Sezóna 2008/2009

Dokopná 11. 7. 2009

Po prohraném domácím zápase s Chlumem u Třeboně 1:2 (1:1) v posledním kole jsme slavili pouze titul vícemistrů. Po pochopitelném počátečním zklamání je nyní třeba konstatovat, že se jedná o ohromný úspěch našeho fotbalu, který bude možná plně doceněn až v budoucnu, ale který bylo už teď na dokopné potřeba řádně zapít.

Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009Dokopná 11. 7. 2009

Zápas 26. kola: Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1); odehráno 20. 6. 2009

Přímý souboj o postup do I. A třídy.

Trenéři Josef Bastl a Rostislav Maxa, kustod a zdravotník Milan FeherpatakyTřebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětický kotel v čele s bubeníkem Jiřím PřívětivýmTřebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)

Společná fotka po utkání Třebětice A - Chlum 1:2 (1:1)Více o utkání - ZDE

Zápas 21. kola: K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2); odehráno 16. 5. 2009

K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2) - třebětický kapitán Pavel BastlK. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2) - třebětický gólman Petr KoupilK. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)K. Řečice - Třebětice A 2:3 (1:2)Více o utkání - ZDE

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2019 

Třebětice A - Olešnice 1:4
Třebětice A - Lomnice /Luž. 2:1
N. Bystřice - Třebětice A 3:1
Třebětice B - Lásenice 4:1
Třebětice A - Ledenice 3:3
Řečice - Třebětice žáci 7:0
Třebětice B - Peč B/Rudolec 2:1
Č. Velenice - Třebětice A 1:4
Třebětice přípr. - Dačice 4:14
Lodhéřov - Třebětice B 3:1
Třebětice A - Mladé 5:1
K. Řečice - Třebětice A 2:2
N. Bystřice - Třebětice přípr. 8:4
Třebětice žáci - Dačice 7:2
Třebětice B - Staré Město 4:1
Třeboň B - Třebětice A 1:1
Bystřice - Třebětice žáci 2:1
Dešná - Třebětice B 2:2
Třebětice A - D. Voda 1:4 
Třebětice žáci - N. Včelnice 5:2
Suchdol/Luž. - Třebětice A 2:1
Třebětice B - Popelín 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 2:5
Třebětice A - Slavonice 3:0
Třebětice příp. - N. Včelnice 2:20
Třebětice žáci - J. Hradec 0:8
Cizkrajov - Třebětice B 1:2
Třebětice přípr. - Strmilov 0:12
Slavonice - Třebětice přípr.
Třebětice B - Slavonice B 1:1
Třebětice A - Studená 3:1

Soutěžní zápasy - podzim 2018 

Olešnice - Třebětice A 4:4 
Lomnice/Luž. - Třebětice A 5:1 
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1 
Třebětice A - N. Bystřice 2:1 
Ledenice - Třebětice A 0:2 
Třebětice B - Lodhéřov 0:3 
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1  
Třebětice žáci - Řečice 4:1 
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3 
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4 
Popelín - Třebětice B 7:1 
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2 
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunžak 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 
 
 

Aktuality

Výsledky "Soutěže slušnosti KFS 2018/19"

Nové fotky a anketa - dokopná

Nové fotky a anketa - půldokopná

Nové fotky - Třebětice mladší žáci vs. N. Bystřice

Nové fotky a video - posvícenské utkání Třebětice A vs. Třeboň B

Nové fotky - zápas 6. kola Třebětice A vs. Č. Velenice

Nová záložka na Webu

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

26. kolo

24. kolo

23. kolo

22. kolo

21. kolo

20. kolo

19. kolo

18. kolo

17. kolo

16. kolo

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

13. kolo

12. kolo

11. kolo

10. kolo

9. kolo

8. kolo

7. kolo

6. kolo

5. kolo

4. kolo

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice