25.9.2021

KARDAŠOVA ŘEČICE - TŘEBĚTICE 0:4 (0:3)

Poslední Velenice senzačně srazily Neplachov z první příčky! Po sedmém kole krajské fotbalové I. B třídy mužů tak už ve skupině D, zůstává pouze jediný tým s plným počtem bodů – Třebětice.

Největší překvapení se zrodilo na půdě do té doby vedoucího Neplachova, kam zavítaly v tabulce poslední České Velenice. Hosté nakonec po velmi obětavém výkonu lídra zaskočili, připravili mu první porážku a sami si připsali premiérové body v sezoně. Situace využily Třebětice, které s přehledem zvítězily v Kardašově Řečici, poskočily do čela a jako jediné zůstávají v soutěži stoprocentní.

Roman Kačur, trenér K. Řečice: „V utkání jsme byli horším týmem. Nestíhali jsme především důrazem v osobních soubojích. A naše snaha o kombinaci byla naprosto marná. Navíc se nám nevydařil začátek utkání. Ve dvanácté minutě jsme prohrávali už 0:2, což je s takovým soupeřem samozřejmě velký problém. Zlomový okamžik pak přišel ve 33. minutě. Třebětický brankář mimo pokutové území sestřelil našeho útočníka, místo jasné červené karty byl ovšem pomezním Melzochem signalizován útočný faul, který pak nepochopitelně potvrdil i hlavní arbitr Bartůněk. Festival jejich absurdních rozhodnutí pak pokračoval prakticky po celé utkání. Vůbec, dosavadní výkony rozhodčích jsou pro mě asi největším zklamáním soutěže. Nicméně hosté byli lepší a zvítězili zaslouženě. Především kapitán Habr podal výborný výkon a spolu s Pavlem Bastlem byli rozdílovými hráči. My musíme hru zrychlit a zpřesnit. Jedině tak budeme mít šanci uspět v dalším těžkém utkání, které nás čeká ve Studené.“

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Vyšel nám vstup do utkání, byli jsme hodně aktivní. Vydařený byl z našeho pohledu vlastně celý první poločas a víceméně rozhodl o osudu zápasu. Druhé dějství měli více míč na kopačkách domácí. My hráli to, co jsme potřebovali, soupeře jsme po obrátce nepustili do jediné šance a naopak asi třikrát jsme šli sami na branku. Bohužel ani jednou to nevyšlo, ale čtvrtou branku jsme přece jen přidali.“

Sestava K. Řečice: Houdek Daniel – Šergl Zdeněk (82. Bačák Tadeáš), Bílek Miroslav, Tajml Jiří, Roubík Václav (80. Mikloš Dominik), Madar Ondřej [K], Vosecký Jan (58. Janeček Karel), Madar Jonáš, Slavík František, Kovář Jiří, Jánošík Vojtěch

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel – Bastl Pavel (82. Černý Jiří), Havlík Vojtěch, Tříletý Radim, Kelbler Martin (70. Přívětivý Tomáš), Pokorný Václav, Kelbler David (87. Dostál Jakub), Kelbler Petr, Švarc Petr, Habr Vojtěch [K],  Bastl Vojtěch

V sestavě kola dle serveru fotbalunas.cz:
Tříletý Radim – třebětický obránce pomohl kvalitním defenzivním výkonem k udržení čistého konta proti Kardašově Řečici
Habr Vojtěch – třebětický kapitán a střední záložník se podílel na vítězství svého týmu jedním vstřeleným gólem

Branky: 3. Pokorný Václav, 12. Habr Vojtěch, 41. Kelbler David, 83. Švarc Petr

Žluté karty: 3:2 (29. Jánošík Vojtěch, 33. Tajml Jiří, 90. Madar Jonáš – 29. Kelbler David, 88. Havlík Vojtěch)

Rozhodčí: Bartůněk Pavel – Saidl Radek, Melzoch David

Delegát: Tupý Petr

Zde můžete v ložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.