5. kolo

Datum konání:
11.9.2021

DOLNÍ BUKOVSKO - TŘEBĚTICE 0:4 (0:4)

V Dolním Bukovsku se představily Třebětice. Domácí na své půdě zatím neztratili ani bod, hosté však ještě neztratili body vůbec. Třebětice předvedly raketový vstup do utkání a o své výhře rozhodly už během úvodních dvaceti minut. I po pěti kolech tak mají plný počet bodů. Shodnou bilancí se může pochlubit už jen Neplachov, který by ovšem na suchdolské půdě vyhrál jen stěží, kdyby domácí dokázali proměňovat vyložené šance.

První půle nabídla velmi rychlý start hostů

V Dolním Bukovsku se slavila pouť a na zápas přijel jeden z horkých kandidátů na postup. Třebětice začaly předvádět kvalitu od začátku. Již ve 4. minutě zakroutil míč přesně k tyči Martin Kelbler - 0:1. Další individuální chyba od Dolního Bukovska přišla v 9. minutě. Potrestat ji dokázal znovu stejný hráč, tedy Martin Kelbler - 0:2. Hosté z Třebětic stále neměli dost a v 16. minutě to bylo již 0:3. Třebětice předvedly únik po pravé straně, centr do vápna na Davida Kelblera, který dokázal šanci proměnit. Ve 20. minutě přišla další branka a opět ji vstřelili hosté. Svůj hattrick završil Martin Kelbler, když přesnou hlavičkou překonal domácího brankáře - 0:4. Dolní Bukovsko se i nadále snažilo hrát a vstřelit alespoň branku. Nicméně obrana Třebětic je k tomu nepustila. I když Bukovsko mohlo mít do poločasu víc střel, ani jedna nešla přímo na branku, anebo byla zablokována skvěle pracující obranou hostů.

Druhá půlka už žádný gól nepřinesla

Do druhého poločasu nastoupilo Dolní Bukovsko v pozměněné sestavě. Ani to ovšem nepřineslo vstřelení branky. Za zmínku z druhého poločasu stojí zákrok Jakuba Vítka, který se do branky Dolního Bukovska vrátil po šesti letech. V 60. minutě vytáhl míč letící do šibenice. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo, ale nedá se říct, že by se utkání už jen dohrávalo, protože oba dva týmy se snažily dát branku.

Ohlasy k zápasu:

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Výborně se nám povedl vstup do utkání, od začátku nám všechno vycházelo a Martin Kelbler dal dvě pěkné branky. Hráli jsme velmi dobře jak dozadu, tak zejména v ofenzivě, což jsme potvrdili dalšími dvěma góly. A to jsme ještě dvě vynikající příležitosti ke skórování nevyužili. Druhé dějství už bylo takové povinné. Nejvíce jsme se soustředili na to, abychom byli více na míči a soupeř se nedostal do hry. Bukovsko jsme za celý zápas pustili do jediné šance.“

Sestava Bukovska: Vítek Jakub - Hruška FrantišekZahradník Petr, Kotyza VáclavMalecha Ondřej, Koutský Vojtěch (46. Hejl  Lubomír), Cihla František, Kokeš Pavel - Venčovský Tomáš (78. Matoušek Jiří),  Chochol Lukáš (18. Venčovský Josef), Cihla Josef (89. V. Kotyza Václav)

Sestava Třebětic: Urbánek Pavel - Kelbler David (66. Přívětivý Tomáš ), Novák Vojtěch (76. Plachý Karel), Kelbler Petr, Švarc Petr, Novotný Milan, Kelbler Martin (35. Dolák Jan), Habr Vojtěch, Bastl Vojtěch, Havlík Vojtěch, Mašát David

Branky: 4. Kelbler Martin, 9. Kelbler Martin, 16. Kelbler David, 20. Kelbler Martin

Žluté karty: 5:1 (41. Cihla František, 62. Venčovský Tomáš, 68. Hruška František, 77. Zahradník Petr, 86. Vítek Jakub - 72. Mašát David)

Rozhodčí: Trkovský Tomáš - Studený Josef, Brom Josef

Počet diváků: 80

Zde můžete v ložit svůj komentář k zápasu i vy nebo jen ohodnotit výkon našich borců palcem nahoru či dolu.