13.10.2019

TŘEBĚTICE - ČESKÉ VELENICE 1:2 (1:2)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (13.): „Domácí zápas jsme chtěli zvládnout a naplno bodovat. Ale jak se u nás stalo skoro pravidlem, po prvním rohu soupeře a naší chybě jsme už ve třetí minutě inkasovali. Další gól Velenice přidaly ve 24. minutě. Na něj jsme za pět minut odpověděli zásluhou Davida Kelblera, jehož po krásné akci po pravé straně našel Vojtěch Bastl. Druhý poločas jsme hosty zatlačili, ale to mu nabízelo i prostor pro brejky, které naštěstí neproměnili. Ani my však už skórovat nedokázali, takže tři body putují do Velenic. Jestli se nevzpamatujeme, budeme mít tuto sezonu opravdu hodně práce…“

Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (6.): „Třebětice jsou pro nás snad nejméně oblíbený soupeř a asi šest let jsme tam nedokázali bodovat. Navíc těsně před utkáním přišlo několik omluvenek, takže jsme museli opět hodně improvizovat. Utkání jsme ovšem začali dobře a již ve 3. minutě se po rohovém kopu v pokutovém území nejlépe orientoval Michal Banašík, jenž nás dostal do vedení. Ve 24. minutě z levé strany Fiala našel Kopeckého, a ten po pěkné akci zvýšil. Chvíli na to po hrubé chybě třebětické obrany běžel Fiala sám na brankáře, ale gól z toho nebyl. Jak se říká, nedáš dostaneš, a tak domácí po pěkné akci snížili. Druhá půle na těžkém terénu přinesla spíše boj a místy to připomínalo ragby. Domácí byli více na balonu, ale k ničemu zásadnímu se nedostali. My měli velkou příležitost k navýšení skóre Samcem, jenž šel sám na domácí bránu, ale branka z toho opět nebyla. I když se soupeři v této sezoně nedaří, vzhledem k velkým absencím si tohoto vítězství velmi ceníme. Bylo to odmakané a kluci na hřišti nechali srdíčko.

Sestava Třebětic: P. Koupil - V. Novák, D. Kelbler (73. P. Bastl), V. Havlík, M. Šťastný, P. Kelbler, V. Bastl, J. Černý, J. Dolák, R. Tříletý (69. R. Kühtreiber), P. Švarc

Sestava Č. Velenic: T. Maroušek - M. Fiala, T. Kopecký, M. Banašík, P. Arvaj, R. Mikudim, V. Samec, R. Banašík, J. Vetrák, F. Dvořák, M. Srpek (55. J. Novotný)

Branky: 29. Kelbler David - 3. Banašík Michal, 24. Kopecký Tomáš

Žluté karty: 4:1 (16. Černý Jiří, 33. Havlík Vojtěch, 36. Kelbler Petr , 89. Novák Vojtěch - 34. Banašík Robin)

Rozhodčí: Ryneš Vladimír - Krejník Petr, Janák Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.