3.11.2019

TŘEBĚTICE - STUDENÁ 2:1 (0:0)

Vojtech Novák, trenér Sokola Třebětice (12.): „S prvním celkem tabulky jsme začali velmi aktivně. V úvodním poločase jsme měli asi pět šancí včetně hlavičky Tomáše Chvátala do břevna. Studená působila trochu zakřiknutě a jedinou možnost měl Dvořák. Hráli jsme dobře a hosty jsme v první půli prakticky k ničemu nepustili. Po změně stran jsme v 61. inkasovali jako první, když po dlouhém autu propadl míč až na zadní tyč, a tam jej Dvořák hlavou bez problémů dostal do sítě. Vzápětí jsme ale odpověděli, po pravé straně unikl Vojta Bastl, centrem našel před brankou jednoho z nejlepších hráčů na hřišti Martina Kelblera a ten hlavou srovnal. V 80. minutě střídající Dolák našel opět Kelblera, a ten nám zajistil vítězství. Po faulu na Doláka v závěru padly i dvě červené karty, dost bylo i těch žlutých. Kluky musím za předvedený výkon pochválit, nechali na hřišti vše. Dík patří i divákům, jichž v sychravém počasí sice nedorazilo tolik jako obvykle, ale o to víc byli slyšet.“

Petr Adamec, trenér FK Studená (3.): „Na těžkém terénu to byla spíše velká bitva než pěkný fotbal. Věděli jsme, že Třebětice se stejným kádrem skončily loni tři body od první příčky a že v posledním podzimním domácím zápase nechají na hřišti všechno. A to se potvrdilo. Během podzimu jsme je viděli hrát několikrát, proti nám podali nejlepší výkon, plný agresivity a důrazu mnohdy až za hranou. Ovšem takto se hraje, když se nedaří a soupeř byl o ten gól lepší. V první půlce nás přehrával, nastřelil břevno a měl i další zajímavé možnosti. My kontrovali velkou šancí Dvořáka v úvodu a Lindourka ve 40. minutě. Po obrátce jsme se zlepšili a hru vyrovnali. Po dlouhém autu Šimánka v 61. minutě, který propadl na zadní tyč, skóroval Dvořák. Rozhodujícím momentem zápasu bylo rychlé vyrovnání domácích tři minuty po našem vedoucím gólu. Kdybychom udrželi vedení déle, bez bodu bychom neodjeli. Domácí byli ve zbytku zápasu odhodlanější a vítězný gól po našem nedůrazu na pravé straně nakonec vstřelili.“

Sestava Třebětic: P. Koupil - R. Tříletý (58. M. Havlík), M. KelblerP. KelblerP. ŠvarcB. Novák, V. Havlík, V. HabrV. BastlT. ChvátalM. Šťastný (79. J. Dolák)

Sestava Studené: O. Kadlec - L. DvořákJ. ŠimánekT. PřibylP. MaškaT. LindourekT. PéčJ. Brunner, M. Šimánek, M. BartoňO. Dokulil

Branky: 64. Kelbler Martin, 80. Kelbler Martin 61. Dvořák Libor

Žluté karty: 4:3 (3. Šťastný Martin, 55. Habr Vojtěch, 59. Kelbler Martin, 84. Dolák Jan - 24. Maška Patrik, 44. Brunner Jan, 73. Šimánek Josef)

Červené karty: 1:1 (90. Dolák Jan - 89. Maška Patrik)

Rozhodčí: Svoboda Jan - Blažek Vladislav, Janák Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.