Datum konání:
21.10.2023

DRAŽICE – TŘEBĚTICE 4:1 (1:1)

Dražice ve druhém poločase přetlačily Třebětice

Třebětický tým sice body sbírá, ale na výhru svěřenci Marka Černocha čekali již pět duelů a v Dražících, které se výsledkově pomalu zvedají, chtěli bodovat.

První dvě velké šance si připsali domácí borci, ale aktivní Arsen Fulei nedokázal ani v jednom z případů nebezpečně vůči hostům zakončit. Třebětice tak postupem času začaly plnit taktický plán do puntíku. Výborná hra přinesla i vedoucí branku, když se po dvaceti minutách hry uvolnil Vojtěch Švarc a svým pokusem poslal hosty do vedení. Ti se následně mohli dostat do důležitého dvoubrankového vedení, které ale domácí brankář Počinek už nedovolil. Šance se střídaly na obou stranách, a když už to vypadalo na poločasové vedení hostů, tak přišla 41. minuta a rohový kop Dražic. Ten usměrnil za záda Pokorného Daniel Štecher a zajímavý první poločas, za úžasné podpory obou fanouškovských táborů, dopadl poměrem 1:1. Začátek druhého poločasu opět patřil domácím barvám, ale tentokrát už s gólovou tečkou. Sedm minut po zahájení druhé půle poslal domácí tým do vedení Tomáš Běhoun a Dražice začínaly mít navrch. O chvilku později navíc přišla důležitá třetí branka domácích, kterou zařídil Michal Mareš. Hosté se nezmohli na žádnou protihru a domácí tým ovládl celé hřiště. Konečný výsledek nakonec získal konečnou podobu v 71. minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil krásným gólem Michal Mareš. Dražice tak ovládly nejen druhý poločas, ale i zápas a Třebětice porazily poměrem 4:1.

Ohlasy k zápasu:

Vlastimil Stuchlík, vedoucí mužstva: "Parádní sobota a zasloužené vítězství. Hosté se ujali vedení, ale my do poločasu dokázali srovnat a ve druhé půli jsme na ně vlétli. Začalo nám to tam padat a navíc šlo o krásné góly. Tři body doprovázela parádní atmosféra jak našich fanoušků, tak i hostujícího kotle s bubny. I výkon rozhodčích byl na jedničku a snad takováto povedená sobota není letos poslední."

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Domácí zaslouženě vyhráli. Nám se podařil první poločas, kdy jsme plnili všechno do puntíku, ale v druhé velké příležitosti jsme nedokázali odskočit na dvě branky. Domácí srovnali a druhý poločas už nás přehráli. Náš výkon byl ve druhých pětačtyřiceti minutách tristní a takový výkon v kraji mě opravdu mrzí.“

Sestava Dražic: Počinek Jan - Fulei Arsen, Běhoun Tomáš (86. Böhm Erik), Mareš Michal (86. Svojše Jakub)  Tůma Dominik (62. Turek Jan), Studenovský Vojtěch, Štecher Jiří [K], Sváček Adam (76. Stuchlík Jakub), Hornát Ondřej (83. Páša Ondřej), Veselý Miloš, Štecher Daniel

Sestava Třebětic: Pokorný Adam - Gall Lukáš (67. Tříletý Radim), Černoch Ondřej, Švarc Vojtěch, Trávníček Milan, Habr Vojtěch, Kelbler Petr, Švarc Petr (79. Štěpán Martin), Nehyba Roman [K], Solař Filip (65. Kelbler David), Novák Vojtěch

Branky: 41. Štecher Daniel, 52. Běhoun Tomáš, 59. Mareš Michal, 71. Mareš Michal - 21. Švarc Vojtěch

Žluté karty: 0:1 (43. Trávníček Milan)

Rozhodčí: Němec Václav – Dunovský Karel, Smola Martin