Starší dorost U18

Soutěž: C1A, J. Hradec - okresní přebor dorostenců

Aktuální sezóna 2023/2024 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

 8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Nová Včelnice Slavonice 24. 3. 2024 10:00 0:6 (0:3)
Lásenice Třebětice 14. 4. 2024 11:00 0:6 (0:2)
Strmilov/Studená Kunžak 8. 5. 2024 10:00 14:2 (6:0)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Třebětice Strmilov/Studená 6. 4. 2024 10:30 5:3 (3:2)
Nová Včelnice Kunžak 7. 4. 2024 10:00 15:0 (12:0)
Slavonice Novosedly/Stráž 6. 4. 2024 10:00 2:4 (0:1)

10. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Kunžak 21. 4. 2024 10:00 9:3 (7:2)
Nová Včelnice Třebětice 21. 4. 2024 10:00 3:0 (K)
Strmilov/Studená Lásenice 3. 5. 2024 17:30 4:1 (1:1)

11. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice Nová Včelnice 5. 5. 2024 10:00 1:5 (1:1)
Třebětice  Novosedly/Stráž 4. 5. 2024 10:00 6:1 (4:0)
Kunžak Slavonice 5. 5. 2024 10:00 0:16 (07)

12. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž  Lásenice 19. 5. 2024 10:00 8:4 (2:3)
Nová Včelnice  Strmilov/Studená 19. 5. 2024 10:00 2:3 (1:1)
 Slavonice  Třebětice 17. 5. 2024 17:00 4:3 (1:2)

Tabulka soutěže

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov/Studená 10 9 0 1 68:17 26
2. Slavonice 10 8 0 2 59:18 23
3. Třebětice 11 6 0 5 59:27 21
4. N. Včelnice 11 7 0 4 55:19 20
5. Novosedly/Stráž 10 5 0 5 39:47 15
6. Kunžak 10 1 0 9 15:99 3
7. Lásenice 10 0 0 10 8:76 0

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Strmilov/Studená Novosedly/Stráž 2. 6. 2024 10:00  
Lásenice Slavonice 2. 6. 2024 10:00  
Třebětice Kunžak 2. 6. 2024 10:00  

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice   Strmilov/Studená 15. 6. 2024 10:00  
 Novosedly/Stráž  Nová Včelnice 16. 6. 2024 10:00  
 Kunžak Lásenice 16. 6. 2024 10:00  

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Třeboň 0:5
Třebětice A - Olešník 1:3
Hluboká n. Vlt. - Třebětice A 0:2
Třebětice dorost - Strmilov 5:3
Třebětice A - Mirovice 3:3
Novosedly - Třebětice B 2:2
Třebětice B - Strmilov 0:3
Lásenice - Třebětice dorost 0:6
Strakonice - Třebětice A 2:1
Suchdol - Třebětice B 2:0
Třebětice A - Semice 2:3
N. Včelnice - Třebětice dor. 3:0
Trhové Sviny - Třebětice A 3:3
Třebětice B - Lodhéřov 1:0
Třebětice dorost - Novosedly 6:1
Třebětice A - Týn n. Vlt. 1:1
Kunžak- Třebětice B 6:0
Osek - Třebětice A 1:5
Třebětice B - Bystřice B 7:5
Jankov - Třebětice A 0:4
Slavonice - Třebětice dorost 4:3
Třebětice A - Malše Roudné 0:3
Hobzí - Třebětice B 2:1

Protivín - Třebětice A
Sobota 25. 5. 2024 v 15:00

Třebětice B - Dačice B
Neděle 26. 5. 2024 v 15:00

Stará Hlína - Třebětice B
Sobota 1. 6. 2024 v 17:00

Třebětice dorost - Kunžak
Neděle 2. 6. 2024 v 10:00 

Třebětice A - Dražice
Neděle 2. 6. 2024 v 15:00 

Milevsko - Třebětice A
Sobota 8. 6. 2024 v 17:00

Třebětice B - Lásenice
Neděle 9. 6. 2024 v 15:00

Třebětice A - Rudolfov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Třebětice B - Jarošov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Přípravné zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Kirchschlag 4:3
Třebětice A - St. Martin 2:6
Třebětice A - Dobrá Voda 5:2
Třebětice A - Žirovnice 1:2

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Žáci a přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami