Soupiska mladšího dorostu

Bartušek Šimon

Foto

Příjmení a jméno: Bartušek Šimon
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091637
Datum narození: 14. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Petr

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091218
Datum narození: 07. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Šimon

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Šimon
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 09090334
Datum narození: 21. 09. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Štěpán

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Štěpán
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06031275
Datum narození: 22. 03. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastlová Monika

Foto

Příjmení a jméno: Bastlová Monika
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06101178
Datum narození: 13. 10. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Chalupa Pavel - brankář

Foto

Příjmení a jméno: Chalupa Pavel
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06091207
Datum narození: 26. 09. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Jedlička Jakub

Foto

Příjmení a jméno: Jedlička Jakub
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 07021284
Datum narození: 07. 02. 2007
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Nehyba Bedřich

Foto

Příjmení a jméno: Nehyba Bedřich
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče:  
Datum narození: 22. 03. 2005
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Přívětivý Adam

Foto

Příjmení a jméno: Přívětivý Adam
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 09110642
Datum narození: 09. 11. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Stejskal Lukáš

Foto

Příjmení a jméno: Stejskal Lukáš
Mateřský klub: TJ Centropen Dačice
ID hráče: 09040079
Datum narození: 22. 04. 2009
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Filip

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Filip
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 08110597
Datum narození: 04. 11. 2008
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Štěpán Jakub

Foto

Příjmení a jméno: Štěpán Jakub
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06061759
Datum narození: 20. 06. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vican Petr

Foto

Příjmení a jméno: Vican Petr
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 07020684
Datum narození: 22. 02. 2007
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Vrba Wilhelm

Foto

Příjmení a jméno: Vrba Wilhelm
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 06070456
Datum narození: 08. 07. 2006
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Nehyba Filip - trenér

Foto

Příjmení a jméno: Nehyba Filip
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 18. 04. 2002
   
   
   
   

 

Nehyba Roman - trenér

Foto

Příjmení a jméno:

Nehyba Roman

Funkce v týmu:

trenér

Datum narození:

16. 12. 1995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tříletý Radim - trenér starších žáků a obránce A týmu

Foto

Příjmení a jméno: Tříletý Radim
Funkce v týmu: trenér
Datum narození: 07. 01. 2001
   
   
   
   

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2023

Olešník - Třebětice A 2:1
Jarošov - Třebětice B 3:1
Třebětice A - Hluboká 1:2
Mirovice - Třebětice A 4:3
Třebětice B - Novosedly 2:0
Strmilov - Třebětice dorost 4:3
Třebětice A - Strakonice 5:1
Strmilov - Třebětice B 2:1
Třebětice dorost - Lásenice 11:0
Semice - Třebětice A 0:3
Třebětice B - Suchdol B 3:0
Lodhéřov - Třebětice B 0:1
Třebětice dorost - N. Včelnice 4:5
Třebětice A - Trhové Sviny 4:2
Týn n. Vlt. - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Kunžak 4:2
Třeboň - Třebětice A 1:1
Novosedly - Třebětice dorost 2:6
Bystřice B/Číměř - Třebětice B 4:1
Třebětice A - Jankov 3:0
Malše Roudné - Třebětice A 4:1
Třebětice B - Staré Hobzí 3:0
Dačice B - Třebětice B 1:1
Třebětice dorost - Slavonice 4:5
Třebětice A - Protivín 2:2
Dražice - Třebětice A 4:1
Třebětice B - Stará Hlína 6:2
Kunžak - Třebětice dorost 3:11
Třebětice A - Milevsko 0:0
Lásenice - Třebětice B 4:2
Rudolfov - Třebětice A 1:3
Třebětice A - Osek 2:2
 

Přípravné zápasy - podzim 2023

Třebětice A - Jemnicko 3:1
Třebětice B - Jemnicko dorost 2:4

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami