Soupiska starší přípravky

Bartušek Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Bartušek Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11061333
Datum narození: 13. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Matouš

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Matouš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10110964
Datum narození: 10. 11. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastlová Veronika

Foto

Příjmení a jméno: Bastlová Veronika
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12090295
Datum narození: 01. 09. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Chalupa Vojtěch

Foto

Příjmení a jméno: Chalupa Vojtěch
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11030819
Datum narození: 03. 03. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Krejčí Filip

Foto

Příjmení a jméno: Krejčí Filip
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12030959
Datum narození: 25. 03. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Lahodná Šarlota

Foto

Příjmení a jméno: Lahodná Šarlota
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10121230
Datum narození: 20. 12. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Lojka Petr

Foto

Příjmení a jméno: Lojka Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12041118
Datum narození: 18. 04. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Michnová Gabriela

Foto

Příjmení a jméno: Michnová Gabriela
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11061304
Datum narození: 11. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Nehybová Barbora

Foto

Příjmení a jméno: Nehybová Barbora
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12040996
Datum narození: 23. 04. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Nováková Jolana

Foto

Příjmení a jméno: Nováková Jolana
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11121155
Datum narození: 20. 12. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Slabý Vojtěch

Foto

Příjmení a jméno: Slabý Vojtěch
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12030967
Datum narození: 26. 03. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Adam

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Adam
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 11060810
Datum narození: 27. 06. 2011
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šťastný Mikuláš

Foto

Příjmení a jméno: Šťastný Mikuláš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 12020910
Datum narození: 26. 02. 2012
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vrbka Matěj

Foto

Příjmení a jméno: Vrbka Matěj
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 10120891
Datum narození: 04. 12. 2010
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Jánský Radek - trenér starší přípravky

Foto

Příjmení a jméno: Jánský Radek
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 1980
   
   
   
   

 

Krejčí Miroslav - trenér starší přípravky a obránce B týmu

Foto

Příjmení a jméno: Krejčí Miroslav
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 15. 01. 1979
   
   
   
   

 

Šťastný Martin - trenér starší přípravky a útočník B týmu

Foto

Příjmení a jméno:

Šťastný  Martin

Funkce v týmu:

trenér

Datum narození:

03. 01. 1981

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znak klubu

Znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2021 

N. Bystřice - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 1:0
Ledenice - Třebětice A  1:5
Třebětice B Černíč C 7:2
Jarošov n. Než. - Třebětice B 1:1
Řečice - Třebětice st. žáci 5:1
Třebětice A - Olešnice 5:1
D. Bukovsko - Třebětice A 0:4
Třebětice B Dešná 9:1
Třebětice A - Třeboň B 2:0
Peč B/Rudolec - Třebětice B 1:3
Třebětice st. žáci - Včelnice 9:4
K. Řečice - Třebětice A 0:4
Dačice  - Třebětice st. žáci 5:4
 
Třebětice B - Cizkrajov
Sobota 2. 10. 2021 v 13:30
 
Třebětice A - Suchdol
Neděle 3. 10. 2021 v 15:00
 
Slavonice B - Třebětice B
Neděle 10. 10. 2021 v 14:30
 
Neplachov - Třebětice A
Neděle 10. 10. 2021 v 15:30
 
Třebětice B - Dačice B
Sobota 16. 10. 2021 v 15:00
 
Strmilov - Třebětice st. žáci
Neděle 17. 10. 2021 v 10:00
 
Třebětice A - Č. Velenice
Neděle 17. 10. 2021 v 15:00
 
H. Žďár - Třebětice A
Sobota 23. 10. 2021 v 12:00
 
Staré Město - Třebětice B
Sobota 23. 10. 2021 v 14:30
 
Lomnice - Třebětice A
Sobota 30. 10. 2021 v 14:00
 
Třebětice st. žáci - Bystřice
Neděle 31. 10. 2021 v 10:45
 
Třebětice A - Studená
Neděle 7. 11. 2021 v 14:00
 

Přípravné zápasy 

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:30

Starší přípravka:
Každý pátek od 17:00

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice