2.4.2022

BUK - TŘEBĚTICE 0:1 (0:0)

99 přítomných diváků přihlíželo tomu, jak hosté ze Sokola Třebětice díky jediné brance vyloupili AC Buk a odskočili na první pozici o další bodíky. Jedinou branku zápasu zaznamenal téměř po hodině hry hostující Habr.

Luboš Jasanský, trenér Buku: „V prvním jarním domácím utkání nás čekal těžký soupeř z Třebětic. Hosté byli fotbalovější a měli i víc šancí, ale my podali dobrý bojovný výkon. Bohužel, zápas rozhodl gól po ruce útočícího hráče v našem pokutovém území. Po inkasované brance jsme to otevřeli a zkusili s vývojem ještě něco udělat. Tím se však otevřela okénka v naší obraně, kterých soupeř využíval, ale žádnou z těchto možností neproměnil. Na druhé straně, když jsme se ojediněle dostali na dostřel, tak Balgu v dobré příležitosti vychytal brankář. Do dobré příležitosti se poté dostal Kocourek, ale zákrok na něj nebyl posouzen jako penaltový. Blahopřejeme Třeběticím k vítězství a chtěl bych pochválit také správce hřiště za dobře připravené hřiště v tomhle psím počasí.“

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Čekal nás nesmírně těžký zápas s kvalitním soupeřem a věděli jsme, že z Buku se body jen tak nevozí.  Utkání to bylo velmi zajímavé zásluhou obou mužstev.  Já musím naše kluky pochválit, jak zápas zvládli. Ve větší míře se snažili dodržovat to, co jsme si řekli a hlavy pracovaly tak, jak měly.  V prvním dějství jsme měli převahu, bohužel šance, které jsme si vytvořili, jsme neproměnili. Druhý poločas už byl vyrovnaný, nicméně opět jsme nevyužili čtyři výborné možnosti ke skórování. Nakonec se to podařilo po jedné standardní situaci, když se trefil Vojta Habr. Domácí nás poté zatlačili ve snaze vyrovnat, pustili jsme je do jedné šance, kterou zlikvidoval pozorný Urbánek, a z protiútoku jsme mohli definitivně rozhodnout, jenže jsme trefili jen spojnici tyče a břevna. Tři body jsme uhráli, a tak jsme maximálně spokojení. A potěšilo mě i to, jak jsme duel zvládli takticky.“

Sestava Buku: Vondrák Lukáš - Balga Vojtěch, Hamerník Daniel, Heřmánek Jan, Kocourek Jiří, Jasanský Ondřej [K], Jaroš Jakub, Opička Filip, Tomšík Filip, Šenkýř Marek, Heger Pavel

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Kelbler David, Tříletý Radim, Trávníček Milan, Novák Vojtěch, Švarc Petr, Pokorný Václav, Habr Vojtěch [K] , Bastl Vojtěch, Chvátal Tomáš, Vychytil Jan

Branky: 58. Habr Vojtěch

Žluté karty: 2:1 (30. Jasanský Ondřej, 60. Šenkýř Marek - 61. Vychytil Jan)

Rozhodčí: Křížek Danek - Hladík Pavel, Filo Zdeněk

Zde můžete v ložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.