10.9.2022

ČTYŘI DVORY – TŘEBĚTICE 1:2 (1:1)

Ač byl první poločas vyrovnaný a skončil 1:1, nakonec plně bodovalo mužstvo z Třebětic. Čtyři Dvory se zatím potýkají s krizí, ale stále mají čas se z ní vymanit a postupovat v tabulce nahoru, aby následovaly povedenou minulou sezónu. V dalším kole je čeká dobře hrající soupeř z Jistebnice a do Třebětic dorazí zatím stále se trápící mužstvo z Nemanic.

Martin Lafata (trenér SK Čtyři Dvory)"Bohužel se to opakuje již čtvrtý zápas, naše hra není špatná, ale nedokážeme využít šance, které si vypracujeme, a to i ty nejvyloženější. Naopak soupeři naše chyby většinou potrestají. Zdá se, že jsme v krizi."

Marek Černoch (trenér Třebětic): "Vstup do utkání byl z naší strany solidní, už v druhé minutě měl tutovku Ondra Černoch, bohužel přestřelil. Naše aktivita ještě rostla a po krásné kombinační akci jsme šli do vedení. Dvě minuty po našem gólu zcela zbytečně inkasujeme a opět se to na nás podepisuje. Sice hned vzápětí máme další šanci, kterou neproměňujeme, a soupeř od 25. minuty přebírá aktivitu na svou stranu a do konce poločasu je lepším týmem. Do druhého dějství jsme naskočili hodně nabuzeni svou hru opět zlepšit, a to se nám podařilo. Celou druhou půlku jsme domácí přišpendlili na jejich polovinu a kombinačně jsme je přehráli, měli jsme i šance, dali jsme tyčku. Nakonec jsme se dočkali a překlopili utkání na naši stranu. Za úvod zápasu a druhou polovinu musím kluky pochválit."

Sestava SK Čtyři Dvory: Pecha David - Trča Dominik, Janeček Pavel, Dubský Tomáš, Jindrle Karel ml. (61.  Hartl Luboš), Řepa Jan (57. Vajo Tomáš), Hofmann Lukáš, Houška Václav [K], Král Filip, Pecha Tomáš, Pavlík Marek

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Chvátal Jan, Trávníček Milan, Kelbler Petr (17. Tříletý Radim), Švarc Petr, Nehyba Roman, Černoch Ondřej, Kelbler Martin (81. Havlík Vojtěch), Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch (46. Kelbler David), Chvátal Tomáš

Branky: 2. Dubský Tomáš - 11. Habr Vojtěch, 81. Nehyba Roman

Žluté karty: 3:2 (44. Král Filip, 65. Houška Václav, 69. Vajo Tomáš - 85. Chvátal Tomáš, 92. Trávníček Milan)

Rozhodčí: Pečenka Miroslav - Novotný Ctibor, Ryneš Vladimír

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců buď palcem nahoru nebo dolů.