"A" mužstvo

Soutěž: A3D, Jihočeský kraj - I. B třída mužů skupina "D"

Aktuální sezóna 2019/2020 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

15. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

16. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

17. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

18. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

19. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

20. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

21. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

22. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

23. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

24. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

25. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

26. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       
       
       
       

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
 
Třebětice B - St. Město
Sobota 24. 8. 2019 v 17:00
 
Mladé - Třebětice A
Neděle 25. 8. 2019 v 17:00
 
Třebětice A - Buk
Sobota 31. 8. 2019 v 17:00
 
Cizkrajov - Třebětice B
Neděle 1. 9. 2019 v 15:00
 
D. Bukovsko - Třebětice A
Sobota 7. 9. 2019 v 17:00
 
Třebětice B - Lásenice
Neděle 8. 9. 2019 v 15:00
 
Buk B - Třebětice B
Sobota 14. 9. 2019 v 10:30
 
Třebětice A - Třeboň B
Neděle 15. 9. 2019 v 15:00
 
K. Řečice - Třebětice A
Sobota 21. 9. 2019 v 16:30
 
Třebětice B - H. Pěna
Neděle 22. 9. 2019 v 15:00
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 28. 9. 2019 v 16:00
 
Třebětice A - Suchdol / Luž.
Neděle 29. 9. 2019 v 15:00
 
Třebětice B - Dačice B
Sobota 5. 10. 2019 v 16:00
 
Neplachov - Třebětice A
Neděle 6. 10. 2019 v 16:00
 
Třebětice A - Č. Velenice
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice B - Třebětice B
Neděle 13. 10. 2019 v 15:00
 
Slavonice  - Třebětice A
Sobota 19. 10. 2019 v 15:30
 
Lomnice / Luž. - Třebětice A
Sobota 26. 10. 2019 v 14:30
 
Třebětice A - Studená
Neděle 3. 11. 2019 v 14:00
 
Ledenice - Třebětice A
Sobota 9. 11. 2019 v 14:00

Přípravné zápasy - podzim 2019

Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice