24.9.2022

BERNARTICE – TŘEBĚTICE 0:0 (0:0)

Třebětice sesadily Bernartice z čela, Dačicím zvlhl prach

Krajská fotbalová I. A třída mužů měla na programu šesté kolo. V něm si cenný bod z Bernartic, které vedly tabulku skupiny A, za bezbrankovou remízu přivezl třebětický nováček, naopak Dačice doma nenalezly recept na překonání obrany Chýnova.

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Sehráli jsme velmi dobrý zápas na půdě do té doby prvních Bernartic. Byli jsme připraveni na jejich styl nakopávaných míčů na Rakovana a myslím, že kluci tuto hrozbu výrazně eliminovali. Naopak jsme to byli my, kdo se snažil o kombinační fotbal. V prvním dějství to bylo na šance 2:2, v tom druhém jsme si vytvořili čtyři velmi dobré příležitosti ke skórování, bohužel jsme je nedali. I když s bodem jsme spokojeni, domnívám se, že mohly být tři. Jsme však na zemi a remíza v Bernarticích je super, protože tam se těžko vyhrává. Kluky musím za výkon pochválit.“

Sestava Bernartic: Fučík Tomáš [K] - Pěchota Tomáš (78. Peterka Josef), Rakovan Adam, Ťupa Václav, Brož Patrik, Šťástka Václav (82. Smrčina Daniel), Novák David, Süsmelich Kryštof, Král Šimon, Charypar Vojtěch, Novák Jakub

Sestava Třebětic: Zejda Václav - Nehyba Roman, Bastl Vojtěch (83. Kelbler David), Černoch Ondřej, Chvátal Jan, Tříletý Radim, Trávníček Milan, Novák Vojtěch, Kelbler Petr, Švarc Petr, Habr Vojtěch [K]

Žluté karty: 2:2 (28. Novák David, 77. Pěchota Tomáš - 32. Habr Vojtěch, 87. Černoch Ondřej)

Rozhodčí: Brych Jiří - Boček Petr, Handšuh Karel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců buď palcem nahoru nebo dolů.