"B" mužstvo

Soutěž: A1A, J. Hradec - okresní přebor mužů

Aktuální sezóna 2022/2023 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov n/Nežárkou Třebětice B 19. 8. 2022 13:30 3:1 (1:1)
Strmilov Stará Hlína 19. 8. 2023 17:00 3:1 (0:0)
Lodhéřov  Staré Hobzí 19. 8. 2023 17:00 2:0 (0:0)
Bystřice B/Číměř Kunžak 19. 8. 2023 17:00 8:2 (3:1)
Lásenice  Novosedly 20. 8. 2023 15:00 5:2 (1:0)
FK Dačice B Suchdol B 20. 8. 2023 17:00 4:0 (3:0)

2. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Nežárkou Strmilov 26. 8. 2023 10:30 1:3 (1:0)
Kunžak FK Dačice B 26. 8. 2023 16:00 1:8 (0:4)
Stará Hlína Lodhéřov  26. 8. 2023 17:00 6:3 (3:2)
Staré Hobzí Bystřice B/Číměř 27. 8. 2023 15:00 3:3 (1:1)
Třebětice B Novosedly 27. 8. 2023 15:00 2:0 (1:0)
Suchdol B Lásenice 27. 8. 2023 17:00 3:4 (3:2)

3. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Strmilov Třebětice B 2. 9. 2023 17:00 2:1 (1:1)
Lodhéřov  Jarošov nad Nežárkou 2. 9. 2023 17:00 1:1 (1:0)
Bystřice B/Číměř Stará Hlína 2. 9. 2023 17:00 4:0 (3:0)
Novosedly Suchdol B 2. 9. 2023 17:00 1:1 (0:0)
Lásenice Kunžak 3. 9. 2023 15:00 5:3 (2:1)
FK Dačice B Staré Hobzí 3. 9. 2023 17:00 9:0 (2:0)

4. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Nežárkou Bystřice B/Číměř 9. 9. 2023 13:30 4:1 (2:0)
Strmilov Lodhéřov  9. 9. 2023 17:00 2:1 (1:0)
Stará Hlína FK Dačice B 9. 9. 2023 17:00 3:2 (1:1)
Třebětice B Suchdol B 10. 9. 2023 15:00 3:0 (0:0)
Kunžak Novosedly 10. 9. 2023 15:00 2:4 (2:1)
Staré Hobzí Lásenice 10. 9. 2023 15:00 1:0 (0:0)

5. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Lodhéřov  Třebětice B 16. 9. 2023 16:30 0:1 (0:1)
Novosedly Staré Hobzí 16. 9. 2023 16:30 1:3 (1:2)
Bystřice B/Číměř Strmilov 17. 9. 2023 14:00 3:5 (3:2)
Lásenice Stará Hlína 17. 9. 2023 15:00 0:5 (0:3)
FK Dačice B Jarošov nad Nežárkou 17. 9. 2023 16:30 6:2 (4:1)
Suchdol B Kunžak 17. 9. 2023 16:30 7:1 (3:0)

6. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Nežárkou Lásenice 23. 9. 2023 13:00 2:1 (1:0)
Strmilov FK Dačice B 23. 9. 2023 14:00 2:3 (1:1)
Lodhéřov  Bystřice B/Číměř 23. 9. 2023 16:30 6:1 (1:0)
Stará Hlína Novosedly 23. 9. 2023 16:30 4:0 (0:0)
Třebětice B Kunžak 24. 9. 2023 15:00 4:2 (2:1)
Staré Hobzí Suchdol B 24. 9. 2023 15:00 0:2 (0:1)

7. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly Jarošov nad Nežárkou 30. 9. 2023 16:00 0:6 (0:0)
Suchdol B Stará Hlína 30. 9. 2023 16:00 3:0 (1:0)
Bystřice B/Číměř Třebětice B 1. 10. 2023 11:00 4:1 (4:1)
Kunžak Staré Hobzí 1. 10. 2023 15:00 6:4 (2:2)
Lásenice Strmilov 1. 10. 2023 15:00 0:5 (0:2)
FK Dačice B Lodhéřov  1. 10. 2023 16:00 1:2 (0:2)

8. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Jarošov nad Nežárkou Suchdol B 7. 10. 2023 12:30 5:3 (3:2)
Strmilov Novosedly  7. 10. 2023 16:00 4:1 (1:0)
Lodhéřov  Lásenice 7. 10. 2023 16:00 1:1 (1:0)
Bystřice B/Číměř FK Dačice B 7. 10. 2023 16:00 3:1 (1:1)
Stará Hlína Kunžak 7. 10. 2023 16:00 2:8 (2:3)
Třebětice B Staré Hobzí 8. 10. 2023 15:00 3:0 (3:0)

9. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly Lodhéřov  14. 10. 2023 15:30 4:0 (1:0)
Kunžak  Jarošov nad Nežárkou 15. 10. 2023 15:00 4:0 (1:0)
Staré Hobzí Stará Hlína 15. 10. 2023 15:00 2:2 (0:1)
Lásenice  Bystřice B/Číměř 15. 10. 2023 15:00 7:2 (2:2)
Suchdol B Strmilov 15. 10. 2023 15:30 4:0 (2:0)
FK Dačice B Třebětice B 14. 10. 2023 15:30

1:1 (1:1)

10. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
 Jarošov nad Nežárkou Staré Hobzí 21. 10. 2023 12:00 8:3 (5:1)
Strmilov Kunžak 21. 10. 2023 15:30 3:0 (1:0)
Lodhéřov  Suchdol B 21. 10. 2023 15:30 1:4 (0:1)
Bystřice B/Číměř Novosedly 22. 10. 2023 14:00 1:2 (0:2)
Třebětice B Stará Hlína 22. 10. 2023 15:00 6:2 (2:2)
FK Dačice B Lásenice  22. 10. 2023 15:30 7:3 (2:3)

11. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly FK Dačice B 28. 10. 2023 14:30 3:0 (1:0)
Suchdol B Bystřice B/Číměř 28. 10. 2023 14:30 3:1 (2:1)
Kunžak Lodhéřov  28. 10. 2023 14:30 6:2 (2:1)
Staré Hobzí Strmilov 28. 10. 2023 14:30 1:3 (0:1)
Stará Hlína Jarošov nad Nežárkou 28. 10. 2023 14:30 3:1 (0:0)
Lásenice  Třebětice B 29. 10. 2023 14:30 4:2 (3:0)

Tabulka soutěže

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov 11 9 0 2 32:16 27
2. FK Dačice B 11 6 1 4 42:20 19
3. Suchdol B 11 6 1 4 30:20 19
4. Jarošov nad Nežárkou 11 6 1 4 33:26 19
5. Třebětice B 11 6 1 4 25:18 19
6. Lásenice 11 5 1 5 30:33 16
7. St. Hlína 11 5 1 5 28:32 16
8. Bystřice B/Číměř 11 4 1 6 31:34 13
9. Novosedly 11 4 1 6 18:28 13
10. Kunžak 11 4 0 7 35:47 12
11. Lodhéřov 11 3 2 6 19:27 11
12. St. Hobzí 11 2 2 7 17:39 8

Doma

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Třebětice B 5 5 0 0 18:4 15
2. Jarošov nad Nežárkou 6 5 0 1 23:12 15
3. Strmilov 6 5 0 1 16:7 15
4. FK Dačice B 6 4 1 1 28:8 13
5. Suchdol B 5 4 0 1 20:6 12
6. Bystřice B/Číměř 6 4 0 2 23:11 12
7. St. Hlína 5 4 0 1 18:14 12
8. Lásenice 6 4 0 2 21:19 12
9. Kunžak 5 3 0 2 19:18 9
10. Lodhéřov 6 2 2 2 11:8 8
11. Novosedly 5 2 1 2 9:10 7
12. St. Hobzí 5 1 2 2 7:10 5

Venku

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov 5 4 0 1 16:9 12
2. Suchdol B 6 2 1 3 10:14 7
3. FK Dačice B 5 2 0 3 14:12 6
4. Novosedly 6 2 0 4 9:18 6
5. Jarošov nad Nežárkou 5 1 1 3 10:14 4
6. Lásenice 5 1 1 3 9:14 4
7. Třebětice B 6 1 1 4 7:14 4
8. St. Hlína 6 1 1 4 10:18 4
9. Lodhéřov 5 1 0 4 8:19 3
10. Kunžak 6 1 0 5 16:29 3
11. St. Hobzí 6 1 0 5 10:29 3
12. Bystřice B/Číměř 5 0 1 4 8:23 1

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Třeboň 0:5
Třebětice A - Olešník 1:3
Hluboká n. Vlt. - Třebětice A 0:2
Třebětice dorost - Strmilov 5:3
Třebětice A - Mirovice 3:3
Novosedly - Třebětice B 2:2
Třebětice B - Strmilov 0:3
Lásenice - Třebětice dorost 0:6
Strakonice - Třebětice A 2:1
Suchdol - Třebětice B 2:0
Třebětice A - Semice 2:3
N. Včelnice - Třebětice dor. 3:0
Trhové Sviny - Třebětice A 3:3
Třebětice B - Lodhéřov 1:0
Třebětice dorost - Novosedly 6:1
Třebětice A - Týn n. Vlt. 1:1
Kunžak- Třebětice B 6:0
Osek - Třebětice A 1:5
Třebětice B - Bystřice B 7:5
Jankov - Třebětice A 0:4
Slavonice - Třebětice dorost 4:3
Třebětice A - Malše Roudné 0:3
Hobzí - Třebětice B 2:1
Protivín - Třebětice A 7:3
Třebětice B - Dačice B 4:1

Stará Hlína - Třebětice B
Sobota 1. 6. 2024 v 17:00

Třebětice dorost - Kunžak
Neděle 2. 6. 2024 v 10:00 

Třebětice A - Dražice
Neděle 2. 6. 2024 v 15:00 

Milevsko - Třebětice A
Sobota 8. 6. 2024 v 17:00

Třebětice B - Lásenice
Neděle 9. 6. 2024 v 15:00

Třebětice A - Rudolfov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Třebětice B - Jarošov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Přípravné zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Kirchschlag 4:3
Třebětice A - St. Martin 2:6
Třebětice A - Dobrá Voda 5:2
Třebětice A - Žirovnice 1:2

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Žáci a přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami