Starší přípravka U11

Soutěž: G5B, J. Hradec - Okresní přebor přípravka starší skupina "B"

Aktuální sezóna 2022/2023 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

Odehráno turnajově

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice Třebětice 10. 9. 2022 10:00 2:10
Dačice Strmilov 10. 9. 2022 10:00  
Dačice Kunžak 10. 9. 2022 10:45  
Nová Bystřice Třebětice 10. 9. 2022 10:45 0:14
Nová Bystřice Peč 10. 9. 2022 10:45  
Slavonice Nová Bystřice 10. 9. 2022 11:30  
Strmilov Kunžak 10. 9. 2022 11:30  
Nová Včelnice Lásenice 11. 9. 2022 10:00  
Lásenice Peč 11. 9. 2022 11:30  

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Peč Dačice 24. 9. 2022 10:00  
Třebětice Nová Včelnice 24. 9. 2022 10:00 8:5
Strmilov Nová Včelnice 24. 9. 2022 10:45  
Dačice Nová Bystřice 24. 9. 2022 10:45  
Peč Nová Bystřice 24. 9. 2022 11:30  
Strmilov Třebětice 24. 9. 2022 11:30 0:10
Kunžak Lásenice 25. 9. 2022 10:00  
Lásenice Slavonice 25. 9. 2022 10:45  
Kunžak Slavonice 25. 9. 2022 11:30  

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice Strmilov 8. 10. 2022 10:00  
Kunžak Nová Včelnice 8. 10. 2022 10:00  
Kunžak Nová Bystřice 8. 10. 2022 10:45  
Peč Slavonice 8. 10. 2022 10:45  
Strmilov Peč 8. 10. 2022 11:30  
Nová Včelnice Nová Bystřice 8. 10. 2022 11:30  
Lásenice Dačice 9. 10. 2022 10:00  
Lásenice Třebětice 9. 10. 2022 10:45 1:10
Třebětice Dačice 9. 10. 2022 11:30 8:2

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Strmilov Nová Bystřice 22. 10. 2022 10:00  
Strmilov Lásenice 22. 10. 2022 10:45  
Nová Bystřice Lásenice 22. 10. 2022 11:30  
Slavonice Nová Včelnice 23. 10. 2022 10:00  
 Peč Třebětice 23. 10. 2022 10:00 4:5
Třebětice Kunžak 23. 10. 2022 10:45 8:1
Nová Včelnice Dačice 23. 10. 2022 10:45  
Dačice Slavonice 23. 10. 2022 11:30  
Peč Kunžak 23. 10. 2022 11:30  

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2022

Chýnov - Třebětice A 1:1 
Slavonice - Třebětice dorost 1:8
Slavia ČB - Třebětice A 0:4
Peč B/Rudolec - Třebětice B 4:0
Třebětice A - Jistebnice 3:5
Třebětice dorost - Strmilov 9:0
Čtyři Dvory - Třebětice A 1:2
Třebětice B - Staré Město 7:0
Třebětice A - Nemanice 10:0
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
Řečice - Třebětice dorost 2:3
Bernartice - Třebětice A 0:0
Třebětice B - Černíč B 5:2
Třebětice dorost - Novosedly 8:2
Třebětice A - Dačice 2:2
Veselí/Luž. - Třebětice A 1:3
Třebětice B - Jarošov n/N 3:2
Třebětice dorost - Kunžak 10:1
Dešná - Třebětice B 1:5
Třebětice A - Kovářov 5:1
Třebětice B - Peč/Rudolec 3:0
Mladá Vožice - Třebětice A 1:6
Třebětice dorost - Dačice 5:2
Třebětice A - METEOR Tábor 2:0
Třebětice A - Lišov 2:1

Loko ČB - Třebětice A
Odloženo


Přípravné zápasy 

Třebětice A - Kaplice 2:2 (2:1)
Jemnicko - Třebětice A 1:3 (1:2)
Slavonice - Třebětice A 0:3 (0:3)
Třebětice B - Popelín 5:0 (3:0)
Třebětice B - Dešná 2:3 (1:2)
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Přípravka:
Každý pátek od 16:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice