Datum konání:
4.10.2020

TŘEBĚTICE – LEDENICE 6:1 (4:0)

Třebětice se prostřílely do čela, Suchdol už je třetí

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice (1. místo): „Do zápasu jsme nevstoupili příliš dobře. Hosté si vypracovali několik šancí a jedna z nich skončila i gólem, ale ten nebyl kvůli ofsajdu uznaný. Tempo hry jsme tak začali určovat my a ve 12. minutě Vojta Habr otevřel skóre. O tři minuty později se trefil podruhé a v 17. minutě to už bylo 3:0, když se prosadil Václav Pokorný. V 34. minutě přidal další gól Tomáš Chvátal. Po změně stran jsme trochu zaspali začátek a soupeř měl několik šancí. V 61. minutě však faulovali Ledeničtí ve vápně a Vojta Habr z nařízené penalty zkompletoval hattrick. Hosté sice v 69. minutě snížili, ale to bylo z jejich strany vše. My poté měli ještě několik příležitostí, ale neproměnili jsme je, a tak skóre uzavřel v 81. minutě z dalšího pokutového kopu Milan Novotný. Naše předvedená hra se musela divákům líbit. Ti si zaslouží poděkování, neboť nás hnali celých devadesát minut. O to víc nás mrzí, že se teď budeme muset obejít bez nich.“

Sestava Třebětic: P. Urbánek - T. Chvátal, V. Pokorný, B. Novák (72. V. Novák), D. Mašát, R. Tříletý, P. Kelbler  (63. J. Dolák), P. Švarc, M. Novotný (84. D. Kelbler), V. Habr, V. Bastl (82. T. Přívětivý)

Sestava Ledenic: J. Mařík - L. Winkler, P. Volák, V. Svoboda (58. K. Havelka), J. Fencl (63. M. Kožant), J. Čermák, J. Princl, M. Dudáček, A. Šrajer (38. V. Hinterhölz), A. Stránský, M. Cempírek

Branky: 12. Habr Vojtěch, 15. Habr Vojtěch, 17. Pokorný Václav, 34. Chvátal Tomáš, 61. Habr Vojtěch (pen.), 81. Novotný Milan (pen.) - 69. Winkler Lukáš

Žluté karty: 1:3 (47. Habr Vojtěch - 51. Čermák Jakub, 80. Dudáček Marek, 87. Winkler Lukáš)

Rozhodčí: Klimeš Jiří - Devera Radek, Janák Pavel