Mladší žáci

Soutěž: F1A, J. Hradec - Okresní přebor mladších žáků

Aktuální sezóna 2019/2020 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice Novosedly/Stráž 7. 9. 2019 v 10:00 31:0 (19:0)
Bystřice/Chlum J. Hradec 1910 B 7. 9. 2019 v 11:00 1:13 (0:5)
Kunžak Třebětice 8. 9. 2019 v 10:00 0:10 (0:2)
Strmilov Slavonice 8. 9. 2019 v 10:00 6:1 (3:1)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Kunžak 13. 9. 2019 v 16:30 11:2 (6:1)
Třebětice Bystřice/Chlum 14. 9. 2019 v 9:30 5:0 (4:0) 
Slavonice Dačice 13. 9. 2019 v 16:30 1:2 (1:1)
Strmilov Včelnice 3. 10. 2019 v 16:00 4:4 (3:2)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice Včelnice 15. 9. 2019 v 11:15 7:3 (4:1)
Bystřice/Chlum Novosedly/Stráž 20. 9. 2019 v 17:30 3:3 (2:3)
Kunžak Slavonice 22. 9. 2019 v 10:00 1:7 (1:4)
J. Hradec 1910 B Třebětice 21. 9. 2019 v 15:15 6:0 (3:0)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice/Chlum Strmilov 21. 9. 2019 v 11:00 2:14 (2:6)
Slavonice Třebětice 12. 10. 2019 v 10:00 6:2 (4:1)
Včelnice J. Hradec 1910 B  12. 10. 2019 v 10:00 0:8 (0:2)
Dačice Kunžak 12. 10. 2019 v 10:00 16:2 (5:1)

4. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž J. Hradec 1910 B  27. 9. 2019 v 16:00 0:25 (0:10)
Slavonice Bystřice/Chlum 28. 9. 2019 v 10:00 5:2 (2:2)
Včelnice Kunžak 28. 9. 2019 v 10:00 12:0 (3:0)
Dačice Strmilov 28. 9. 2019 v 11:15 8:5 (4:2)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Třebětice Dačice 4. 10. 2019 v 16:30 3:7 (2:4)
Novosedly/Stráž Strmilov 1. 11. 2019 ve 14:00  4:6 (3:4)
Slavonice Včelnice 2. 11. 2019 v 10:00 5:6 (3:4)
J. Hradec 1910 B  Kunžak 3. 11. 2019 ve 14:00 22:0 (15:0)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Kunžak Strmilov 5. 10. 2019 v 10:00 0:14 (0:8)
Bystřice/Chlum Včelnice 5. 10. 2019 v 11:00 2:2 (2:1)
Třebětice Novosedly/Stráž 6. 10. 2019 v 10:30 3:1 (0:0)
J. Hradec 1910 B  Slavonice 1. 11. 2019 v 16:00 5:7 (3:5)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Slavonice 18. 10. 2019 v 16:30 3:3 (3:2)
Bystřice/Chlum Dačice 19. 10. 2019 v 11:15 6:9 (1:5)
Třebětice Včelnice 20. 10. 2019 v 10:30 3:7 (2:4)
J. Hradec 1910 B  Strmilov 19. 10. 2019 v 12:30 6:1 (0:0)

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Včelnice Novosedly/Stráž 25. 10. 2019 v 16:30 1:5 (1:2)
Dačice J. Hradec 1910 B  26. 10. 2019 v 10:00 14:2 (7:2)
Kunžak Bystřice/Chlum 27. 10. 2019 v 10:00 1:9 (1:5)
Strmilov Třebětice 27. 10. 2019 v 10:00 3:1 (2:1)

Tabulky

Celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 8 8 0 0 94:22 24 0 0
2. J. Hradec 1910 B 8 6 0 2 87:23 18 0 0
3. Strmilov 8 5 1 2 53:26 16 0 0
4. Včelnice 8 4 2 2 39:30 14 0 0
5. Slavonice 8 4 1 3 35:27 13 0 0
6. Třebětice 8 3 0 5 27:30 9 0 0
7. Bystřice/Chlum 8 1 2 5 25:52 5 0 0
8. Novosedly/Stráž 8 1 2 5 23:78 5 0 0
9. Kunžak 8 0 0 8 6:101 0 0 0

Doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 5 5 0 0 76:12 15 0 0
2. J. Hradec 1910 B 4 3 0 1 39:8 9 0 0
3. Strmilov 3 2 1 0 13:6 7 0 0
4. Slavonice 4 2 0 2 17:12 6 0 0
5. Třebětice 4 2 0 2 14:15 6 0 0
6. Novosedly/Stráž 5 1 1 3 19:41 4 0 0
7. Včelnice 2 1 0 1 12:8 3 0 0
8. Bystřice/Chlum 5 0 2 3 14:41 2 0 0
9. Kunžak 4 0 0 4 2:40 0 0 0

Venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Včelnice 6 3 2 1 27:22 11 0 0
2. J. Hradec 1910 B 4 3 0 1 48:15 9 0 0
3. Strmilov 5 3 0 2 40:20 9 0 0
4. Dačice 3 3 0 0 18:10 9 0 0
5. Slavonice 4 2 1 1 18:15 7 0 0
6. Bystřice/Chlum 3 1 0 2 11:11 3 0 0
7. Třebětice 4 1 0 3 13:15 3 0 0
8. Novosedly/Stráž 3 0 1 2 4:37 1 0 0
9. Kunžak 4 0 0 4 4:61 0 0 0

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
J. Hradec - Třebětice žáci 6:0
K. Řečice - Třebětice A 1:0
Třebětice B - H. Pěna 2:4
Dešná - Třebětice B 1:1
Třebětice A - Suchdol / Luž. 1:3
Třebětice žáci - Dačice 3:7
Třebětice B - Dačice B 1:2
Třebětice žáci - Novosedly 3:1
Neplachov - Třebětice A 5:1
Slavonice  - Třebětice žáci 6:2
Třebětice A - Č. Velenice 1:2
Slavonice B - Třebětice B 4:4
Slavonice  - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Včelnice 3:7
Lomnice / Luž. - Třebětice A 4:0
Strmilov - Třebětice žáci 3:1
Třebětice A - Studená 2:1
Ledenice - Třebětice A 4:3
 
Přípravné zápasy - podzim 2019
Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 
  
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice