15.9.2019

TŘEBĚTICE - TŘEBOŇ B 2:2 (0:2)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (10.): „Zahájili jsme aktivně a vypracovali jsme si několik příležitostí. Avšak soupeř také nezůstával pozadu a po našich hrubých chybách v obraně se dostal do několika šancí, z nichž jednu v 18. minutě zužitkoval. Poté jsme i my dvakrát dopravili míč do sítě, ale pokaždé byl proti pan rozhodčí, a tak znovu udeřili hosté. Ve druhém poločase už se hosté prakticky k ničemu nedostali. My měli řadu příležitostí, jenže buď jsme se vystavili do ofsajdu, nebo nám branku opět neuznal sudí, který viděl faul. Dočkali jsme se až v 63. minutě, kdy se po jedné ze standardek prosadil Vojta Habr. Vyrovnávací trefu pak připojil v 79. minutě střídající Kühtreiber. Získat tři body se nám však ani přes obrovský tlak a spoustu šancí nepodařilo."

Roman Cigáň, trenér Jiskry Třeboň B (8.): „Nastoupili jsme v poněkud slepené sestavě a museli nám pomoci dorostenci. Přesto jsme doufali, že uhrajeme dobrý výsledek. První poločas nám vyšel výborně. Pfeifer a Macho nás po krásných akcích dostali do dvoubrankového vedení a měli jsme i další šance. Třebětice disponují silným a houževnatým týmem, což se potvrdilo po změně stran, kdy se jim povedlo manko smazat. Sice nám docházely síly, ale odolali jsme i jejich závěrečnému velkému náporu a vezeme si hodně cenný bod. Všichni hráči zaslouží pochvalu.“

Sestava Třebětic: P. Koupil (46. V. Novák) - D. Kelbler, J. Dolák (56. R. Kühtreiber), R. Tříletý, P. Švarc, B. Novák, J. Černý, V. Habr, V. Bastl, T. Chvátal, V. Havlík

Sestava Třeboně: J. Flaška - J. Macho, J. Rešl (90. D. Nehoda), M. Nehoda, M. Pfeifer, J. Zavadil, T. Zvánovec, A. Voborský, P. Švejda, O. Michal, D. Bartl

Branky: 63. Habr Vojtěch, 79. Kühtreiber Radim - 18. Pfeifer Miroslav, 43. Macho Jakub

Žluté karty: 2:1 (42. Dolák Jan, 72. Tříletý Radim - 38. Voborský Adam)

Rozhodčí: Picka Pavel - Blažek Vladislav, Janák Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.