"A" mužstvo

Soutěž: A3D, Jihočeský kraj - I. B třída mužů skupina "D"

Aktuální sezóna 2018/2019 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Lomnice/Luž. Olešnice 23. 3. 2019 15:00 0:1 (0:0)
 K. Řečice Ledenice 23. 3. 2019 15:00 1:3 (0:2)
Slavonice Č. Velenice 23. 3. 2019 15:00 4:1 (2:0)
 Suchdol/Luž.  Mladé 24. 3. 2019 15:00 2:2 (1:1)
 D. Voda Třeboň B 24. 3. 2019 15:00 2:2 (1:1)
Studená N. Bystřice 8. 5. 2019 15:00 odloženo 

15. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Ledenice Studená 30. 3. 2019 15:00 3:1 (1:1)
Mladé Slavonice 31. 3. 2019 10:00 0:0 (0:0)
 D. Voda  Lomnice/Luž. 31. 3. 2019 15:00 3:0 (1:0)
Třeboň B  Suchdol/Luž. 31. 3. 2019 15:00 3:1 (0:0)
Č. Velenice  K. Řečice 31. 3. 2019 15:00 2:2 (0:2)
Třebětice Olešnice 31. 3. 2019 15:00 1:4 (1:1)

16. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Č. Velenice 6. 4. 2019 13:00 4:2 (3:1)
 Suchdol/Luž. D. Voda 6. 4. 2019 13:30 6:0 (3:0)
 K. Řečice Mladé 6. 4. 2019 16:30 2:1 (1:1)
Slavonice Třeboň B 6. 4. 2019 16:30 5:1 (3:0)
Třebětice  Lomnice/Luž. 7. 4. 2019 15:00 2:1 (1:0)
Olešnice N. Bystřice 7. 4. 2019 15:00 5:2 (2:1)

17. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Suchdol/Luž.  Lomnice/Luž. 13. 4. 2019 16:30  0:1 (0:0)
Třeboň B K. Řečice 13. 4. 2019 16:30 5:3 (4:1)
Ledenice Olešnice 13. 4. 2019 16:30 1:4 (1:1)
N. Bystřice Třebětice 13. 4. 2019 16:30 3:1 (2:1)
Mladé Studená 14. 4. 2019 16:30 0:0 (0:0)
D. Voda Slavonice 14. 4. 2019 16:30 1:2 (1:1)

18. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Třeboň B 20. 4. 2019 13:30 5:0 (2:0)
K. Řečice D. Voda 20. 4. 2019 17:00 1:0 (1:0)
Slavonice  Suchdol/Luž. 20. 4. 2019 17:00 4:0 (2:0)
 Lomnice/Luž. N. Bystřice 20. 4. 2019 17:00 2:0 (1:0)
Třebětice Ledenice 21. 4. 2019 15:00 3:3 (1:1)
Olešnice Č. Velenice 21. 4. 2019 15:00 2:2 (0:1)

19. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice Lomnice/Luž. 27. 4. 2019 17:00 2:1 (1:0)
Ledenice N. Bystřice 27. 4. 2019 17:00 3:2 (1:2)
Mladé Olešnice 28. 4. 2019 17:00 3:2 (0:1)
Č. Velenice Třebětice 28. 4. 2019 17:00 1:4 (0:4)
Suchdol/Luž. K. Řečice 28. 4. 2019 17:00 2:1 (1:1)
D. Voda Studená 28. 4. 2019 17:00 1:1 (0:1)

20. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Suchdol/Luž. 4. 5. 2019 13:30 1:3 (0:1)
K. Řečice Slavonice 4. 5. 2019 17:00 4:0 (2:0)
Lomnice/Luž. Ledenice 4. 5. 2019 17:00 4:2 (3:1)
N. Bystřice Č. Velenice 4. 5. 2019 17:00 2:2 (2:1)
Olešnice Třeboň B 4. 5. 2019 17:00 3:0 (1:0)
Třebětice Mladé 5. 5. 2019 15:00 5:1 (0:1)

21. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Č. Velenice Ledenice 11. 5. 2019 13:30 2:4 (1:2)
K. Řečice Lomnice/Luž. 11. 5. 2019 17:00 2:3 (2:1)
Slavonice Studená 11. 5. 2019 17:00 4:0 (2:0)
Třeboň B Třebětice 12. 5. 2019 15:00 1:1 (1:1)
Mladé N. Bystřice 12. 5. 2019 17:00 4:1 (2:1)
D. Voda Olešnice 12. 5. 2019 17:00 2:2 (1:1)

22. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená K. Řečice 18. 5. 2019 13:30 3:3 (1:0)
Lomnice/Luž. Č. Velenice 18. 5. 2019 17:00 2:0 (1:0)
Ledenice Mladé 18. 5. 2019 17:00 3:3 (1:2)
N. Bystřice Třeboň B 18. 5. 2019 17:00 5:1 (1:0)
Třebětice D. Voda 19. 5. 2019 15:00 1:4 (1:0)
Olešnice Suchdol/Luž. 19. 5. 2019 15:00 2:1 (1:0)

23. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Lomnice/Luž. 25. 5. 2019 13:30 2:2 (1:2)
Slavonice Olešnice 25. 5. 2019 17:00 1:5 (0:5)
Suchdol/Luž. Třebětice 25. 5. 2019 17:00 2:1 (1:0)
Třeboň B Ledenice 26. 5. 2019 15:00 2:7 (2:3)
Mladé Č. Velenice 26. 5. 2019 17:00 2:4 (2:1)
D. Voda N. Bystřice 26. 5. 2019 17:00 2:3 (1:1)

24. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lomnice/Luž. Mladé 1. 6. 2019 10:15
3:1 (1:0)
Ledenice D. Voda 1. 6. 2019 17:00 3:1 (1:1)
N. Bystřice Suchdol/Luž. 1. 6. 2019 17:00 1:2 (1:1)
Třebětice Slavonice 2. 6. 2019 15:00 3:0 (1:0)
Olešnice K. Řečice 2. 6. 2019 15:00 3:3 (1:2)
Č. Velenice Třeboň B 2. 6. 2019 17:00 3:0 (2:0)

25. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice Třebětice 7. 5. 2019 17:30 2:2 (0:1)
Studená Olešnice 8. 6. 2019 13:30 7:0 (3:0)
Slavonice N. Bystřice 8. 6. 2019 17:00 1:2 (0:0)
Třeboň B Mladé 9. 6. 2019 15:00 1:3 (0:2)
Suchdol/Luž. Ledenice 9. 6. 2019 17:00 1:0 (1:0)
D. Voda Č. Velenice 9. 6. 2019 17:00 1:2 (1:1)

26. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Mladé D. Voda 15. 6. 2019 13:30 3:2 (1:1)
Ledenice Slavonice 15. 6. 2019 13:30 8:0 (5:0)
N. Bystřice K. Řečice 15. 6. 2019 17:00 3:2 (2:1)
Lomnice/Luž. Třeboň B 15. 6. 2019 13:30 0:3 (0:2)
Třebětice Studená 16. 6. 2019 15:00 3:1 (2:1)
Č. Velenice Suchdol/Luž. 15. 6. 2019 13:30 2:1 (1:1)

Tabulka - celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Olešnice 24 13 6 5 60:47 45 0 0
2. Suchdol / Luž. 24 14 2 8 56:37 44 0 0
3. Lomnice /Luž. 24 13 4 7 52:32 43 0 0
4. Třebětice 24 12 6 6 54:43 42 0 0
5. Ledenice 24 10 7 7 62:44 37 0 0
6. Mladé 24 9 7 8 44:50 34 0 0
7. Č. Velenice 24 9 6 9 47:48 33 0 0
8. Slavonice 24 10 2 12 44:52 32 0 0
9. Studená 24 8 7 9 44:46 31 0 0
10. Třeboň "B 24 8 4 12 43:63 28 0 0
11. K. Řečice 24 6 6 12 50:61 24 0 0
12. N. Bystřice 24 7 3 14 48:66 24 0 0
13. D. Voda 24 3 8 13 38:53 17 0 0

Tabulka - doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Suchdol / Luž. 12 8 2 2 32:12 26 0 0
2. Třebětice 12 8 2 2 33:20 26 0 0
3. Olešnice 12 7 4 1 35:22 25 0 0
4. Slavonice 12 8 0 4 33:18 24 0 0
5. Lomnice /Luž. 12 7 3 2 29:14 24 0 0
6. Třeboň "B 12 7 2 3 29:24 23 0 0
7. Studená 12 6 4 2 36:20 22 0 0
8. Mladé 12 6 4 2 24:21 22 0 0
9. Ledenice 12 6 2 4 31:20 20 0 0
10. K. Řečice 12 6 1 5 30:21 19 0 0
11. Č. Velenice 12 5 3 4 22:20 18 0 0
12. N. Bystřice 12 5 2 5 28:24 17 0 0
13. D. Voda 12 2 5 5 24:20 11 0 0

Tabulka - venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Olešnice 12 6 2 4 25:25 20 0 0
2. Lomnice /Luž. 12 6 1 5 23:18 19 0 0
3. Suchdol / Luž. 12 6 0 6 24:25 18 0 0
4. Ledenice 12 4 5 3 31:24 17 0 0
5. Třebětice 12 4 4 4 21:23 16 0 0
6. Č. Velenice 12 4 3 5 25:28 15 0 0
7. Mladé 12 3 3 6 20:29 12 0 0
8. Studená 12 2 3 7 8:26 9 0 0
9. Slavonice 12 2 2 8 11:34 8 0 0
10. N. Bystřice 12 2 1 9 20:42 7 0 0
11. D. Voda 12 1 3 8 14:33 6 0 0
12. K. Řečice 12 0 5 7 20:40 5 0 0
13. Třeboň "B 12 1 2 9 14:39 5 0 0

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2019 

Třebětice A - Olešnice 1:4
Třebětice A - Lomnice /Luž. 2:1
N. Bystřice - Třebětice A 3:1
Třebětice B - Lásenice 4:1
Třebětice A - Ledenice 3:3
Řečice - Třebětice žáci 7:0
Třebětice B - Peč B/Rudolec 2:1
Č. Velenice - Třebětice A 1:4
Třebětice přípr. - Dačice 4:14
Lodhéřov - Třebětice B 3:1
Třebětice A - Mladé 5:1
K. Řečice - Třebětice A 2:2
N. Bystřice - Třebětice přípr. 8:4
Třebětice žáci - Dačice 7:2
Třebětice B - Staré Město 4:1
Třeboň B - Třebětice A 1:1
Bystřice - Třebětice žáci 2:1
Dešná - Třebětice B 2:2
Třebětice A - D. Voda 1:4 
Třebětice žáci - N. Včelnice 5:2
Suchdol/Luž. - Třebětice A 2:1
Třebětice B - Popelín 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 2:5
Třebětice A - Slavonice 3:0
Třebětice příp. - N. Včelnice 2:20
Třebětice žáci - J. Hradec 0:8
Cizkrajov - Třebětice B 1:2
Třebětice přípr. - Strmilov 0:12
Slavonice - Třebětice přípr.
Třebětice B - Slavonice B 1:1
Třebětice A - Studená 3:1
 
Soutěžní zápasy - podzim 2018 
Olešnice - Třebětice A 4:4 
Lomnice/Luž. - Třebětice A 5:1 
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1 
Třebětice A - N. Bystřice 2:1 
Ledenice - Třebětice A 0:2 
Třebětice B - Lodhéřov 0:3 
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1  
Třebětice žáci - Řečice 4:1 
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3 
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4 
Popelín - Třebětice B 7:1 
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2 
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunžak 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 
 
 

Aktuality

Nové fotky a anketa - půldokopná

Nové fotky - Třebětice mladší žáci vs. N. Bystřice

Nové fotky a video - posvícenské utkání Třebětice A vs. Třeboň B

Nové fotky - zápas 6. kola Třebětice A vs. Č. Velenice

Nová záložka na Webu

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

26. kolo

24. kolo

23. kolo

22. kolo

21. kolo

20. kolo

19. kolo

18. kolo

17. kolo

16. kolo

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

13. kolo

12. kolo

11. kolo

10. kolo

9. kolo

8. kolo

7. kolo

6. kolo

5. kolo

4. kolo

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice