Soupiska mladšího dorostu

Anděl Antonín

Foto

Příjmení a jméno: Anděl Antonín
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02030815
Datum narození: 21. 03. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Bastl Václav

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Václav
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02050039
Datum narození: 02. 05. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Habr Antonín

Foto

Příjmení a jméno: Habr Antonín
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03020168
Datum narození: 07. 02. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Chvátal Jan

Foto

Příjmení a jméno: Chvátal Jan
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03050326
Datum narození: 12. 05. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

  

Kelbler David

Foto

Příjmení a jméno: Kelbler David
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02060332
Datum narození: 11. 06. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Kühtreiber Radim

Foto

Příjmení a jméno: Kühtreiber Radim
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02090249
Datum narození: 08. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Plachý Patrik

Foto

Příjmení a jméno: Plachý Patrik
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091293
Datum narození: 30. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Pokorný Jaroslav

Foto

Příjmení a jméno: Pokorný Jaroslav
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 03081358
Datum narození: 13. 08. 2003
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Popelínský Pavel

Foto

Příjmení a jméno: Popelínský Pavel
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02111206
Datum narození: 15. 11. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Přívětivý Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Přívětivý Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091392
Datum narození: 20. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Šmahel Michal

Foto

Příjmení a jméno: Šmahel Michal
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02091498
Datum narození: 30. 09. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Tříletý Michal

Foto

Příjmení a jméno: Tříletý Michal
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 04010459
Datum narození: 20. 01. 2004
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Zejda Tomáš

Foto

Příjmení a jméno: Zejda Tomáš
Mateřský klub: FK Sokol Třebětice
ID hráče: 02071036
Datum narození: 28. 07. 2002
Post:  
Číslo dresu:  
Přezdívka:  

 

Realizační tým

Bastl Josef - trenér a manažer klubu

Foto

Příjmení a jméno: Bastl Josef
Funkce v týmu: trenér a manažer klubu
Datum narození: 11. 03. 1974
   
   
   
   

 

Znak klubu

Znak klubu FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2022

Třebětice A - N. Bystřice 2:0
Buk - Třebětice A 0:1 
Třebětice A - Ledenice 2:0
Olešnice - Třebětice A 2:7
Třebětice st. žáci - Řečice 2:1
Černíč C - Třebětice B 0:5
Třebětice A - D. Bukovsko 4:0
Třebětice B - Jarošov n. N. 3:0
Třeboň B - Třebětice A 0:3
Včelnice - Třebětice st. žáci 4:3
Dešná - Třebětice B 2:6
Třebětice A - K. Řečice 2:1
Suchdol/Luž. - Třebětice A 1:1
Třebětice st. žáci - Dačice 2:8
Třebětice B - Peč B/Rudolec 5:0

Třebětice A - Neplachov
Neděle 22. 5. 2022 v 15:00

Třebětice st. žáci - Strmilov
Neděle 29. 5. 2022 v 10:45

Cizkrajov - Třebětice B
Neděle 29. 5. 2022 v 15:00

Č. Velenice - Třebětice A 
Neděle 29. 5. 2022 v 17:00

Třebětice B - Slavonice B
Sobota 4. 6. 2022 v 17:00

Třebětice A - Horní Žďár
Neděle 5. 6. 2022 v 15:00

Bystřice - Třebětice st. žáci
Sobota 11. 6. 2022 v 10:00

Dačice B - Třebětice B
Neděle 12. 6. 2022 v 15:00

Třebětice A - Lomnice/Luž.
Neděle 12. 6. 2022 v 16:00

Studená - Třebětice A 
Sobota 18. 6. 2022 v 16:00

Třebětice B - Staré Město
Neděle 19. 6. 2022 v 15:00

  

Soutěžní zápasy - podzim 2021 

N. Bystřice - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 1:0
Ledenice - Třebětice A  1:5
Třebětice B Černíč C 7:2
Jarošov n. Než. - Třebětice B 1:1
Řečice - Třebětice st. žáci 5:1
Třebětice A - Olešnice 5:1
D. Bukovsko - Třebětice A 0:4
Třebětice B Dešná 9:1
Třebětice A - Třeboň B 2:0
Peč B/Rudolec - Třebětice B 1:3
Třebětice st. žáci - Včelnice 9:4
K. Řečice - Třebětice A 0:4
Dačice  - Třebětice st. žáci 5:4
Třebětice B - Cizkrajov 3:1
Třebětice A - Suchdol 2:0
Slavonice B - Třebětice B 3:3
Neplachov - Třebětice A 0:1
Třebětice B - Dačice B 4:2
Třebětice A - Č. Velenice 7:1
H. Žďár - Třebětice A 0:2
Staré Město - Třebětice B 1:2
Strmilov - Třebětice st. žáci 2:4
Lomnice - Třebětice A 2:2
Třebětice st. žáci - Bystřice 14:0
Třebětice A - Studená 0:0
 

Přípravné zápasy 

Třebětice A - Batelov 4:2
Třebětice A - Černovice 5:1
Třebětice  A - Kaplice 1:3
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každé úterý a pátek od 18:00

Starší žáci:
Každé pondělí a čtvrtek od 17:00

Přípravka:
Každý pátek od 16:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice a.s.

Obec Třebětice