Mladší přípravka

Soutěž: H1B, OP J. Hradec - přípravka mladší skupina "B"

Aktuální sezóna 2019/2020 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

Odehráno turnajově

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice  Slavonice 21. 9. 2019 v 10:00 0:14 (0:6)
Bystřice Dačice 21. 9. 2019 v 10:00 4:4 (2:2)
Včelnice Třebětice 21. 9. 2019 v 10:30 6:5 (3:1)
Slavonice Strmilov 21. 9. 2019 v 10:30 9:2 (4:0)
Včelnice Bystřice 21. 9. 2019 v 11:00 15:0 (9:0)
Dačice Strmilov 21. 9. 2019 v 11:00 8:7 (0:0)
Třebětice Lásenice 21. 9. 2019 v 11:30 8:2 (5:1)
Bystřice Slavonice 21. 9. 2019 v 11:30 8:6 (4:2)
Dačice Lásenice 21. 9. 2019 v 12:00 12:5 (0:0)
Slavonice Včelnice 21. 9. 2019 v 12:00 5:13 (3:7)
Strmilov Bystřice 21. 9. 2019 v 12:30 4:8 (2:5)
Třebětice Dačice 21. 9. 2019 v 12:30 4:4 (3:2)
Strmilov
Třebětice 21. 9. 2019 v 13:00  
Lásenice Včelnice  21. 9. 2019 v 13:00 1:14 (0:7)


2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Včelnice
Dačice 5. 10. 2019 v 11:00 0:3 (0:1)
Slavonice Třebětice 5. 10. 2019 v 11:00 1:2 (0:0)
Lásenice
Strmilov 5. 10. 2019 v 11:30 4:8 (1:5)
Včelnice
Bystřice 5. 10. 2019 v 11:30 0:3 (0:1)
Dačice
Strmilov 5. 10. 2019 v 12:00 3:4 (1:1)
Slavonice
Lásenice 5. 10. 2019 v 12:00 6:1 (3:0)
Třebětice
Včelnice 5. 10. 2019 v 12:30 3:0 (1:0)
Bystřice
Dačice 5. 10. 2019 v 12:30 5:3 (3:1)
Lásenice
Slavonice 5. 10. 2019 v 13:00 1:6 (0:3)
Třebětice
Bystřice 5. 10. 2019 v 13:00 3:5 (1:3)
Strmilov
Včelnice 5. 10. 2019 v 13:30
3:0 (1:0)
Dačice
Slavonice 5. 10. 2019 v 13:30 5:4 (3:1)
Bystřice
Lásenice 5. 10. 2019 v 14:00 10:2 (5:0)
Strmilov
Třebětice 5. 10. 2019 v 14:00 5:1 (3:0)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice
Včelnice 19 10. 2019 v 10:00  
Bystřice
Slavonice 19 10. 2019 v 10:00 6:3 (0:0)
Strmilov
Bystřice 19 10. 2019 v 10:30 7:4 (3:1)
Třebětice
Dačice 19 10. 2019 v 10:30 7:5 (2:2)
Včelnice
Třebětice 19 10. 2019 v 11:00 6:4 (3:2)
Dačice
Slavonice 19 10. 2019 v 11:00 0:8 (0:3)
Strmilov
Včelnice 19 10. 2019 v 11:30 3:5 (1:2)
Bystřice
Lásenice 19 10. 2019 v 11:30 7:0 (0:0)
Slavonice
Třebětice 19 10. 2019 v 12:00 5:3 (3:0)
Dačice
Lásenice 19 10. 2019 v 12:00 6:2 (3:1)
Třebětice
Bystřice 19 10. 2019 v 12:30 5:5 (2:2)
Lásenice
Strmilov 19 10. 2019 v 12:30 1:10 (0:4)
Včelnice
Dačice 19 10. 2019 v 13:00 4:1 (3:1)
Slavonice
Strmilov 19 10. 2019 v 13:00 4:3 (2:2)

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
J. Hradec - Třebětice žáci 6:0
K. Řečice - Třebětice A 1:0
Třebětice B - H. Pěna 2:4
Dešná - Třebětice B 1:1
Třebětice A - Suchdol / Luž. 1:3
Třebětice žáci - Dačice 3:7
Třebětice B - Dačice B 1:2
Třebětice žáci - Novosedly 3:1
Neplachov - Třebětice A 5:1
Slavonice  - Třebětice žáci 6:2
Třebětice A - Č. Velenice 1:2
Slavonice B - Třebětice B 4:4
Slavonice  - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Včelnice 3:7
Lomnice / Luž. - Třebětice A 4:0
Strmilov - Třebětice žáci 3:1
Třebětice A - Studená 2:1
Ledenice - Třebětice A 4:3
 
Přípravné zápasy - podzim 2019
Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice