18.9.2021

TŘEBĚTICE - TŘEBOŇ B 2:0 (0:0)

Třebětice slaví výhru i proti béčku Třeboně

V šestém kole přivítaly dosud stoprocentní Třebětice rezervní tým Třeboně. Přestože se hostům podařilo v první půli držet domácí tým na uzdě, ve druhé už se projevila převaha Třebětic, které dvěma brankami rozhodly o zisku tří bodů.

První poločas góly nenabídl

V prvním poločase se v Třeběticích hrálo vyrovnané utkání, které nepřinášelo téměř žádné šance. Domácí mužstvo se dostalo pouze ke třem zakončením z rohových kopů, nicméně hlavičkující hráči ani jednou nedokázali zamířit mezi tři tyče. Jednu šanci si vypracovali i hosté z Třeboně, kdy střelu zpoza vápna musel domácí brankář vyrážet na rohový kop.

Ve druhém poločase rozhodli domácí o své výhře

Ve druhém poločase už se diváci v Třeběticích branky dočkali. V 57. minutě zahrávali domácí přímý kop, k hlavičce se dostal Tomáš Chvátal a překonal brankáře hostů – 1:0. O chvíli později, v 65. minutě, udělal chybu stoper hostů Ondřej Beníšek. Toho využil domácí kapitán Vojtěch Habr, který postupoval sám na brankáře Třeboně, kterého dokázal překonat střelou po zemi kolem jeho nohou – 2:0. Víc zajímavých situací už utkání nenabídlo, a tak i po šestém kole zůstávají domácí Třebětice stoprocentní, když porazili Třeboň B 2:0.

Ohlasy k zápasu

Marek Černoch, trenér Třebětic: "Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně a během patnácti minut jsme si vytvořili tři stoprocentní šance; bohužel ani jednu jsme neproměnili. Zápas se od té doby vyrovnal a zahrozili i hosté. My jsme byli hodně nepřesní a v kombinaci nám chyběla kvalita. Druhé dějství jsme si vytvořili stálý tlak a opět přišlo zahazování šancí, naštěstí jsme dvě proměnili a zaslouženě zvítězili. Jsem rád, že i když náš výkon nebyl optimální, tak jsme dokázali zápas vyhrát."

Michal Rezek, trenér  Třeboně: "Poločas 0:0, pak jsme dostali gól někdy v 60. minutě. Po chybě stopera jsme dostali další gól v podstatě z nájezdu, takže 2:0 a bylo hotovo. Třebětice vedou, měly jasnou převahu celý zápas a my jsme hráli jenom to, na co bylo, měli jsme zase mladé kluky. Takže zasloužené vítězství domácích úplně bez diskuzí. My jsme se víceméně nedostávali ani do šancí."

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel – Pokorný Václav, Novák Bohumír (6. Přívětivý Tomáš), Trávníček Milan, Kelbler David, Chvátal Tomáš, Kelbler Petr, Švarc Petr, Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Lorenc Vojtěch (68. Havlík Vojtěch)

Sestava Třeboně: Flaška Josef – Stasek Matyáš (63. Pitelka Ondřej), Čábela Filip, Voborský Adam, Rybár Vojtěch, Ferchenbauer Erik, Beníšek Ondřej, Kučera Jan [K], Michal Ondřej, Pfeifer Miroslav, Rešl Jan

V sestavě kola dle serveru fotbalunas.cz:
Tomáš Chvátal
– obránce Třebětic vstřelil první branku svého týmu a navíc se podílel na udržení čistého konta

Branky: 57. Chvátal Tomáš, 65. Habr Vojtěch

Žluté karty: 1:0 (29. Přívětivý Tomáš)

Rozhodčí: Krejník Petr – Ernst Martin, Janovský Tomáš

Zde můžete v ložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.