"A" mužstvo

Soutěž: A3D, Jihočeský kraj - I. B třída mužů skupina "D"

Aktuální sezóna 2019/2020 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená  Ledenice 17. 8. 2019 v 16:00 6:0 (3:0)
Slavonice Mladé 17. 8. 2019 v 17:00 2:0 (1:0)
Třebětice N. Bystřice 16. 8. 2019 v 17:30 1:1 (0:0)
Lomnice / Luž. K. Řečice 17. 8. 2019 v 17:00 0:1 (0:1)
Suchdol / Luž. Třeboň B 17. 8. 2019 v 17:00 4:0 (1:0)
Neplachov D. Bukovsko 18. 8. 2019 v 16:00 2:1 (1:0)
Č. Velenice  Buk  18. 8. 2019 v 17:00 3:0 (2:0)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk Slavonice 24. 8. 2019 v 13:30 7:0 (4:0)
D. Bukovsko Č. Velenice 24. 8. 2019 v 17:00 3:5 (1:1)
Třeboň B Neplachov 24. 8. 2019 v 17:00 3:2 (1:2)
K. Řečice Suchdol / Luž. 24. 8. 2019 v 17:00 2:1 (1:0)
Lomnice / Luž. Ledenice 24. 8. 2019 v 17:00 1:5 (0:3)
N. Bystřice Studená 24. 8. 2019 v 17:00 3:1 (0:0)
Mladé Třebětice 25. 8. 2019 v 17:00 2:3 (1:1)

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Mladé 31. 8. 2019 v 16:00 4:0 (3:0)
N. Bystřice Ledenice 31. 8. 2019 v 17:00 5:2 (4:1)
Č. Velenice Třeboň B 31. 8. 2019 v 17:00 5:4 (3:0)
Slavonice D. Bukovsko 31. 8. 2019 v 17:00 5:2 (2:1)
Třebětice Buk 31. 8. 2019 v 17:00 2:3 (0:1)
Lomnice / Luž. Suchdol / Luž. 31. 8. 2019 v 17:00 2:3 (1:2)
Neplachov K. Řečice 1. 9. 2019 v 16:00 4:0 (2:0)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk Studená 7. 9. 2019 v 13:30 2:1 (2:1)
D. Bukovsko Třebětice 7. 9. 2019 v 17:00 1:1 (1:1)
K. Řečice Č. Velenice 7. 9. 2019 v 17:00 5:2 (2:2)
Suchdol / Luž. Neplachov 7. 9. 2019 v 17:00 3:0 (1:0)
Mladé Ledenice 7. 9. 2019 v 17:00 5:3 (3:3)
Třeboň B Slavonice 8. 9. 2019 v 15:00 5:0 (4:0)
N. Bystřice Lomnice / Luž. 8. 9. 2019 v 17:00 1:2 (1:2)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená D. Bukovsko 14. 9. 2019 v 16:00 2:0 (1:0)
Slavonice K. Řečice 14. 9. 2019 v 16:30 5:1 (3:1)
Lomnice / Luž. Neplachov 14. 9. 2019 v 16:30 0:0 (0:0)
Třebětice Třeboň B 15. 9. 2019 v 15:00 2:2 (0:2)
Buk Ledenice 15. 9. 2019 v 16:00 4:2 (2:1)
N. Bystřice Mladé 15. 9. 2019 v 16:30 7:2 (3:0)
Č. Velenice Suchdol / Luž. 15. 9. 2019 v 16:30 1:3 (0:1)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk N. Bystřice 21. 9. 2019 v 13:00 1:3 (0:1)
D. Bukovsko Ledenice 21. 9. 2019 v 16:30 3:2 (2:2)
K. Řečice Třebětice 21. 9. 2019 v 16:30 1:0 (1:0)
Mladé Lomnice / Luž. 21. 9. 2019 v 16:30 1:4 (0:3)
Třeboň B Studená 22. 9. 2019 v 15:00 0:4 (0:2)
Neplachov Č. Velenice 22. 9. 2019 v 16:00 1:0 (1:0)
Suchdol / Luž. Slavonice 22. 9. 2019 v 16:30 3:1 (0:0)

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lomnice / Luž. Č. Velenice 28. 9. 2019 v 16:00 3:1 (2:1)
Slavonice Neplachov 28. 9. 2019 v 16:00 2:4 (0:2)
Studená K. Řečice 28. 9. 2019 v 16:00 1:4 (1:2)
Třeboň B Ledenice 28. 9. 2019 v 16:00 4:3 (1:2)
Třebětice Suchdol / Luž. 29. 9. 2019 v 15:00 1:3 (0:1)
N. Bystřice D. Bukovsko 29. 9. 2019 v 16:00 4:3 (3:0)
Mladé Buk 29. 9. 2019 v 16:00 4:2 (1:2)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk Lomnice / Luž. 5. 10. 2019 v 12:30 1:1 (1:1)
D. Bukovsko Mladé 5. 10. 2019 v 16:00 5:1 (2:0)
K. Řečice Ledenice 5. 10. 2019 v 16:00 2:1 (0:1)
Č. Velenice Slavonice 6. 10. 2019 v 16:00 3:0 (3:0)
Třeboň B N. Bystřice 6. 10. 2019 v 15:00 2:1 (1:1)
Suchdol / Luž. Studená 6. 10. 2019 v 16:00 2:3 (1:1)
Neplachov Třebětice 6. 10. 2019 v 16:00 5:1 (3:0)

10. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk D. Bukovsko 12. 10. 2019 v 10:30 1:3 (1:1)
Lomnice / Luž. Slavonice 12. 10. 2019 v 15:30 1:1 (1:0)
Studená Neplachov 12. 10. 2019 v 15:30 4:1 (2:0)
Suchdol / Luž. Ledenice 12. 10. 2019 v 15:30 3:0 (2:0)
N. Bystřice K. Řečice 12. 10. 2019 v 15:30 4:3 (3:1)
Mladé Třeboň B 12. 10. 2019 v 15:30 4:1 (2:1)
 Třebětice Č. Velenice 13. 10. 2019 v 15:00 1:2 (1:2)

11. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
D. Bukovsko Lomnice / Luž. 19. 10. 2019 v 15:30 2:1 (1:0)
K. Řečice Mladé 19. 10. 2019 v 15:30 3:1 (2:1)
Slavonice Třebětice 19. 10. 2019 v 15:30 3:1 (0:0)
Třeboň B Buk 20. 10. 2019 v 15:00 3:3 (2:2)
Suchdol / Luž. N. Bystřice 20. 10. 2019 v 15:30 1:2 (1:1)
Neplachov Ledenice 20. 10. 2019 v 15:30 3:2 (3:1)
Č. Velenice Studená 20. 10. 2019 v 15:30 1:4 (0:2)

12. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lomnice / Luž. Třebětice 26. 10. 2019 v 14:30
4:0 (3:0)
Studená Slavonice 26. 10. 2019 v 14:30 6:3 (4:2)
Č. Velenice Ledenice 26. 10. 2019 v 14:30 4:4 (1:3)
N. Bystřice Neplachov 26. 10. 2019 v 14:30 1:4 (1:3)
D. Bukovsko Třeboň B 26. 10. 2019 v 14:30 2:1 (2:1)
Mladé Suchdol / Luž. 27. 10. 2019 v 14:30 1:3 (0:1)
Buk K. Řečice 27. 10. 2019 v 14:30 4:0 (2:0)

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice D. Bukovsko 2. 11. 2019 v 14:00 6:1 (2:1)
Slavonice Ledenice 2. 11. 2019 v 14:00 2:0 (0:0)
Třebětice Studená 3. 11. 2019 v 14:00 2:1 (0:0)
Suchdol / Luž. Buk 3. 11. 2019 v 14:00 2:0 (1:0)
Neplachov Mladé 3. 11. 2019 v 14:00 3:1 (1:0)
Č. Velenice N. Bystřice 3. 11. 2019 v 14:00 6:1 (4:0)
Třeboň B Lomnice / Luž. 3. 11. 2019 v 14:00 0:3 (0:2)

1. kolo - dohrávka

Domácí Hosté Termín Skóre
Buk Neplachov 9. 11. 2019 v 10:30 1:2 (1:0)
D. Bukovsko Suchdol / Luž. 9. 11. 2019 v 14:00 0:3 (0:2)
Studená Lomnice / Luž. 9. 11. 2019 v 14:00 5:1 (4:1)
Ledenice Třebětice 9. 11. 2019 v 14:00 4:3 (3:0)
N. Bystřice Slavonice  9. 11. 2019 v 14:00 3:2 (2:2)
Mladé Č. Velenice 10. 11. 2019 v 14:00 6:0 (1:0)
Třeboň B K. Řečice 10. 11. 2019 v 14:00 3:1 (1:1)

Tabulky

Celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Suchdol / Luž. 13 10 0 3 34:13 30 0 0
2. Neplachov 13 9 1 3 31:19 28 0 0
3. Studená 13 9 0 4 42:19 27 0 0
4. N. Bystřice 13 8 1 4 36:30 25 0 0
5. K. Řečice 13 8 0 5 29:27 24 0 0
6. Č. Velenice 13 6 1 6 33:35 19 0 0
7. Lomnice / Luž. 13 5 3 5 23:21 18 0 0
8. Buk 13 5 2 6 29:26 17 0 0
9. Třeboň B 13 5 2 6 28:34 17 0 0
10. D. Bukovsko 13 5 1 7 26:34 16 0 0
11. Slavonice 13 5 1 7 26:36 16 0 0
12. Mladé 13 4 0 9 28:40 12 0 0
13. Třebětice 13 2 3 8 18:32 9 0 0
14. Ledenice 13 2 1 10 28:45 7 0 0

Doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Studená 7 6 0 1 28:9 18 0 0
2. K. Řečice 6 6 0 0 19:6 18 0 0
3. Neplachov 6 6 0 0 18:5 18 0 0
4. N. Bystřice 8 6 0 2 28:19 18 0 0
5. Třeboň B 8 5 1 2 20:17 16 0 0
6. Suchdol / Luž. 7 5 0 2 18:6 15 0 0
7. Slavonice 6 5 0 1 19:8 15 0 0
8. Buk 8 4 1 3 21:12 13 0 0
9. Č. Velenice 7 4 1 2 23:16 13 0 0
10. D. Bukovsko 7 4 1 2 16:14 13 0 0
11. Mladé 7 4 0 3 23:16 12 0 0
12. Lomnice / Luž. 7 2 2 3 11:11 8 0 0
13. Třebětice 6 1 2 3 9:12 5 0 0
14. Ledenice 1 1 0 0 4:3 3 0 0

Venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Suchdol / Luž. 6 5 0 1 16:7 15 0 0
2. Lomnice / Luž. 6 3 1 2 12:10 10 0 0
3. Neplachov 7 3 1 3 13:14 10 0 0
4. Studená 6 3 0 3 14:10 9 0 0
5. N. Bystřice 5 2 1 2 8:11 7 0 0
6. Č. Velenice 6 2 0 4 10:19 6 0 0
7. K. Řečice 7 2 0 5 10:21 6 0 0
8. Buk 5 1 1 3 8:14 4 0 0
9. Třebětice 7 1 1 5 9:20 4 0 0
10. Ledenice 12 1 1 10 24:42 4 0 0
11. D. Bukovsko 6 1 0 5 10:20 3 0 0
12. Třeboň B 5 0 1 4 8:17 1 0 0
13. Slavonice 7 0 1 6 7:28 1 0 0
14. Mladé 6 0 0 6 5:24 0 0 0

 

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
J. Hradec - Třebětice žáci 6:0
K. Řečice - Třebětice A 1:0
Třebětice B - H. Pěna 2:4
Dešná - Třebětice B 1:1
Třebětice A - Suchdol / Luž. 1:3
Třebětice žáci - Dačice 3:7
Třebětice B - Dačice B 1:2
Třebětice žáci - Novosedly 3:1
Neplachov - Třebětice A 5:1
Slavonice  - Třebětice žáci 6:2
Třebětice A - Č. Velenice 1:2
Slavonice B - Třebětice B 4:4
Slavonice  - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Včelnice 3:7
Lomnice / Luž. - Třebětice A 4:0
Strmilov - Třebětice žáci 3:1
Třebětice A - Studená 2:1
Ledenice - Třebětice A 4:3
 
Přípravné zápasy - podzim 2019
Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice