1:2 (0:1)
Peč B/Rudolec Dešná 21. 10. 2018 14:00 6:1 (2:0)
Slavonice B Třebětice B 21. 10. 2018 15:00 1:2 (1:0)

Tabulka celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Peč B/Rudolec 8 8 0 0 33:12 24 0 0
2. Popelín 8 6 1 1 32:12 19 0 0
3. St. Město 8 4 1 3 19:14 13 0 0
4. Lodhéřov 8 4 1 3 15:15 13 0 0
5. Slavonice B 8 3 0 5 10:20 9 0 0
6. Lásenice 8 2 2 4 10:15 8 0 0
7. Třebětice B 8 2 2 4 13:22 8 0 0
8. Cizkrajov 8 2 1 5 13:18 7 0 0
9. Dešná 8 1 0 7 8:25 3 0 0

Tabulka doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Peč B/Rudolec 4 4 0 0 17:5 12 0 0
2. Popelín 4 3 0 1 23:8 9 0 0
3. St. Město 4 3 0 1 12:4 9 0 0
4. Lodhéřov 4 2 1 1 5:7 7 0 0
5. Slavonice B 4 2 0 2 7:5 6 0 0
6. Lásenice 5 1 2 2 7:11 5 0 0
7. Třebětice B 3 1 1 1 7:6 4 0 0
8. Cizkrajov 4 1 0 3 6:10 3 0 0
9. Dešná 4 1 0 3 4:9 3 0 0

Tabulka venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Peč B/Rudolec 4 4 0 0 16:7 12 0 0
2. Popelín 4 3 1 0 9:4 10 0 0
3. Lodhéřov 4 2 0 2 10:8 6 0 0
4. Cizkrajov 4 1 1 2 7:8 4 0 0
5. St. Město 4 1 1 2 7:10 4 0 0
6. Třebětice B 5 1 1 3 6:16 4 0 0
7. Lásenice 3 1 0 2 3:4 3 0 0
8. Slavonice B 4 1 0 3 3:15 3 0 0
9. Dešná 4 0 0 4 4:16 0 0 0

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2019 

Třebětice A - Olešnice 1:4
Třebětice A - Lomnice /Luž. 2:1
N. Bystřice - Třebětice A 3:1
Třebětice B - Lásenice 4:1
Třebětice A - Ledenice 3:3
Řečice - Třebětice žáci 7:0
Třebětice B - Peč B/Rudolec 2:1
Č. Velenice - Třebětice A 1:4
Třebětice přípr. - Dačice 4:14
Lodhéřov - Třebětice B 3:1
Třebětice A - Mladé 5:1
K. Řečice - Třebětice A 2:2
N. Bystřice - Třebětice přípr. 8:4
Třebětice žáci - Dačice 7:2
Třebětice B - Staré Město 4:1
Třeboň B - Třebětice A 1:1
Bystřice - Třebětice žáci 2:1
Dešná - Třebětice B 2:2
Třebětice A - D. Voda 1:4 
Třebětice žáci - N. Včelnice 5:2
Suchdol/Luž. - Třebětice A 2:1
Třebětice B - Popelín 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 2:5
Třebětice A - Slavonice 3:0
Třebětice příp. - N. Včelnice 2:20
Třebětice žáci - J. Hradec 0:8
Cizkrajov - Třebětice B 1:2
Třebětice přípr. - Strmilov 0:12
Slavonice - Třebětice přípr.
Třebětice B - Slavonice B 1:1
Třebětice A - Studená 3:1

Soutěžní zápasy - podzim 2018 

Olešnice - Třebětice A 4:4 
Lomnice/Luž. - Třebětice A 5:1 
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1 
Třebětice A - N. Bystřice 2:1 
Ledenice - Třebětice A 0:2 
Třebětice B - Lodhéřov 0:3 
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1  
Třebětice žáci - Řečice 4:1 
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3 
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4 
Popelín - Třebětice B 7:1 
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2 
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunžak 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 
 
 

Aktuality

Výsledky "Soutěže slušnosti KFS 2018/19"

Nové fotky a anketa - dokopná

Nové fotky a anketa - půldokopná

Nové fotky - Třebětice mladší žáci vs. N. Bystřice

Nové fotky a video - posvícenské utkání Třebětice A vs. Třeboň B

Nové fotky - zápas 6. kola Třebětice A vs. Č. Velenice

Nová záložka na Webu

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

26. kolo

24. kolo

23. kolo

22. kolo

21. kolo

20. kolo

19. kolo

18. kolo

17. kolo

16. kolo

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

13. kolo

12. kolo

11. kolo

10. kolo

9. kolo

8. kolo

7. kolo

6. kolo

5. kolo

4. kolo

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice