Soupiska mladší přípravky

Bartušek Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Bartušek Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11061333
Datum narození: 13. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Matouš

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Matouš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10110964
Datum narození: 10. 11. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastlová Veronika

Foto

Příjmení a jméno: Bastlová Veronika
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12090295
Datum narození: 01. 09. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Chalupa Vojtěch

Foto

Příjmení a jméno: Chalupa Vojtěch
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11030819
Datum narození: 03. 03. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Krejčí Filip

Foto

Příjmení a jméno: Krejčí Filip
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12030959
Datum narození: 25. 03. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Lahodná Šarlota

Foto

Příjmení a jméno: Lahodná Šarlota
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10121230
Datum narození: 20. 12. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Lojka Petr

Foto

Příjmení a jméno: Lojka Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12041118
Datum narození: 18. 04. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Michnová Gabriela

Foto

Příjmení a jméno: Michnová Gabriela
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11061304
Datum narození: 11. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Nehybová Barbora

Foto

Příjmení a jméno: Nehybová Barbora
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12040996
Datum narození: 23. 04. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Slabý Vojtěch

Foto

Příjmení a jméno: Slabý Vojtěch
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12030967
Datum narození: 26. 03. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Adam

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Adam
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11060810
Datum narození: 27. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šťastný Mikuláš

Foto

Příjmení a jméno: Šťastný Mikuláš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12020910
Datum narození: 26. 02. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vrbka Matěj

Foto

Příjmení a jméno: Vrbka Matěj
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10120891
Datum narození: 04. 12. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Jánský Radek - trenér mladší přípravky

Foto

Příjmení a jméno: Jánský Radek
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 1980
   
   
   
   

 

Krejčí Miroslav - trenér mladší přípravky a obránce "B" mužstva

Foto

Příjmení a jméno: Krejčí Miroslav
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 15. 01. 1979
   
   
   
   

 

Štastný Martin - trenér mladší přípravky a útočník "A" mužstva

Foto

Příjmení a jméno:

Šťastný  Martin

Funkce v týmu:

trenér

Datum narození:

03. 01. 1981

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2020 

Třebětice A - Suchdol 2:0
Neplachov - Třebětice A 1:4
Bystřice - Třebětice st. žáci 0:6
Třebětice A - Velenice 2:3
H. Žďár - Třebětice A 0:1
Třebětice st. žáci - Dačice 1:6
Třebětice B - Staré Město 4:3
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 19. 9. 2020 v 16:30
 
Třebětice A - D. Bukovsko
Neděle 20. 9. 2020 v 15:00
  
Studená - Třebětice A
Sobota 26. 9. 2020 v 16:00
 
Řečice - Třebětice st. žáci
Neděle 27. 9. 2020 v 10:00
 
Třebětice B - Lásenice
Neděle 27. 9. 2020 v 15:00
 
Dačice B  - Třebětice B
Neděle 4. 10. 2020 v 13:00
 
Třebětice A - Ledenice
Neděle 4. 10. 2020 v 15:00
 
Třebětice st. žáci - Strmilov
Sobota 10. 10. 2020 v 13:30
 
Třebětice B - Buk B
Sobota 10. 10. 2020 v 15:30
 
N. Bystřice - Třebětice A
Neděle 11. 10. 2020 v 15:30
 
Slavonice B  - Třebětice B
Sobota 17. 10. 2020 v 14:00
 
Třebětice A - Mladé
Neděle 18. 10. 2020 v 15:00
 
Buk - Třebětice A
Sobota 24. 10. 2020 v 11:00
 
Včelnice - Třebětice st. žáci
Neděle 25. 10. 2020 v 10:00
 
Třebětice B - Peč B/Rudolec
Neděle 25. 10. 2020 v 14:30
 
Třebětice A - Lomnice
Neděle 1. 11. 2020 v 14:00
 
Cizkrajov - Třebětice B
Neděle 1. 11. 2020 v 14:00
 
Třebětice A - Třeboň
Neděle 8. 11. 2020 v 14:00
 
K. Řečice - Třebětice A
Sobota 14. 11. 2020 v 13:30

Přípravné zápasy

Třebětice A - Černíč 2:2
Dešná - Třebětice B 6:1
Třebětice A - Staré Hobzí 5:2
Kunžak - Třebětice A 1:8
Třebětice B - Cizkrajov 4:2
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 

 

 

Tréninky

POZOR ZMĚNA ČASŮ!

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek od 17:30

Starší žáci:
Každý čtvrtek 17:30

Mladší přípravka:
Každý pátek 16:00 - 17:30

 

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice