"A" mužstvo

Soutěž: A3D, Jihočeský kraj - I. B třída mužů skupina "D"

Aktuální sezóna 2018/2019 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Lomnice/Luž. Olešnice 23. 3. 2019 15:00 0:1 (0:0)
 K. Řečice Ledenice 23. 3. 2019 15:00 1:3 (0:2)
Slavonice Č. Velenice 23. 3. 2019 15:00 4:1 (2:0)
 Suchdol/Luž.  Mladé 24. 3. 2019 15:00 2:2 (1:1)
 D. Voda Třeboň B 24. 3. 2019 15:00 2:2 (1:1)
Studená N. Bystřice 8. 5. 2019 15:00 odloženo 

15. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Ledenice Studená 30. 3. 2019 15:00 3:1 (1:1)
Mladé Slavonice 31. 3. 2019 10:00 0:0 (0:0)
 D. Voda  Lomnice/Luž. 31. 3. 2019 15:00 3:0 (1:0)
Třeboň B  Suchdol/Luž. 31. 3. 2019 15:00 3:1 (0:0)
Č. Velenice  K. Řečice 31. 3. 2019 15:00 2:2 (0:2)
Třebětice Olešnice 31. 3. 2019 15:00 1:4 (1:1)

16. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Č. Velenice 6. 4. 2019 13:00 4:2 (3:1)
 Suchdol/Luž. D. Voda 6. 4. 2019 13:30 6:0 (3:0)
 K. Řečice Mladé 6. 4. 2019 16:30 2:1 (1:1)
Slavonice Třeboň B 6. 4. 2019 16:30 5:1 (3:0)
Třebětice  Lomnice/Luž. 7. 4. 2019 15:00 2:1 (1:0)
Olešnice N. Bystřice 7. 4. 2019 15:00 5:2 (2:1)

17. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Suchdol/Luž.  Lomnice/Luž. 13. 4. 2019 16:30  0:1 (0:0)
Třeboň B K. Řečice 13. 4. 2019 16:30 5:3 (4:1)
Ledenice Olešnice 13. 4. 2019 16:30 1:4 (1:1)
N. Bystřice Třebětice 13. 4. 2019 16:30 3:1 (2:1)
Mladé Studená 14. 4. 2019 16:30 0:0 (0:0)
D. Voda Slavonice 14. 4. 2019 16:30 1:2 (1:1)

18. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Třeboň B 20. 4. 2019 13:30 5:0 (2:0)
K. Řečice D. Voda 20. 4. 2019 17:00 1:0 (1:0)
Slavonice  Suchdol/Luž. 20. 4. 2019 17:00 4:0 (2:0)
 Lomnice/Luž. N. Bystřice 20. 4. 2019 17:00 2:0 (1:0)
Třebětice Ledenice 21. 4. 2019 15:00 3:3 (1:1)
Olešnice Č. Velenice 21. 4. 2019 15:00 2:2 (0:1)

Tabulka

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Olešnice 17 10 4 3 43:30 34 0 0
2. Lomnice /Luž. 17 9 3 5 37:20 30 0 0
3. Suchdol / Luž. 17 9 2 6 44:29 29 0 0
4. Třebětice 16 8 4 4 34:31 28 0 0
5. Slavonice 17 8 2 7 36:29 26 0 0
6. Třeboň "B 17 7 3 7 35:41 24 0 0
7. Studená 16 6 4 6 27:29 22 0 0
8. Ledenice 16 5 6 5 32:29 21 0 0
9. Mladé 16 5 6 5 24:29 21 0 0
10. Č. Velenice 16 5 5 6 31:32 20 0 0
11. K. Řečice 17 5 3 9 33:45 18 0 0
12. D. Voda 17 2 6 9 25:38 12 0 0
13. N. Bystřice 15 3 2 10 28:47 11 0 0

19. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice Lomnice/Luž. 27. 4. 2019 17:00  
Ledenice N. Bystřice 27. 4. 2019 17:00  
Mladé Olešnice 28. 4. 2019 17:00  
Č. Velenice Třebětice 28. 4. 2019 17:00  
Suchdol/Luž. K. Řečice 28. 4. 2019 17:00  
D. Voda Studená 28. 4. 2019 17:00  

20. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Suchdol/Luž. 4. 5. 2019 13:30  
K. Řečice Slavonice 4. 5. 2019 17:00  
Lomnice/Luž. Ledenice 4. 5. 2019 17:00  
N. Bystřice Č. Velenice 4. 5. 2019 17:00  
Třebětice Mladé 4. 5. 2019 17:00  
Olešnice Třeboň B 4. 5. 2019 17:00  

21. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Č. Velenice Ledenice 11. 5. 2019 13:30  
K. Řečice Lomnice/Luž. 11. 5. 2019 17:00  
Slavonice Studená 11. 5. 2019 17:00  
Třeboň B Třebětice 12. 5. 2019 15:00  
Mladé N. Bystřice 12. 5. 2019 17:00  
D. Voda Olešnice 12. 5. 2019 17:00  

22. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená K. Řečice 18. 5. 2019 13:30  
Lomnice/Luž. Č. Velenice 18. 5. 2019 17:00  
Ledenice Mladé 18. 5. 2019 17:00  
N. Bystřice Třeboň B 18. 5. 2019 17:00  
Třebětice D. Voda 19. 5. 2019 15:00  
Olešnice Suchdol/Luž. 19. 5. 2019 15:00  

23. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Studená Lomnice/Luž. 25. 5. 2019 13:30  
Slavonice Olešnice 25. 5. 2019 17:00  
Suchdol/Luž. Třebětice 25. 5. 2019 17:00  
Třeboň B Ledenice 26. 5. 2019 15:00  
Mladé Č. Velenice 26. 5. 2019 17:00  
D. Voda N. Bystřice 26. 5. 2019 17:00  

24. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lomnice/Luž. Mladé 1. 6. 2019 17:00  
Ledenice D. Voda 1. 6. 2019 17:00  
N. Bystřice Suchdol/Luž. 1. 6. 2019 17:00  
Třebětice Slavonice 2. 6. 2019 15:00  
Olešnice K. Řečice 2. 6. 2019 15:00  
Č. Velenice Třeboň B 2. 6. 2019 17:00  

25. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice Třebětice 7. 5. 2019 17:30  
Studená Olešnice 8. 6. 2019 13:30  
Slavonice N. Bystřice 8. 6. 2019 17:00  
Třeboň B Mladé 9. 6. 2019 15:00  
Suchdol/Luž. Ledenice 9. 6. 2019 17:00  
D. Voda Č. Velenice 9. 6. 2019 17:00  

26. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Mladé D. Voda 15. 6. 2019 13:30  
Ledenice Slavonice 15. 6. 2019 14:00  
N. Bystřice K. Řečice 15. 6. 2019 17:00  
Lomnice/Luž. Třeboň B 15. 6. 2019 17:00  
Třebětice Studená 16. 6. 2019 15:00  
Č. Velenice Č. Velenice 16. 6. 2019 17:00  

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2019 

Třebětice A - Olešnice 1:4
Třebětice A - Lomnice /Luž. 2:1
N. Bystřice - Třebětice A 3:1
Třebětice B - Lásenice 4:1
Třebětice A - Ledenice 3:3
  
Řečice - Třebětice žáci
Sobota 27. 4. 2019 v 10:00
 
Třebětice B - Peč B/Rudolec
Sobota 27. 4. 2019 v 15:00
 
Č. Velenice - Třebětice A
Neděle 28. 4. 2019 v 17:00
 
Třebětice přípr. - Dačice
Středa 1. 5. 2019 v 15:00
 
Třebětice A - Mladé
Sobota 4. 5. 2019 v 17:00
 
Lodhéřov - Třebětice B
Sobota 4. 5. 2019 v 17:00
 
Třebětice žáci - J. Hradec.
Neděle 5. 5. 2019 v 10:30
 
K. Řečice - Třebětice A
Úterý 7. 5. 2019 v 17:30
 
N. Bystřice - Třebětice přípr. 
Středa 8. 5. 2019 v 17:30
 
Třebětice žáci - Dačice
Sobota 11. 5. 2019 v 15:00
 
Třebětice B - Staré Město
Sobota 11. 5. 2019 v 17:00
 
Třeboň B - Třebětice A
Neděle 12. 5. 2019 v 15:00
 
Třebětice přípr. - N. Včelnice
Středa 15. 5. 2019 v 17:30
 
Bystřice - Třebětice žáci
Sobota 18. 5. 2019 v 10:00
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 18. 5. 2019 v 17:00
 
Třebětice A - D. Voda
Neděle 19. 5. 2019 v 15:00
 
Třebětice přípr. - Strmilov
Středa 22. 5. 2019 v 17:30
 
Třebětice žáci - N. Včelnice
Pátek 24. 5. 2019 v 17:30
 
Suchdol/Luž. - Třebětice A
Sobota 25. 5. 2019 v 17:00
 
Třebětice B - Popelín
Neděle 26. 5. 2019 v 15:00
 
Slavonice - Třebětice přípr.
Středa 29. 5. 2019 v 17:30
 
Kunžak - Třebětice žáci
Neděle 2. 6. 2019 v 10:00
 
Třebětice A - Slavonice
Neděle 2. 6. 2019 v 15:00
 
Cizkrajov - Třebětice B
Neděle 9. 6. 2019 v 15:00
 
Třebětice B - Slavonice B
Sobota 15. 6. 2019 v 15:00
 
Třebětice A - Studená
Neděle 16. 6. 2019 v 15:00
 

Soutěžní zápasy - podzim 2018 

Olešnice - Třebětice A 4:4 
Lomnice/Luž. - Třebětice A 5:1 
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1 
Třebětice A - N. Bystřice 2:1 
Ledenice - Třebětice A 0:2 
Třebětice B - Lodhéřov 0:3 
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1  
Třebětice žáci - Řečice 4:1 
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3 
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4 
Popelín - Třebětice B 7:1 
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2 
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunžak 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 
 
 

Aktuality

Kompletní rozpis utkání a služeb - jaro 2019

Nové fotky a anketa - půldokopná

Nové fotky - Třebětice mladší žáci vs. N. Bystřice

Nové fotky a video - posvícenské utkání Třebětice A vs. Třeboň B

Nové fotky - zápas 6. kola Třebětice A vs. Č. Velenice

Nová záložka na Webu

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

18. kolo

17. kolo

16. kolo

15. kolo

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

13. kolo

12. kolo

11. kolo

10. kolo

9. kolo

8. kolo

7. kolo

6. kolo

5. kolo

4. kolo

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice