Mladší dorost U17

Soutěž: D1A, J. Hradec - Okresní přebor dorostenců

Aktuální sezóna 2022/2023 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Slavonice FK Třebětice  25. 8. 2022 18:00 1:8 (0:6)
Strmilov/Studená K. Řečice/Lásenice 6. 11. 2022 10:00 6:3 (1:1)
FK Dačice Kunžak/Bystřice 25. 3. 2023 10:00  

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Kunžak/Bystřice 3. 9. 2022 10:00 3:4 (1:1) Pen: 0:2
FK Dačice Slavonice 8. 9. 2022 17:30 13:2 (7:0)
FK Třebětice Strmilov/Studená 9. 9. 2022 16:30 9:0 (3:0)

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Kunžak/Bystřice Slavonice 18. 9. 2022 14:00 2:6 (1:4)
Novosedly/Stráž K. Řečice/Lásenice 17. 9. 2022 10:00 3:11 (1:5)
Strmilov/Studená FK Dačice 18. 9. 2022 10:00 3:4 (0:2)

3. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice/Lásenice Kunžak/Bystřice 28. 9. 2022 14:00 3:1 (2:1)
FK Třebětice Novosedly/Stráž 28. 9. 2022 15:00 8:2 (2:1)
Slavonice Strmilov/Studená 30. 9. 2022 17:00 2:1 (1:0) Pen: 4:3

4. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Kunžak/Bystřice Strmilov/Studená 1. 10. 2022 10:00 1:4 (0:0)
Novosedly/Stráž FK Dačice 1. 10. 2022 10:00 0:15 (0:8)
K. Řečice/Lásenice FK Třebětice 24. 9. 2022 10:00 2:3 (0:2)

5. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
FK Třebětice Kunžak/Bystřice 15. 10. 2022 10:45 10:1 (5:1)
FK Dačice K. Řečice/Lásenice 16. 10. 2022 10:00 0:3 (0:3)
Slavonice Novosedly/Stráž 16. 10. 2022 15:30 2:1 (1:1)

6. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Strmilov/Studená 28. 10. 2022 10:00 1:3 (0:3)
K. Řečice/Lásenice Slavonice 28. 10. 2022 10:00 4:2 (2:0)
FK Třebětice FK Dačice 28. 10. 2022 14:00 5:2 (1:1)

Tabulka

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Třebětice 6 6 0 0 43:8 18 0 0
2. K. Řečice/Lásenice 6 4 0 2 26:15 12 0 0
3. Strmilov/Studená 6 3 0 3 17:19 10 0 1
4. FK Dačice 5 3 0 2 34:13 9 0 0
5. Slavonice 6 3 0 3 14:29 8 1 0
6. Kunžak/Bystřice 5 1 0 4 8:26 2 1 0
7. Novosedly/Stráž 6 0 0 6 10:42 1 0 1

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2022

Chýnov - Třebětice A 1:1 
Slavonice - Třebětice dorost 1:8
Slavia ČB - Třebětice A 0:4
Peč B/Rudolec - Třebětice B 4:0
Třebětice A - Jistebnice 3:5
Třebětice dorost - Strmilov 9:0
Čtyři Dvory - Třebětice A 1:2
Třebětice B - Staré Město 7:0
Třebětice A - Nemanice 10:0
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
Řečice - Třebětice dorost 2:3
Bernartice - Třebětice A 0:0
Třebětice B - Černíč B 5:2
Třebětice dorost - Novosedly 8:2
Třebětice A - Dačice 2:2
Veselí/Luž. - Třebětice A 1:3
Třebětice B - Jarošov n/N 3:2
Třebětice dorost - Kunžak 10:1
Dešná - Třebětice B 1:5
Třebětice A - Kovářov 5:1
Třebětice B - Peč/Rudolec 3:0
Mladá Vožice - Třebětice A 1:6
Třebětice dorost - Dačice 5:2
Třebětice A - METEOR Tábor 2:0
Třebětice A - Lišov 2:1

Loko ČB - Třebětice A
Odloženo


Přípravné zápasy 

Třebětice A - Kaplice 2:2 (2:1)
Jemnicko - Třebětice A 1:3 (1:2)
Slavonice - Třebětice A 0:3 (0:3)
Třebětice B - Popelín 5:0 (3:0)
Třebětice B - Dešná 2:3 (1:2)
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Přípravka:
Každý pátek od 16:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice