26.10.2019

LOMNICE NAD LUŽNICÍ - TŘEBĚTICE 4:0 (3:0)

Vladimír Vrána, trenér Tatranu Lomnice (9.): „Začátek zápasu byl jako z říše snů. Po dvou ostrých kontrech a gólech Petra Pancíře a Pavla Řehoře jsme ve 3. minutě vedli 2:0. Jenže to některým našim hráčům vlilo do žil až příliš sebevědomí, takže místo toho, abychom hosty dorazili a zápas si užili, byli jsme najednou páni fotbalisté, kterým se nic stát nemůže. A na to se vážně nedalo koukat. K našemu štěstí vyšel debut v bráně patnáctiletému Davidu Kalajovi, který nás několikrát výrazně podržel. Na konci půle se podruhé, krásně z pětadvaceti metrů, trefil Pancíř. V druhém poločasu nepřišel očekávaný nápor Třebětic a po uklidňují brance nestárnoucího Václava Nohavy už hosté nekladli odpor. Jak jsem si minulá kola stěžoval na koncovku, tak tentokrát naopak velmi vázla obranná hra a mezihru abychom rovněž pohledali. Nemůžeme hrát jen deset minut. Pokud nezlepšíme přístup, nemáme šanci se posunout dál.“

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (13.): „Z naší strany ani není moc co hodnotit. Již ve třetí minutě totiž bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Potom jsme sice měli i my několik šancí, ale prostě nám to tam nepadá. A když domácí zvýšili na 3:0, bylo definitivně po zápase. Na začátku druhé půle Lomnice přidala ještě jeden gól, a střetnutí se tak už jen z povinnosti dohrávalo.“

Sestava Lomnice: D. Kalaj - P. Řehoř, V. Božovský, T. Vačkář, J. Burda, L. Čáp (65. J. Šnorek), V. Strouha (81. D. Bartoš), V. Nohava (55. M. Rakušan), T. Kabele, P. Pancíř, M. Šachl

Sestava Třebětic: P. Koupil - B. Novák, V. Novák (57. Z. Nikrmajer), V. Habr, P. Švarc, M. Kelbler (86. P. Bastl), M. Šťastný, P. Kelbler, V. Bastl, J. Černý, R. Tříletý

Branky: 1. Pancíř Petr, 3. Řehoř Pavel, 41. Pancíř Petr, 52. Nohava Václav

Žluté karty: 2:0 (48. Čáp Lukáš, 70. Burda Jan)

Rozhodčí: Barva Karel - Švec Hynek, Maňhal Jan

Počet diváků: 100

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.