3. kolo

Datum konání:
6.9.2020

TŘEBĚTICE – ČESKÉ VELENICE 2:3 (1:2)

Vojtěch Novák, asistent trenéra Sokola Třebětice (3. místo): „Museli jsme udělat několik změn v sestavě a bylo to bohužel znát, i když jsme se v 8. minutě zásluhou Novotného ujali vedení. Bohužel, hned po rozehrání jsme inkasovali a debutující brankář Andraško neměl při tvrdé ráně Mikudima šanci. Stejný hráč pak hosty poslal ve 23. minutě do vedení. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale místo toho, abychom srovnali, jsme v 57. minutě dostali třetí gól. Za šest minut se ale krásně z přímého kopu trefil Švarc a o drama bylo postaráno. Vyrovnat jsme ale nedokázali, i když šance na to byly. Hosté předvedli kvalitní výkon a vyhráli zaslouženě.“

Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (1.): „Utkání na těžkém, podmáčeném terénu pro nás nezačalo ideálně a po několika chybách v defenzivě jsme brzy prohrávali. Naštěstí o minutu později po přihrávce Škáchy dokázal Mikudim srovnat. Po vstřelené brance jsme byli více na balonu a herně jsme měli navrch. Z naší aktivity vyplynula i druhá branka, když ve 23. minutě Jabůrek po pravé straně přesně vysunul opět Mikudima, který se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. V 57. minutě Škácha našel chytrou přihrávkou Fialu a ten obloučkem navýšil skóre na 3:1. Třebětičtí poté vrhli vše do útoku a sevřeli nás na naší polovině. V 63. minutě jsme zbytečně faulovali na hranici velkého vápna a soupeř se z trestného kopu vrátil zpět do utkání. To stupňovalo ještě víc jeho touhu po vyrovnání. Pět minut před koncem mohl definitivně rozhodnout Samec, jenž se řítil osamocený na domácího brankáře, ale bohužel zakončil těsně vedle. Domácí bojovali až do konce, ale my vítězství uhájili a z Třebětic si tak odvážíme tři cenné body.“

Sestava Třebětic: V. Andraško - V. Habr, T. Chvátal, Š. Smejkal (68. D. Kelbler), V. Bastl, V. Pokorný, (49. J. Dolák), R. Tříletý, P. Kelbler, P. Švarc, M. Novotný, B. Novák

Sestava Č. Velenic: T. Maroušek - R. Škácha (61. M. Tetík), J. Bumba, M. Fiala (88. J. Mikl), R. Mikudim, J. Mikl (46. F. Dvořák), V. Samec, M. Jabůrek, K. Tranduy, M. Srpek (71. P. Arvaj), P. Zemánek

Branky: 8. Novotný Milan, 63. Švarc Petr - 9. Mikudim Roman, 23. Mikudim Roman, 57. Fiala Milan

Žluté karty: 1:4 (58. Habr Vojtěch - 56. Mikudim Roman, 58. Jabůrek Michal, 66. Samec Václav, 74. Zemánek Patrik)

Rozhodčí: Svoboda Jan - Devera Radek, Šťastný Jiří