Starší dorost U18

Soutěž: C1A, J. Hradec - okresní přebor dorostenců

Aktuální sezóna 2023/2024 - podzim

Rozlosování, výsledky a tabulka

1. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Třebětice Lásenice 8. 9. 2023 17:30 11:0 (6:0) 
Slavonice N. Včelnice 20. 8. 2023 17:00 3:1 (1:1)
Kunžak Strmilov/Studená 28. 9. 2023 10:00 0:12 (0:7) 

2. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Strmilov/Studená Třebětice 31. 8. 2023 17:30 4:3 (1:2) pen. 2:0
Novosedly/Stráž Slavonice 2. 9. 2023 10:00 0:5 (0:3)
Kunžak N. Včelnice 3. 9. 2023 10:00 0:10 (0:4)

3. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Kunžak Novosedly/Stráž 17. 9. 2023 10:00 4:5 (3:3)
Lásenice Strmilov/Studená 17. 9. 2023 10:00 0:10 (0:2)
Třebětice N. Včelnice 17. 9. 2023 10:30 4:5 (2:2) pen. 0:3

4. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Novosedly/Stráž Třebětice 30. 9. 2023 10:00  2:6 (1:3)
N. Včelnice Lásenice 1. 10. 2023 10:00 10:0 (2:0)
Slavonice Kunžak 1. 10. 2023 14:00 6:0 (2:0)

5. kolo

 
Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice Novosedly/Stráž 15. 10. 2023 10:00 1:9 (1:5)
Strmilov/Studená N. Včelnice 15. 10. 2023 10:00 2:0 (1:0)
Třebětice Slavonice 15. 10. 2023 10:30 4:5 (4:2) pen. 1:2

6. kolo

 
Domácí Hosté Termín Skóre
 Novosedly/Stráž Strmilov/Studená 28. 10. 2023 10:00 1:11 (1:6)
Kunžak Třebětice 29. 10. 2023 10:00 3:11 (0:8)
Slavonice Lásenice 5. 11. 2023 13:00  10:0 (10:0)

7. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Lásenice Kunžak 12. 11. 2023 10:00 1:3 (0:2)
Strmilov/Studená Slavonice 12. 11. 2023 10:00 6:3 (3:3)
N. Včelnice Novosedly/Stráž 12. 11. 2023 10:00 5:0 (0:0)

Tabulka soutěže

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov/Studená 6 6 0 0 44:7 17
2. Slavonice 6 5 0 1 31:11 14
3. Třebětice 6 3 0 3 39:16 12
4. N. Včelnice 6 4 0 2 30:9 11
5. Novosedly/Stráž 6 2 0 4 17:32 6
6. Kunžak 6 1 0 5 10:45 3
7. Lásenice 6 0 0 6 2:53 0

Doma

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Slavonice 3 3 0 0 19:1 9
2. Strmilov/Studená 3 2 0 0 11:6 8
3. N. Včelnice 2 2 0 0 15:0 6
4. Třebětice 3 1 0 2 19:8 5
5. Novosedly/Stráž 3 0 0 3 3:22 0
6. Lásenice 3 0 0 3 2:22 0
7. Kunžak 4 0 0 4 7:38 0

Venku

# KLUB Z V R P SKÓRE B
1. Strmilov/Studená 3 3 0 0 33:1 9
2. Třebětice 3 2 0 1 20:8 7
3. Novosedly/Stráž 3 2 0 1 14:10 6
4. N. Včelnice 4 2 0 2 15:9 5
5. Slavonice 3 2 0 1 12:10 5
6. Kunžak 2 1 0 1 3:7 3
7. Lásenice 3 0 0 3 0:31 0

 

Nový znak klubu

 Nový znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Třeboň 0:5
Třebětice A - Olešník 1:3
Hluboká n. Vlt. - Třebětice A 0:2
Třebětice dorost - Strmilov 5:3
Třebětice A - Mirovice 3:3
Novosedly - Třebětice B 2:2
Třebětice B - Strmilov 0:3
Lásenice - Třebětice dorost 0:6
Strakonice - Třebětice A 2:1

Suchdol - Třebětice B
Sobota 20. 4. 2024 v 17:00

N. Včelnice - Třebětice dorost
Neděle 21. 4. 2024 v 10:00

Třebětice A - Semice
Neděle 21. 4. 2024 v 15:00

Trhové Sviny - Třebětice A
Sobota 27. 4. 2024 v 17:00
 

Třebětice B - Lodhéřov
Neděle 28. 4. 2024 v 15:00

Třebětice dorost - Novosedly
Neděle 5. 5. 2024 v 10:00

Třebětice A - Týn n. Vlt.
Neděle 5. 5. 2024 v 15:00

Kunžak- Třebětice B
Neděle 5. 5. 2024 v 17:00

Osek - Třebětice A
Středa 8. 5. 2024 v 17:00

Třebětice B - Bystřice B
Sobota 11. 5. 2024 v 13:30 

Jankov - Třebětice A
Neděle 12. 5. 2024 v 17:00 

Třebětice A - Malše Roudné
Sobota 18. 5. 2024 v 17:00 

Slavonice - Třebětice dorost
Neděle 19. 5. 2024 v 14:00

Hobzí - Třebětice B
Neděle 19. 5. 2024 v 15:00

Protivín - Třebětice A
Sobota 25. 5. 2024 v 15:00

Třebětice B - Dačice B
Neděle 26. 5. 2024 v 15:00

Stará Hlína - Třebětice B
Sobota 1. 6. 2024 v 17:00

Třebětice dorost - Kunžak
Neděle 2. 6. 2024 v 10:00 

Třebětice A - Dražice
Neděle 2. 6. 2024 v 15:00 

Milevsko - Třebětice A
Sobota 8. 6. 2024 v 17:00

Třebětice B - Lásenice
Neděle 9. 6. 2024 v 15:00

Třebětice A - Rudolfov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Třebětice B - Jarošov
Neděle 16. 6. 2024 v 15:00

Přípravné zápasy - jaro 2024

Třebětice A - Kirchschlag 4:3
Třebětice A - St. Martin 2:6
Třebětice A - Dobrá Voda 5:2
Třebětice A - Žirovnice 1:2

 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

Muži:
Pondělí, středa a pátek od 17:30

Starší dorost:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Žáci a přípravka:
Každé úterý a pátek od 17:30

Sponzoři klubu

Obec Třebětice

Jemnická stavba a.s.

NB Top s.r.o.

STELA - Stejskal s.r.o.

Hotel a restaurace Stadion 

SportFotbal

Železářství U Tomanů

CROWN CZ

Okna Bastl

Bufet Pod Hruškou

Družina Dačice s.r.o.

FCC Environment CEE

Jemča Jemnice a.s.

Chaloupka pod Lipkami