Nové fotky - posvícenské utkání Třebětice A vs. Suchdol

Posvícenské utkání Třebětice A - Suchdol 2:0 (0:0); odehráno 3. 10. 2021Nové fotky z posvícenského zápasu Třebětice A vs. Suchdol ZDE

Nové fotky - turnaj starších přípravek

Turnaj starších přípravek v Třeběticích; odehráno 2. 10. 2021Pár nových fotek z turnaje starších přípravek ZDE

Nové fotky - Třebětice st. žáci vs. Včelnice

Třebětice st. žáci - N. Včelnice 9:4 (4:1); odehráno 19. 9. 2021Pár nových fotek ze zápasu Třebětice st. žáci vs. N. Včelnice ZDE

Nové fotky - Třebětice A vs. Olešnice

Třebětice A - Olešnice 5:1 (1:1); odehráno 5. 9. 2021Pár nových fotek ze zápasu Třebětice A vs. Olešnice ZDE

Nové fotky - trénink mládeže

Trénink mládeže 30. 8. 2021Pár nových fotek z tréninku mládeže ZDE

Nové fotky - Třebětice B vs. Černíč C

Třebětice B - Černíč C 7:2 (1:1); odehráno 29. 8. 2021Pár nových fotek ze zápasu Třebětice B vs. Černíč C ZDE

Rozpis utkání - podzim 2021

Rozpis utkání - podzim 2021Zde je k dispozici rozpis utkání podzimní části sezóny 2021/22 "A" i "B" týmu a starších žáků FK Sokol Třebětice.

Rozpis utkání (podzim 2021/22) ke stažení - ZDE

Nové fotky - Třebětice A vs. Buk

Třebětice A - Buk 1:0 (0:0); odehráno 22. 8. 2021Pár nových fotek z 1. domácího zápasu Třebětice A vs. Buk - ZDE

Posily do nové sezóny

Marek Černoch - nový trenér A-týmu

Po úspěšném účinkování v Letním okresním poháru náš A-tým posílil před novou sezónou na trenérské pozici, a to příchodem Marka Černocha, který je na jihu Čech považován za trenérskou personu se zkušenostmi z vyšších soutěží.

V samotném hráčském kádru došlo také k výraznému zkvalitnění, a to návratem Martina Kelblera, na kterého se budeme spoléhat především ve hře směrem dopředu, a posilou bude určitě také Vojta Lorenc, který vyztuží defenzivu týmu.

Přejme našim borcům, aby se jim dařilo, aby se jim vyhýbala zranění, a mohli tak útočit na co nejvyšší příčky v krajské I. B třídě sk. D.

Josef Bastl, manažer klubu

Nové fotky a anketa - finále Letního okresního poháru

Finále Letního okresního poháru N. Bystřice - Třebětice A 2:3 (0:1); odehráno 2. 7. 2021

Pár fotek z finále Letního okresního poháru - ZDE

Nová anketa: Čekali jste, že třebětické áčko vyhraje Letní okresní pohár?

Kromě hlasování v anketě zde také můžete vložit svůj komentář nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky - MOTÁK CUP

MOTÁK CUP - 2. ročník turnaje v malé kopané 26. 6. 2021Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše ohlasy, názory a postřehy budeme rádi.

Nové fotky - turnaj mladších přípravek

Turnaj mladších přípravek v Třeběticích 3. 10. 2020Pár fotek z turnaje mladších přípravek - ZDE

Můžete zde také vložit svůj komentář k turnaji nebo jen ohodnotit výkon našich malých fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky a anketa - zápas Třebětice A vs. Suchdol

Třebětice A - Suchdol 2:0 (0:0); odehráno 23. 8. 2020Pár fotek z utkání Třebětice A vs. Suchdol - ZDE

Nová anketa: Očekávali jste takový vstup našeho "áčka" do nové sezóny?

Kromě hlasování v anketě zde také můžete vložit svůj komentář k zápasu nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky - MOTÁK CUP

MOTÁK CUP - 1. ročník turnaje v malé kopané 27. 6. 2020Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Nová záložka na Webu

V levém postranním sloupci byla přidána nová záložka Fotodokumentace, kde naleznete průřez jednotlivými sezónami počínaje sezónou 2007/08.

Pokud by někdo z Vás měl k dispozici nějaké další zajímavé fotografie, zašlete je prosím na e-mailovou adresu bedrich.n@worldonline.cz.

DÍKY.

Znak klubu FK Sokol Třebětice