Mladší přípravka

Soutěž: H1B, OP J. Hradec - přípravka mladší skupina "B"

Aktuální sezóna 2019/2020 - jaro

Rozlosování, výsledky a tabulka

10. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

11. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

12. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

13. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

14. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

15. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

16. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

17. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

18. kolo

Domácí Hosté Termín Skóre
       
       
       
       

 

Znak klubu

FK Sokol Třebětice

Soutěžní zápasy - podzim 2019 

Třebětice A - N. Bystřice 1:1
Třebětice B - St. Město 4:2
Mladé - Třebětice A 2:3
Třebětice A - Buk 2:3
Cizkrajov - Třebětice B 2:2
D. Bukovsko - Třebětice A 1:1
Třebětice B - Lásenice 1:6
Kunžak - Třebětice žáci 0:10
Třebětice žáci - Bystřice 5:0
Buk B - Třebětice B 2:1
Třebětice A - Třeboň B 2:2
J. Hradec - Třebětice žáci 6:0
K. Řečice - Třebětice A 1:0
Třebětice B - H. Pěna 2:4
Dešná - Třebětice B 1:1
Třebětice A - Suchdol / Luž. 1:3
Třebětice žáci - Dačice 3:7
Třebětice B - Dačice B 1:2
Třebětice žáci - Novosedly 3:1
Neplachov - Třebětice A 5:1
Slavonice  - Třebětice žáci 6:2
Třebětice A - Č. Velenice 1:2
Slavonice B - Třebětice B 4:4
Slavonice  - Třebětice A 3:1
Třebětice žáci - Včelnice 3:7
Lomnice / Luž. - Třebětice A 4:0
Strmilov - Třebětice žáci 3:1
Třebětice A - Studená 2:1
Ledenice - Třebětice A 4:3

Přípravné zápasy - podzim 2019

Č. Hrádek - Třebětice 2:3
Kunžak - Třebětice 9:4
 
 

Komentáře k zápasům ″A″ mužstva - podzim

 Tréninky

"A" a "B" mužstvo:
Každý pátek od 18:00

Mladší přípravka a mladší žáci:
Každé pondělí 17:00 - 18:30

Zimní příprava

Mladší přípravka a mladší žáci:
Pátek od 18:00, hala Dačice

Sponzoři klubu

Fa Pokorný Dačice

Obec Třebětice