"A" mužstvo

Soutěž: A2B, Jihočeský kraj - I. A třída mužů skupina "B"

Aktuální sezóna 2022/2023 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Loko ČB Čtyři Dvory 20. 8. 2022 10:15 2:1 (1:1)
Lišov Jistebnice 20. 8. 2022 17:00 3:3 (2:3)
Veselí/Luž. Slavia ČB 20. 8. 2022 17:00 3:0 (3:0)
Kovářov Dačice 20. 8. 2022 17:00 1:3 (0:1)
METEOR Tábor Nemanice 20. 8. 2022 17:00 6:1 (2:1)
Mladá Vožice Bernartice 21. 8. 2022 17:00 1:2 (1:1)
 Chýnov Třebětice 21. 8. 2022 17:00 1:1 (0:0)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Čtyři Dvory Lišov 27. 8. 2022 10:15 0:0 (0:0)
Nemanice Loko ČB 28. 8. 2022 17:00 1:5 (0:2)
 Jistebnice Chýnov 28. 9. 2022 16:30 0:0 (-1:-1)
Slavia ČB Třebětice 27. 8. 2022 17:00 0:4 (0:2)
 Bernartice METEOR Tábor 27. 8. 2022 17:00 4:0 (2:0)
 Veselí/Luž. Kovářov 27. 8. 2022 17:00 0:2 (0:0)
Dačice Mladá Vožice 28. 8. 2022 17:00 3:0 (1:0)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Loko ČB Bernartice 3. 9. 2022 10:15 2:1 (0:1)
Kovářov Slavia ČB 3. 9. 2022 17:00 1:0 (1:0)
METEOR Tábor Dačice 3. 9. 2022 17:00 4:2 (1:1)
Třebětice Jistebnice 4. 9. 2022 15:00 3:5 (2:2)
Mladá Vožice  Veselí/Luž. 4. 9. 2022 17:00 2:0 (2:0)
Lišov Nemanice 4. 9. 2022 17:00 3:0 (K)
Chýnov Čtyři Dvory 4. 9. 2022 17:00 3:0 (2:0)

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Čtyři Dvory Třebětice 10. 9. 2022 10:15 1:2 (1:1)
Nemanice Chýnov 10. 9. 2022 10:30 0:9 (0:6)
 Bernartice Lišov 10. 9. 2022 17:00 8:1 (5:0)
Dačice Loko ČB 10. 9. 2022 17:00 5:2 (4:0)
 Veselí/Luž. METEOR Tábor 10. 9. 2022 17:00 3:5 (1:3)
Kovářov Mladá Vožice 10. 9. 2022 17:00 2:5 (0:2)
Slavia ČB Jistebnice 10. 9. 2022 17:00 0:3 (0:1)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Loko ČB  Veselí/Luž. 17. 9. 2022 10:15 1:0 (0:0)
Jistebnice Čtyři Dvory 17. 9. 2022 13:00 4:1 (2:0)
METEOR Tábor Kovářov 17. 9. 2022 16:30 8:2 (3:1)
Třebětice Nemanice
18. 9. 2022 15:00
10:0 (3:0)
Mladá Vožice Slavia ČB 18. 9. 2022 16:30
5:1 (1:1)
Lišov Dačice 18. 9. 2022 16:30
0:5 (0:2)
Chýnov Bernartice 18. 9. 2022 16:30 1:2 (0:0)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Nemanice Jistebnice 24. 9. 2022 10:30 0:9 (0:6)
Bernartice Třebětice 24. 9. 2022 16:30 0:0 (0:0)
Dačice Chýnov 24. 9. 2022 16:30 0:2 (0:1)
 Lišov Veselí/Luž. 24. 9. 2022 16:30 1:1 (0:1)
Kovářov Loko ČB 24. 9. 2022 16:30 5:1 (2:1)
Slavia ČB Čtyři Dvory 24. 9. 2022 16:30 2:0 (1:0)
Mladá Vožice METEOR Tábor 25. 9. 2022 16:30 0:6 (0:5)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Čtyři Dvory Nemanice 1. 10. 2022 10:15 5:1 (4:0)
Jistebnice Bernartice 1. 10. 2022 12:30 1:1 (1:1)
Loko ČB Mladá Vožice 1. 10. 2022 15:00 2:1 (1:0)
Lišov Kovářov 1. 10. 2022 16:00 8:0 (3:0)
METEOR Tábor Slavia ČB 1. 10. 2022 16:00 5:0 (2:0)
Třebětice Dačice 2. 10. 2022 15:00 2:2 (0:1)
Chýnov  Veselí/Luž. 2. 10. 2022 16:00 2:0 (2:0)

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavia ČB Nemanice 8. 10. 2022 16:00 1:0 (0:0)
Bernartice Čtyři Dvory 8. 10. 2022 16:00 3:0 (2:0)
Dačice Jistebnice 8. 10. 2022 16:00 2:2 (0:1)
Veselí/Luž. Třebětice 8. 10. 2022 16:00 1:3 (1:0)
Kovářov Chýnov 8. 10. 2022 16:00 1:5 (1:2)
METEOR Tábor Loko ČB 8. 10. 2022 16:00 1:3 (1:0)
Mladá Vožice Lišov 9. 10. 2022 16:00 1:2 (0:1)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Loko ČB Slavia ČB 15. 10. 2022 10:15 1:3 (0:2)
Nemanice Bernartice 15. 10. 2022 10:30 0:9 (0:4)
Jistebnice Veselí/Luž. 15. 10. 2022 12:00 0:3 (0:0)
Čtyři Dvory Dačice 15. 10. 2022 15:30 4:0 (1:0)
Lišov METEOR Tábor 15. 10. 2022 15:30 3:1 (1:0)
Třebětice Kovářov 16. 10. 2022 15:00 5:1 (2:0)
Chýnov Mladá Vožice 16. 10. 2022 15:30 4:1 (3:0)

10. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavia ČB Bernartice 22. 10. 2022 15:30 1:1 (1:0)
Dačice Nemanice 22. 10. 2022 15:30 10:0 (10:0)
Veselí/Luž. Čtyři Dvory 22. 10. 2022 15:30 1:3 (1:1)
Kovářov Jistebnice 22. 10. 2022 15:30 2:3 (2:3)
METEOR Tábor Chýnov 22. 10. 2022 15:30 3:2 (1:2)
Loko ČB Lišov 23. 10. 2022 10:15 5:2 (3:1)
Mladá Vožice Třebětice 23. 10. 2022 15:30 1:6 (0:3)

11. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Nemanice Veselí/Luž. 29. 10. 2022 10:30 1:0 (0:0)
Jistebnice Mladá Vožice 29. 10. 2022 11:00 8:0 (2:0)
Čtyři Dvory Kovářov 29. 10. 2022 14:30 2:4 (1:3)
Bernartice Dačice 29. 10. 2022 14:30 1:3 (0:2)
Lišov Slavia ČB 30. 10. 2022 14:30 2:2 (0:0)
Chýnov Loko ČB 30. 10. 2022 14:30 1:0 (0:0)
Třebětice METEOR Tábor 30. 10. 2022 14:30 2:0 (0:0)

12. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Loko ČB Třebětice Odloženo  
Slavia ČB Dačice 5. 11. 2022 14:00 1:8 (1:5)
Veselí/Luž. Bernartice 5. 11. 2022 14:00 0:4 (0:2)
Kovářov Nemanice 5. 11. 2022 14:00 4:0 (1:0)
METEOR Tábor Jistebnice 5. 11. 2022 14:00 2:2 (2:1)
Mladá Vožice Čtyři Dvory 6. 11. 2022 14:00 1:2 (1:0)
Lišov Chýnov 6. 11. 2022 14:00 2:2 (1:1)

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Čtyři Dvory METEOR Tábor 12. 11. 2022 10:15 2:2 (2:1)
Nemanice Mladá Vožice 12. 11. 2022 10:30 0:4 (0:2)
Jistebnice Loko ČB 12. 11. 2022 10:30 3:1 (2:1)
Bernartice Kovářov 12. 11. 2022 14:00 1:0 (0:0)
Dačice Veselí/Luž. 12. 11. 2022 14:00 3:0 (1:0)
Chýnov Slavia ČB 13. 11. 2022 14:00 4:0 (1:0)
Třebětice Lišov 13. 11. 2022 14:00 2:1 (1:0)

Tabulky

Celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Třebětice 12 8 3 1 40:13 27 0 0
2. Bernartice 13 8 3 2 37:10 27 0 0
3. Chýnov 13 8 3 2 37:11 27 0 0
4. Dačice 13 8 2 3 46:19 26 0 0
5. Jistebnice 13 7 5 1 44:19 26 0 0
6. METEOR Tábor 13 7 2 4 43:26 23 0 0
7. Loko ČB 12 7 0 5 25:24 21 0 0
8. Lišov 13 4 5 4 28:30 17 0 0
9. Kovářov 13 5 0 8 25:41 15 0 0
10. Čtyři Dvory 13 4 2 7 21:25 14 0 0
11. Mladá Vožice 13 4 0 9 22:38 12 0 0
12. Slavia ČB 13 3 2 8 11:37 11 0 0
13. Veselí/Luž. 13 2 1 10 12:27 7 0 0
14. Nemanice 13 1 0 12 4:75 3 0 0

Doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. METEOR Tábor 7 5 1 1 29:12 16 0 0
2. Chýnov 7 5 1 1 16:4 16 0 0
3. Loko ČB 6 5 0 1 13:8 15 0 0
4. Dačice 6 4 1 1 23:6 13 0 0
5. Třebětice 6 4 1 1 24:9 13 0 0
6. Bernartice 6 4 1 1 17:4 13 0 0
7. Lišov 8 3 4 1 22:14 13 0 0
8. Jistebnice 6 3 2 1 17:7 11 0 0
9. Kovářov 7 3 0 4 16:17 9 0 0
10. Čtyři Dvory 6 2 2 2 14:9 8 0 0
11. Slavia ČB 6 2 1 3 5:16 7 0 0
12. Mladá Vožice 7 2 0 5 11:19 6 0 0
13. Veselí/Luž. 6 1 0 5 8:17 3 0 0
14. Nemanice 6 1 0 5 2:36 3 0 0

Venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Jistebnice 7 4 3 0 27:12 15 0 0
2. Bernartice 7 4 2 1 20:6 14 0 0
3. Třebětice 6 4 2 0 16:4 14 0 0
4. Dačice 7 4 1 2 23:13 13 0 0
5. Chýnov 6 3 2 1 21:7 11 0 0
6. METEOR Tábor 6 2 1 3 14:14 7 0 0
7. Loko ČB 6 2 0 4 12:16 6 0 0
8. Mladá Vožice 6 2 0 4 11:19 6 0 0
9. Čtyři Dvory 7 2 0 5 7:16 6 0 0
10. Kovářov 6 2 0 4 9:24 6 0 0
11. Veselí/Luž. 7 1 1 5 4:10 4 0 0
12. Lišov 5 1 1 3 6:16 4 0 0
13. Slavia ČB 7 1 1 5 6:21 4 0 0
14. Nemanice 7 0 0 7 2:39 0 0 0

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2022

Chýnov - Třebětice A 1:1 
Slavonice - Třebětice dorost 1:8
Slavia ČB - Třebětice A 0:4
Peč B/Rudolec - Třebětice B 4:0
Třebětice A - Jistebnice 3:5
Třebětice dorost - Strmilov 9:0
Čtyři Dvory - Třebětice A 1:2
Třebětice B - Staré Město 7:0
Třebětice A - Nemanice 10:0
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
Řečice - Třebětice dorost 2:3
Bernartice - Třebětice A 0:0
Třebětice B - Černíč B 5:2
Třebětice dorost - Novosedly 8:2
Třebětice A - Dačice 2:2
Veselí/Luž. - Třebětice A 1:3
Třebětice B - Jarošov n/N 3:2
Třebětice dorost - Kunžak 10:1
Dešná - Třebětice B 1:5
Třebětice A - Kovářov 5:1
Třebětice B - Peč/Rudolec 3:0
Mladá Vožice - Třebětice A 1:6
Třebětice dorost - Dačice 5:2
Třebětice A - METEOR Tábor 2:0
Třebětice A - Lišov 2:1

Loko ČB - Třebětice A
Odloženo


Přípravné zápasy 

Třebětice A - Kaplice 2:2 (2:1)
Jemnicko - Třebětice A 1:3 (1:2)
Slavonice - Třebětice A 0:3 (0:3)
Třebětice B - Popelín 5:0 (3:0)
Třebětice B - Dešná 2:3 (1:2)
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Přípravka:
Každý pátek od 16:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice