19.10.2019

SLAVONICE - TŘEBĚTICE 3:1 (0:0)

Ladislav Burghard, trenér Sokola Slavonice (10.): „Konečně jsem kluky poznával. Začali produkovat svou hru a bylo to znát. Zkraje jsme měli převahu, kterou jsme nezužitkovali. Třikrát se v šanci ocitl Lukš a Bodlák nastřelil tyč. V posledních pěti minutách úvodní půle jsme se pustili do hurá fotbalu, což bylo špatně. Hosté nám tak zatápěli a dobře začali i druhou půli. Ale vymanili jsme se z toho a během třinácti minut jsme dali tři góly. První vstřelil po pěkné akci Vojta Balík a poté dvakrát skóroval Tomáš Lukš. Třebětičtí se snažili s výsledkem něco udělat, ale pouze snížili Šťastným. Myslím, že jsme byli o něco lepší a výsledek je zasloužený. Hráči nechali na hřišti všechno a jejich výkon mě zahřál u srdce.“

Josef Bastl, manažer Sokola Třebětice (13.): „Byl to spíš boj než fotbal, ale po našem složitém podzimu i tento výkon zapadal do daného scénáře. Kluci se snaží, bojují, v tom jim nelze nic upřít, ale finální fáze je v obrovské křeči. Slavonice byly téměř celý první poločas lepší, nás několikrát podržel brankář Koupil. V závěru jsme paradoxně měli dvě příležitosti i my, ale jak už to u nás bývá pravidlem, nedotáhli jsme je do konce. Po změně stran se hrál otevřenější fotbal. Soupeř byl produktivnější a vstřelil tři branky. U dvou z nich jsme mu koncovku připravili jak na zlatém podnosu. V závěru jsme korigovali, trefili jsme i tyč, ale Slavoničtí zápas zaslouženě dovedli do vítězného konce. Trápíme se, nedaří se nám téměř nic, přestože kluci poctivě bojují a chtějí to zlomit.“

Sestava Slavonic: F. Licehamr - F. Žampa, M. Trávníček, M. Janák, O. Kubeš (82. M. Mašek) - P. Marhoun (88.  M. Přibyl), M. Bodlák, D. Bártů, M. Balík - V. Balík, T. Lukš (70. R. Peschel)

Sestava Třebětic: P. Koupil - T. Chvátal, P. Chvátal (50. D. Kelbler), V. Habr, M. Kelbler, V. Havlík, M. Šťastný, P. Kelbler, V. Bastl, J. Černý, R. Tříletý

Branky: 53. Balík Vojtěch, 61. Lukš Tomáš, 66. Lukš Tomáš - 72. Šťastný Martin

Žluté karty: 3:2 (23. Kubeš Ondřej, 65. Balík Milan, 76. Bodlák Martin - 28. Chvátal Tomáš, 76. Habr Vojtěch)

Rozhodčí: Bumba František - Ernst Martin, Juráň Karel

Delegát: Pípal Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.