21.9.2019

KARDAŠOVA ŘEČICE - TŘEBĚTICE 1:0 (1:0)

Roman Kačur, trenér FK Kardašova Řečice (5.): „Minule jsem tým, i přes prohru, za předvedený výkon pochválil. Tentokrát můžu pochválit pouze prvních dvacet minut a získané tři body, o kterých rozhodl po přihrávce Valka náš nejlepší hráč Slavík. Poté jsme bohužel přestali hrát v pohybu, proto nám začala váznout kombinace a hra dopředu vůbec. V obranné fázi jsme nepůsobili dostatečně důrazně a předvedli opět několik zbytečných chyb. Hosté hráli jednoduše, hrozili především ze standardních situací a měli několik vyložených příležitostí. Největším kladem jsou tak získané tři body. Že jich budeme mít po šesti odehraných kolech více než za celý loňský podzim, to jsme určitě nečekali a kluci za to zaslouží pochvalu a uznání. Pokud ale chceme pomýšlet na další, musíme podávat lepší výkony.“

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (11.): „Od úvodního hvizdu bylo jasné, že nepůjde o snadný zápas. Hra byla plná nepřesností a chyb na obou stranách, a přestože jsme se dostali do několika šancí, žádnou jsme proměnit nedokázali. Stejně se vedlo i Řečici, jejíž příležitosti zmařil debutant v naší brance Pejcl. Na co však nestačil, byla dorážka v 27. minutě, která domácí poslala do vedení. Po změně stran jsme soupeře přehrávali, z našeho tlaku vzešly další možnosti, ale v koncovce se nám momentálně nedaří. Porážka velmi mrzí, neboť za výkon ve druhé půli jsme si minimálně bod zasloužili.“

Sestava K. Řečice: D. Houdek - T. Bačák (63. J. Klokner), R. Porochoňski, K. Janeček, P. Kvasnička, Z. Šergl (90.  J. Tajml), K. Valek, V. Roubík, F. Slavík, O. Madar, J. Vosecký

Sestava Třebětic: J. Pejcl - V. Habr, P. Bastl (64. M. Jahoda), P. Kelbler, V. Bastl (90. M. Nguyen), D. Kelbler (80. V. Novák), J. Dolák, R. Tříletý, P. Švarc, J. Černý, J. Dostál

Branky: 27. Slavík František

Žluté karty: 3:2 (74. Šergl Zdeněk, 78. Janeček Karel, 90. Vosecký Jan - 6. Kelbler Petr, 75. Bastl Vojtěch )

Rozhodčí: Kovařík Zdeněk - Řehoř Petr, Janák Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.