27.8.2022

SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE – TŘEBĚTICE 0:4 (0:2)

Matěj Bohůnek (kapitán mužstva): "V prvním domácím zápase jsme chtěli odčinit porážku z Veselí, což se nám však nepovedlo. Hosté z Třebětic ukázali kvalitu a herní vyspělost a budou se podle mého názoru pohybovat v nejvyšších patrech tabulky. Nás trápí školácké chyby v obraně a střelecká impotence. Snad se to zlepší v následujícím kole."

Marek Černoch (trenér Třebětic): "Vstup do utkání nám vyšel, od začátku jsme se usadili na domácí polovině a dařilo se nám do prvního gólu. Poté jsme začali strašně kazit i jednoduché věci, a hlavně naším přičiněním tak soupeř hru rázem vyrovnal. Přesto jsme předvedli pár výborných akcí a z jedné takové jsme náš náskok navýšili. O přestávce jsme si zlehka řekli, co změnit a co dělat trochu jinak, a hned to bylo na hřišti znát. Druhé dějství bylo z naší strany dominantní, domácí jsme přehrávali a vytvořili jsme si i dost dalších šancí. Jediným záporem druhé půle bylo, že jsme proměnili jen dvě příležitosti. Přesto bylo naše vítězství naprosto zasloužené."

Sestava Č. Budějovic: Rychlý Lukáš - Lhoták Petr, Mrzena Pavel, Zýka Tadeáš, Dvořáček Karel (70. Pytel Jan), Pollák Miroslav, Pinc Jakub (77. Hajný Petr), Cihlář Adam, Janák Lukáš, Hromádka Jan (59. Maruška David), Bohůnek Matěj [K]

Sestava Třebětic: Zejda Václav - Habr Vojtěch [K], Chvátal Jan, Tříletý Radim, Černoch Ondřej, Bastl Vojtěch, Kelbler Petr, Švarc Petr (82. Přívětivý Tomáš), Nehyba Roman, Kelbler Martin (85. Mašát David), Novák Vojtěch

Branky: 7. Kelbler Martin, 39. Černoch Ondřej, 50. Švarc Petr, 80. Černoch Ondřej

Žluté karty: 1:2 (44. Pinc Jakub - 26. Kelbler Petr, 84. Kelbler Martin)

Rozhodčí: Crkva Robert - Tauber Lukáš, Kotnauer Lukáš

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců buď palcem nahoru nebo dolů.