Nové fotky a anketa - finále Letního okresního poháru

Finále Letního okresního poháru N. Bystřice - Třebětice A 2:3 (0:1)

Pár fotek z finále Letního okresního poháru - ZDE

Nová anketa: Čekali jste, že třebětické áčko vyhraje Letní okresní pohár?

Kromě hlasování v anketě zde také můžete vložit svůj komentář nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky - MOTÁK CUP

MOTÁK CUP - 2. ročník turnaje v malé kopané 26. 6. 2021Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Celou akci zde můžete ohodnotit buď palcem nahoru nebo naopak dolů. Dále zde můžete také vložit svůj komentář; za všechny Vaše ohlasy, názory a postřehy budeme rádi.

Nové fotky - turnaj mladších přípravek

Turnaj mladších přípravek v Třeběticích 3. 10. 2020Pár fotek z turnaje mladších přípravek - ZDE

Můžete zde také vložit svůj komentář k turnaji nebo jen ohodnotit výkon našich malých fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky a anketa - zápas Třebětice A vs. Suchdol

Třebětice A - Suchdol 2:0 (0:0); odehráno 23. 8. 2020Pár fotek z utkání Třebětice A vs. Suchdol - ZDE

Nová anketa: Očekávali jste takový vstup našeho "áčka" do nové sezóny?

Kromě hlasování v anketě zde také můžete vložit svůj komentář k zápasu nebo jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.

Nové fotky - MOTÁK CUP

MOTÁK CUP - 1. ročník turnaje v malé kopané 27. 6. 2020Nové fotky: MOTÁK CUP - ZDE

Nová záložka na Webu

V levém postranním sloupci byla přidána nová záložka Fotodokumentace, kde naleznete průřez jednotlivými sezónami počínaje sezónou 2007/08.

Pokud by někdo z Vás měl k dispozici nějaké další zajímavé fotografie, zašlete je prosím na e-mailovou adresu bedrich.n@worldonline.cz.

DÍKY.

Mladší přípravka: