Starší žáci U16

Soutěž: E1A, J. Hradec - Okresní přebor starších žáků

Aktuální sezóna 2021/2022 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
 Bystřice Strmilov/Studená 4. 9. 2021 10:00 2:14 (1:9)
Řečice Třebětice 5. 9. 2021 10:00 5:1 (0:0)
Včelnice Dačice 14. 9. 2021 17:00 1:9 (1:5)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice Řečice 18. 9. 2021 10:00 1:10 (1:3)
Strmilov/Studená Dačice 19. 9. 2021 10:00 4:6 (3:1)
Třebětice Včelnice 19. 9. 2021 10:45 9:4 (4:1)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice Třebětice 28. 9. 2021 14:30 5:4 (3:2) Pen: 4:2
Řečice Strmilov/Studená 2. 10. 2021 10:00 6:0 (1:0)
Včelnice Bystřice 3. 10. 2021 10:00 6:3 (2:1)

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Řečice Včelnice 16. 10. 2021 9:30 1:0 (0:0)
Bystřice Dačice  16. 10. 2021 10:00 0:17 (0:7)
Strmilov/Studená Třebětice  28. 10. 2021 10:00 2:4 (2:2)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Včelnice Strmilov/Studená 31. 10. 2021 10:00 1:3 (0:2)
Dačice Řečice 31. 10. 2021 10:00 2:1 (2:0)
Třebětice Bystřice 31. 10. 2021 10:45 14:0 (6:0)

Tabulka

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 5 5 0 0 38:10 14 1 0
2. Řečice 5 4 0 1 23:4 12 0 0
3. Třebětice/Peč 5 3 0 2 32:15 10 0 1
4. Strmilov/Studená 5 2 0 3 23:19 6 0 0
5. Včelnice 5 1 0 4 12:25 3 0 0
6. Bystřice 5 0 0 5 6:61 0 0 0

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Třeboň 0:5
Třebětice A - Olešník 1:3
Hluboká n. Vlt. - Třebětice A 0:2
Třebětice dorost - Strmilov 5:3
Třebětice A - Mirovice 3:3
Novosedly - Třebětice B 2:2
Třebětice B - Strmilov 0:3
Lásenice - Třebětice dorost 0:6
Strakonice - Třebětice A 2:1
Suchdol - Třebětice B 2:0
Třebětice A - Semice 2:3
N. Včelnice - Třebětice dor. 3:0
Trhové Sviny - Třebětice A 3:3
Třebětice B - Lodhéřov 1:0
Třebětice dorost - Novosedly 6:1
Třebětice A - Týn n. Vlt. 1:1
Kunžak- Třebětice B 6:0
Osek - Třebětice A 1:5
Třebětice B - Bystřice B 7:5
Jankov - Třebětice A 0:4

Třebětice A - Malše Roudné
Sobota 18. 5. 2024 v 17:00 

Slavonice - Třebětice dorost
Neděle 19. 5. 2024 v 10:00

Hobzí - Třebětice B
Neděle 19. 5. 2024 v 15:00

Protivín - Třebětice A
Sobota 25. 5. 2024 v 15:00

Třebětice B - Dačice B
Neděle 26. 5. 2024 v 15:00

Stará Hlína - Třebětice B
Sobota 1. 6. 2024 v 17:00

Třebětice dorost - Kunžak
Neděle 2. 6. 2024 v 10:00 

Třebětice A - Dražice
Neděle 2. 6. 2024 v 15:00 

Milevsko - Třebětice A
Sobota 8. 6. 2024 v 17:00

Třebětice B - Lásenice
Neděle 9. 6. 2024 v 15:00

Třebětice A - Rudolfov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Třebětice B - Jarošov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Přípravné zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Kirchschlag 4:3
Třebětice A - St. Martin 2:6
Třebětice A - Dobrá Voda 5:2
Třebětice A - Žirovnice 1:2

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Žáci a přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami