7.9.2019

DOLNÍ BUKOVSKO - TŘEBĚTICE 1:1 (1:1)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (10.): „Odjeli jsme bez několika hráčů základní sestavy, takže jsme museli improvizovat, ale musím říct, že to v prvním poločase na výkonu znát nebylo. Bohužel nás už delší dobu trápí neproměňování vyložených šancí, a tak nás do vedení poslal až Vojta Habr z penalty ve 14. minutě. Dolní Bukovsko vyrovnalo po půlhodině z přímého kopu. Po přestávce už to z naší strany tak dobré nebylo. Soupeř na nás vyrukoval a my nevěděli, jak hru uklidnit, takže jeho tlak sílil, ale ani domácí naštěstí nedokázali své příležitosti zužitkovat. Rozhodčí navíc nešetřil kartami, a když v 77. minutě putoval jeden z domácích fotbalistů po druhé žluté pod sprchy, nápor Bukovska to otupilo. Vzhledem k průběhu druhého dějství jsme s bodem spokojeni.“

Sestava D. Bukovska: L. Cypris - J. Cihla - V. Kotyza, P. Zahradník, F. Cihla, R. Podhradský, M. Dvořák (46. J. Kadlec), O. Malecha, T. Venčovský, P. Kokeš, L. Chochol (87. F. Sedlák)

Sestava Třebětic: P. Koupil - J. Dolák, V. Havlík, V. Novák, P. Bastl (89. M. Nguyen), B. Novák, D. Kelbler, R. Tříletý, P. Švarc, J. Černý, V. Habr

Branky: 30. Cihla František - 14. Habr Vojtěch

Žluté karty: 7:3 (14. Cihla František, 42. Malecha Ondřej, 54. Zahradník Petr, 69. Venčovský Tomáš, 70. Kadlec Jan, 73. Podhradský Radek, 76. Cihla Josef - 29. Havlík Vojtěch , 65. Černý Jiří, 72. Švarc Petr)

Červené karty: 1:0 (77. Venčovský Tomáš)

Rozhodčí: Talíř Milan - Vejčík Vít, Švec Hynek

Delegát: Tupý Petr

Počet diváků: 150

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.