Soupiska starších žáků

Bartušek Šimon

Foto

Příjmení a jméno: Bartušek Šimon
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091637
Datum narození: 14. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Petr

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091218
Datum narození: 07. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Šimon

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Šimon
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 09090334
Datum narození: 21. 09. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Štěpán

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Štěpán
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06031275
Datum narození: 22. 03. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastlová Monika

Foto

Příjmení a jméno: Bastlová Monika
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06101178
Datum narození: 13. 10. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Chalupa Pavel - brankář

Foto

Příjmení a jméno: Chalupa Pavel
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091207
Datum narození: 26. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Jedlička Jakub

Foto

Příjmení a jméno: Jedlička Jakub
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 07021284
Datum narození: 07. 02. 2007
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Nehyba Bedřich

Foto

Příjmení a jméno: Nehyba Bedřich
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče:  
Datum narození: 22. 03. 2005
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Přívětivý Adam

Foto

Příjmení a jméno: Přívětivý Adam
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 09110642
Datum narození: 09. 11. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Stejskal Lukáš

Foto

Příjmení a jméno: Stejskal Lukáš
Mateřský klub: TJ Centropen Dačice
ID hráče: 09040079
Datum narození: 22. 04. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Filip

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Filip
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 08110597
Datum narození: 04. 11. 2008
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Štěpán Jakub

Foto

Příjmení a jméno: Štěpán Jakub
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06061759
Datum narození: 20. 06. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vican Petr

Foto

Příjmení a jméno: Vican Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 07020684
Datum narození: 22. 02. 2007
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vrba Wilhelm

Foto

Příjmení a jméno: Vrba Wilhelm
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06070456
Datum narození: 08. 07. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Nehyba Filip - trenér

Foto

Příjmení a jméno: Nehyba Filip
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 18. 04. 2002
   
   
   
   

 

Nehyba Roman - trenér

Foto

Příjmení a jméno:

Nehyba Roman

Funkce v týmu:

trenér

Datum narození:

16. 12. 1995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tříletý Radim - trenér starších žáků a obránce A týmu

Foto

Příjmení a jméno: Tříletý Radim
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 07. 01. 2001
   
   
   
   

 

Znak klubu

Znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2021 

N. Bystřice - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 1:0
Ledenice - Třebětice A  1:5
Třebětice B Černíč C 7:2
Jarošov n. Než. - Třebětice B 1:1
Řečice - Třebětice st. žáci 5:1
Třebětice A - Olešnice 5:1
D. Bukovsko - Třebětice A 0:4
Třebětice B Dešná 9:1
Třebětice A - Třeboň B 2:0
Peč B/Rudolec - Třebětice B 1:3
Třebětice st. žáci - Včelnice 9:4
K. Řečice - Třebětice A 0:4
Dačice  - Třebětice st. žáci 5:4
 
Třebětice B - Cizkrajov
Sobota 2. 10. 2021 v 13:30
 
Třebětice A - Suchdol
Neděle 3. 10. 2021 v 15:00
 
Slavonice B - Třebětice B
Neděle 10. 10. 2021 v 14:30
 
Neplachov - Třebětice A
Neděle 10. 10. 2021 v 15:30
 
Třebětice B - Dačice B
Sobota 16. 10. 2021 v 15:00
 
Strmilov - Třebětice st. žáci
Neděle 17. 10. 2021 v 10:00
 
Třebětice A - Č. Velenice
Neděle 17. 10. 2021 v 15:00
 
H. Žďár - Třebětice A
Sobota 23. 10. 2021 v 12:00
 
Staré Město - Třebětice B
Sobota 23. 10. 2021 v 14:30
 
Lomnice - Třebětice A
Sobota 30. 10. 2021 v 14:00
 
Třebětice st. žáci - Bystřice
Neděle 31. 10. 2021 v 10:45
 
Třebětice A - Studená
Neděle 7. 11. 2021 v 14:00
 

Přípravné zápasy 

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:30

Starší přípravka:
Každý pátek od 17:00

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice