Mladší žáci

Soutěž: F1A, J. Hradec - Okresní přebor mladších žáků

Aktuální sezóna 2018/2019 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

8. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
FK J. Hradec 1910 K. Řečice 1922 19. 4. 2019 16:00 2:3 (1:2)
Bystřice/Chlum Kunžak/Strmilov 20. 4. 2019 11:45 1:6 (1:3)
Třebětice Dačice 11. 5. 2019 15:30 7:2 (3:1)

9. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
K. Řečice 1922 Třebětice  27. 4. 2019 10:00 7:0 (2:0)
Dačice Bystřice/Chlum 27. 4. 2019 11:15 15:1 (3:0)
Kunžak/Strmilov Včelnice  28. 4. 2019 11:45 2:6 (1:2)

10. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Bystřice/Chlum K. Řečice 1922 4. 5. 2019 11:45 1:5 (1:3)
Třebětice FK J. Hradec 1910 7. 6. 2019 17:00  
Včelnice Dačice 8. 5. 2019 10:00 0:19 (0:8)

11. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
FK J. Hradec 1910 Bystřice/Chlum 24. 5. 2019 18:00 6:2 (2:1)
K. Řečice 1922 Včelnice 11. 5. 2019 10:00 6:1 (3:1)
Dačice Kunžak/Strmilov 12. 5. 2019 14:45 4:2 (3:1)

12. kolo 

Domácí Hosté Termín Skóre
Včelnice FK J. Hradec 1910 18. 5. 2019 10:00 0:5 (0:3)
Bystřice/Chlum Třebětice 19. 5. 2019 10:00 2:1 (2:0)
Kunžak/Strmilov K. Řečice 1922 19. 5. 2019 11:45 1:5 (1:1)

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
FK J. Hradec 1910 Kunžak/Strmilov 24. 5. 2019 16:00 2:6 (1:3)
Třebětice Včelnice 24. 5. 2019 17:30 5:2 (2:2)
K. Řečice 1922 Dačice 25. 5. 2019 10:00 2:6 (0:2)

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
Dačice FK J. Hradec 1910 31. 5. 2019 17:00 4:3 (3:3)
Kunžak/Strmilov Třebětice 2. 6. 2019 10:00 2:5 (1:3)
Včelnice Bystřice/Chlum 2. 6. 2019 14:00 3:0 (0:0)

Tabulka - celkem

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 12 9 1 2 85:29 28 0 0
2. Řečice 1922 12 9 0 3 50:25 27 0 0
3. FK J. Hradec 1910 12 8 0 4 57:32 24 0 0
4. Třebětice 12 5 0 7 46:60 15 0 0
5. Včelnice 12 4 1 7 22:62 13 0 0
6. Kunžak/Strmilov 12 4 0 8 42:53 12 0 0
7. Bystřice/Chlum 12 2 0 10 23:64 6 0 0

Tabulka - doma

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 6 5 1 0 41:11 16 0 0
2. Řečice 1922 6 5 0 1 30:13 15 0 0
3. FK J. Hradec 1910 6 4 0 2 28:19 12 0 0
4. Třebětice 6 4 0 2 27:23 12 0 0
5. Včelnice 6 3 0 3 11:36 9 0 0
6. Bystřice/Chlum 6 2 0 4 13:23 6 0 0
7. Kunžak/Strmilov 6 1 0 5 18:32 3 0 0

Tabulka - venku

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Dačice 6 4 0 2 44:18 12 0 0
2. FK J. Hradec 1910 6 4 0 2 29:13 12 0 0
3. Řečice 1922 6 4 0 2 20:12 12 0 0
4. Kunžak/Strmilov 6 3 0 3 24:21 9 0 0
5. Včelnice 6 1 1 4 11:26 4 0 0
6. Třebětice 6 1 0 5 19:37 3 0 0
7. Bystřice/Chlum 6 0 0 6 10:41 0 0 0

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - jaro 2019 

Třebětice A - Olešnice 1:4
Třebětice A - Lomnice /Luž. 2:1
N. Bystřice - Třebětice A 3:1
Třebětice B - Lásenice 4:1
Třebětice A - Ledenice 3:3
Řečice - Třebětice žáci 7:0
Třebětice B - Peč B/Rudolec 2:1
Č. Velenice - Třebětice A 1:4
Třebětice přípr. - Dačice 4:14
Lodhéřov - Třebětice B 3:1
Třebětice A - Mladé 5:1
K. Řečice - Třebětice A 2:2
N. Bystřice - Třebětice přípr. 8:4
Třebětice žáci - Dačice 7:2
Třebětice B - Staré Město 4:1
Třeboň B - Třebětice A 1:1
Bystřice - Třebětice žáci 2:1
Dešná - Třebětice B 2:2
Třebětice A - D. Voda 1:4 
Třebětice žáci - N. Včelnice 5:2
Suchdol/Luž. - Třebětice A 2:1
Třebětice B - Popelín 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 2:5
Třebětice A - Slavonice 3:0
Třebětice příp. - N. Včelnice 2:20
Třebětice žáci - J. Hradec 0:8
Cizkrajov - Třebětice B 1:2
Třebětice přípr. - Strmilov 0:12
Slavonice - Třebětice přípr.
Třebětice B - Slavonice B 1:1
Třebětice A - Studená 3:1
 
Soutěžní zápasy - podzim 2018 
Olešnice - Třebětice A 4:4 
Lomnice/Luž. - Třebětice A 5:1 
Lásenice - Třebětice B 1:1
Peč B/Rudolec - Třebětice B 2:1 
Třebětice A - N. Bystřice 2:1 
Ledenice - Třebětice A 0:2 
Třebětice B - Lodhéřov 0:3 
Dačice Třebětice příp. 7:9
Dačice - Třebětice žáci 14:5
St. Město - Třebětice B 5:1
Třebětice A - Č. Velenice 4:3
Třebětice příp. - Bystřice 9:13
Mladé - Třebětice A 3:1  
Třebětice žáci - Řečice 4:1 
Třebětice B - Dešná 5:1
Včelnice - Třebětice příp. 25:3 
FK J. Hradec Třebětice žáci 7:4 
Popelín - Třebětice B 7:1 
Třebětice A - Třeboň B 2:2
Strmilov - Třebětice příp. 19:2
D. Voda - Třebětice A 2:2
Třebětice příp. - Slavonice 1:9
Třebětice B - Cizkrajov 2:2 
Třebětice žáci - Bystřice 6:3
Třebětice A - Suchdol/Luž. 4:0
Slavonice - Třebětice A 0:1
Včelnice - Třebětice žáci 5:4
Slavonice B - Třebětice B 1:2
Třebětice žáci - Kunžak 5:7
Třebětice A - K. Řečice 3:0
Studená - Třebětice A 0:1
 
 
 

Aktuality

Nové fotky a anketa - půldokopná

Nové fotky - Třebětice mladší žáci vs. N. Bystřice

Nové fotky a video - posvícenské utkání Třebětice A vs. Třeboň B

Nové fotky - zápas 6. kola Třebětice A vs. Č. Velenice

Nová záložka na Webu

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - jaro

26. kolo

24. kolo

23. kolo

22. kolo

21. kolo

20. kolo

19. kolo

18. kolo

17. kolo

16. kolo

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

13. kolo

12. kolo

11. kolo

10. kolo

9. kolo

8. kolo

7. kolo

6. kolo

5. kolo

4. kolo

Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek 18:00

Starší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice