Soupiska mladšího dorostu

Anděl Antonín

Foto

Příjmení a jméno: Anděl Antonín
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02030815
Datum narození: 21. 03. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Václav

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Václav
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02050039
Datum narození: 02. 05. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Habr Antonín

Foto

Příjmení a jméno: Habr Antonín
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03020168
Datum narození: 07. 02. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Chvátal Jan

Foto

Příjmení a jméno: Chvátal Jan
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03050326
Datum narození: 12. 05. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Kelbler David

Foto

Příjmení a jméno: Kelbler David
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02060332
Datum narození: 11. 06. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Kühtreiber Radim

Foto

Příjmení a jméno: Kühtreiber Radim
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02090249
Datum narození: 08. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Plachý Patrik

Foto

Příjmení a jméno: Plachý Patrik
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091293
Datum narození: 30. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Pokorný Jaroslav

Foto

Příjmení a jméno: Pokorný Jaroslav
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03081358
Datum narození: 13. 08. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Popelínský Pavel

Foto

Příjmení a jméno: Popelínský Pavel
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02111206
Datum narození: 15. 11. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Přívětivý Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Přívětivý Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091392
Datum narození: 20. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Michal

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Michal
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091498
Datum narození: 30. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Tříletý Michal

Foto

Příjmení a jméno: Tříletý Michal
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 04010459
Datum narození: 20. 01. 2004
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Zejda Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Zejda Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02071036
Datum narození: 28. 07. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Bastl Josef - trenér a manažer klubu

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Josef
Funkce v týmu: trenér a manažer klubu
Datum narození: 11. 03. 1974
   
   
   
   

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2020

Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

Třebětice A - Ledenice
Neděle 22. 3. 2020 v 15:00

N. Bystřice - Třebětice A
Neděle 29. 3. 2020 v 15:00

Třebětice A - Mladé
Neděle 5. 4. 2020 v 15:00

Buk - Třebětice A
Sobota 11. 4. 2020 v 13:00

Třebětice A - D. Bukovsko
Neděle 19. 4. 2020 v 15:00

Třeboň B - Třebětice A
Neděle 26. 4. 2020 v 15:00

Třebětice A - K. Řečice
Neděle 3. 5. 2020 v 15:00

Suchdol / Luž. - Třebětice A
Neděle 10. 5. 2020 v 17:00

Třebětice A - Neplachov
Neděle 17. 5. 2020 v 15:00

Č. Velenice - Třebětice A
Neděle 24. 5. 2020 v 17:00

Třebětice A - Slavonice
Neděle 31. 5. 2020 v 15:00

Třebětice A - Lomnice / Luž.
Neděle 7. 6. 2020 v 15:00

Studená - Třebětice A
Sobota 13. 6. 2020 v 16:00

Soutěžní zápasy - podzim 2019

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
J. Hradec - Třebětice žáci 6:0
K. Řečice - Třebětice A 1:0
Třebětice B - H. Pěna 2:4
Dešná - Třebětice B 1:1
Třebětice A - Suchdol / Luž. 1:3
Třebětice žáci - Dačice 3:7
Třebětice B - Dačice B 1:2
Třebětice žáci - Novosedly 3:1
Neplachov - Třebětice A 5:1
Slavonice  - Třebětice žáci 6:2
Třebětice A - Č. Velenice 1:2
Slavonice B - Třebětice B 4:4
Slavonice  - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Včelnice 3:7
Lomnice / Luž. - Třebětice A 4:0
Strmilov - Třebětice žáci 3:1
Třebětice A - Studená 2:1
Ledenice - Třebětice A 4:3

Přípravné zápasy

Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 

 

 

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek od 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice