Mladší přípravka

Soutěž: H1B, J. Hradec - Okresní přebor přípravka mladší skupina "B"

Aktuální sezóna 2020/2021 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

Odehráno turnajově

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Peč Kunžak 20. 9. 2020 v 10:00  
Třebětice Včelnice 20. 9. 2020 v 10:00  
Bystřice Lásenice 20. 9. 2020 v 10:00  
Slavonice Dačice 20. 9. 2020 v 10:00  
Kunžak Třebětice 20. 9. 2020 v 10:00  
Lásenice Peč 20. 9. 2020 v 10:00  
Včelnice Slavonice 20. 9. 2020 v 10:00  
Dačice Bystřice 20. 9. 2020 v 10:00  
Lásenice Kunžak 20. 9. 2020 v 10:00  
Slavonice Třebětice 20. 9. 2020 v 10:00  
Peč Dačice 20. 9. 2020 v 10:00  
Bystřice Včelnice 20. 9. 2020 v 10:00  
Kunžak Slavonice 20. 9. 2020 v 10:00  
Dačice Lásenice 20. 9. 2020 v 10:00  
Třebětice Bystřice 20. 9. 2020 v 10:00  
Včelnice Peč 20. 9. 2020 v 10:00  
Dačice Kunžak 20. 9. 2020 v 10:00  
Bystřice Slavonice 20. 9. 2020 v 10:00  
Lásenice Včelnice 20. 9. 2020 v 10:00  
Peč Třebětice 20. 9. 2020 v 10:00  

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Kunžak Bystřice 4. 10. 2020 v 10:00   
Včelnice Dačice 4. 10. 2020 v 10:00   
Slavonice Peč 4. 10. 2020 v 10:00   
Třebětice Lásenice 4. 10. 2020 v 10:00   
Včelnice Kunžak 4. 10. 2020 v 10:00   
Peč Bystřice 4. 10. 2020 v 10:00   
Dačice Třebětice 4. 10. 2020 v 10:00   
Lásenice Slavonice  4. 10. 2020 v 10:00   
Kunžak Peč 4. 10. 2020 v 10:00   
Včelnice Třebětice 4. 10. 2020 v 10:00   
Lásenice Bystřice 4. 10. 2020 v 10:00   
Dačice Slavonice 4. 10. 2020 v 10:00   
Třebětice Kunžak 4. 10. 2020 v 10:00   
Peč Lásenice 4. 10. 2020 v 10:00   
Slavonice Včelnice 4. 10. 2020 v 10:00   
Bystřice Dačice 4. 10. 2020 v 10:00   
Kunžak Lásenice 4. 10. 2020 v 10:00   
Třebětice Slavonice  4. 10. 2020 v 10:00   
Dačice Peč 4. 10. 2020 v 10:00   
Včelnice Bystřice 4. 10. 2020 v 10:00   

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice  Kunžak 18. 10. 2020 v 10:00   
Lásenice Dačice 18. 10. 2020 v 10:00  
Bystřice Třebětice 18. 10. 2020 v 10:00  
Peč Včelnice 18. 10. 2020 v 10:00  
Kunžak Dačice 18. 10. 2020 v 10:00  
Slavonice  Bystřice 18. 10. 2020 v 10:00  
Včelnice Lásenice 18. 10. 2020 v 10:00  
Třebětice Peč 18. 10. 2020 v 10:00  
Bystřice Kunžak 18. 10. 2020 v 10:00  
Dačice Včelnice 18. 10. 2020 v 10:00  
Peč Slavonice  18. 10. 2020 v 10:00  
Lásenice Třebětice 18. 10. 2020 v 10:00  
Kunžak Včelnice 18. 10. 2020 v 10:00  
Bystřice Peč 18. 10. 2020 v 10:00  
Třebětice Dačice 18. 10. 2020 v 10:00  
Slavonice Lásenice 18. 10. 2020 v 10:00  

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2020 

Třebětice A - Suchdol 2:0
Neplachov - Třebětice A 1:4
Bystřice - Třebětice st. žáci 0:6
Třebětice A - Velenice 2:3
H. Žďár - Třebětice A 0:1
Třebětice st. žáci - Dačice 1:6
Třebětice B - Staré Město 4:3
 
Dešná - Třebětice B
Sobota 19. 9. 2020 v 16:30
 
Třebětice A - D. Bukovsko
Neděle 20. 9. 2020 v 15:00
  
Studená - Třebětice A
Sobota 26. 9. 2020 v 16:00
 
Řečice - Třebětice st. žáci
Neděle 27. 9. 2020 v 10:00
 
Třebětice B - Lásenice
Neděle 27. 9. 2020 v 15:00
 
Dačice B  - Třebětice B
Neděle 4. 10. 2020 v 13:00
 
Třebětice A - Ledenice
Neděle 4. 10. 2020 v 15:00
 
Třebětice st. žáci - Strmilov
Sobota 10. 10. 2020 v 13:30
 
Třebětice B - Buk B
Sobota 10. 10. 2020 v 15:30
 
N. Bystřice - Třebětice A
Neděle 11. 10. 2020 v 15:30
 
Slavonice B  - Třebětice B
Sobota 17. 10. 2020 v 14:00
 
Třebětice A - Mladé
Neděle 18. 10. 2020 v 15:00
 
Buk - Třebětice A
Sobota 24. 10. 2020 v 11:00
 
Včelnice - Třebětice st. žáci
Neděle 25. 10. 2020 v 10:00
 
Třebětice B - Peč B/Rudolec
Neděle 25. 10. 2020 v 14:30
 
Třebětice A - Lomnice
Neděle 1. 11. 2020 v 14:00
 
Cizkrajov - Třebětice B
Neděle 1. 11. 2020 v 14:00
 
Třebětice A - Třeboň
Neděle 8. 11. 2020 v 14:00
 
K. Řečice - Třebětice A
Sobota 14. 11. 2020 v 13:30

Přípravné zápasy

Třebětice A - Černíč 2:2
Dešná - Třebětice B 6:1
Třebětice A - Staré Hobzí 5:2
Kunžak - Třebětice A 1:8
Třebětice B - Cizkrajov 4:2
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 

 

 

Tréninky

POZOR ZMĚNA ČASŮ!

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek od 17:30

Starší žáci:
Každý čtvrtek 17:30

Mladší přípravka:
Každý pátek 16:00 - 17:30

 

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice