25.8.2019

MLADÉ - TŘEBĚTICE 2:3 (1:1)

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice (4.): „K prvnímu venkovnímu utkání jsme odjeli pouze s jedním hráčem na střídání, takže bylo jasné, že na obrovském hřišti to nebude žádný med. Domácí byli sice více na balonu, ale do vedení jsme šli my. Švarc odcentroval a míč se odrazil od jednoho z bránících hráčů do sítě. Potom jsme měli obrovské štěstí, když nejprve brankář Koupil zlikvidoval samostatný nájezd a v další šanci domácí trefili jen tyč. Přesto Mladé ve 32. minutě dokázalo vyrovnat. Po změně stran jsme se zlepšili, byli aktivnější a už v 50. minutě po faulu na Petra Kelblera sudí odpískal penaltu, jíž proměnil kapitán Vojtěch Habr. Ten v 68. minutě připojil i třetí trefu. Čtvrt hodinky před koncem sice domácí snížili, ale srovnat se jim nepovedlo. Všechny naše kluky je třeba za výkon pochválit.“

Sestava SK Mladé: M. Voneš - P. Šimek (62. J. Vokáč), V. Moudrý, T. Linhart, V. König ml. (70. J. Kotzina), L. Szojka, M. Schuster, P. Schuster, J. Šťastný [K], Š. Pařízek, M. Zemek

Sestava Třebětic: P. Koupil - D. Kelbler (86. P. Bastl),  J. Dolák, R. Tříletý, T. Přívětivý, P. Kelbler, P. Švarc, V. Habr [K], J. Černý, M. Šťastný, V. Bastl

Branky: 32. König Václav, 75. Linhart Tomáš - 15. Schuster Pavel (vl.), 50. Habr Vojtěch (pen.), 68. Habr Vojtěch

Žluté karty: 0:0

Rozhodčí: Čarek Martin - Landík Filip, Hora Karel

Delegát: Kučera Luděk

Počet diváků: 60

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.