16.8.2019

TŘEBĚTICE - N. BYSTŘICE 1:1 (0:0)

V úvodním utkání celé soutěže nepotvrdily Třebětice roli favorita. Jiskra Nová Bystřice, která se loni zachraňovala do posledních kol, vyválčila na půdě soupeře cenný bod.

Vojtěch Novák, trenér Sokola Třebětice: „Od úvodního hvizdu bylo znát, že to nebude tak snadný soupeř, jak si mnozí mysleli. Bystřice byla víc na balonu, kombinovala a hned z první standardky nadělala našemu brankáři potíže. Ten však střelu Havla zlikvidoval. Po změně stran jsme hru vyrovnali a postupně začali udávat tempo. Když jsme v 67. minutě dostali výhodu trestného kopu, postavil se k němu jeden z nejlepších hráčů zápasu Radim Tříletý a střelou o tyč rozjásal naše příznivce. Naše radost však netrvala dlouho, neboť jsme se dopustili faulu poblíž vápna. Hostující Havel pak při následném „přímáku“ předvedl výbornou kopací techniku a nedal našemu brankáři Koupilovi šanci. Kdybychom ve druhé půli proměnili vyložené příležitosti, bylo by to určitě veselejší. Takhle se musíme spokojit s bodem.“

Aleš Benkovský, trenér Jiskry Nová Bystřice: „Věděli jsme, že se nám v Třeběticích dlouhodobě nedaří. Do utkání jsme nevstoupili špatně, snažili jsme se hrát aktivně, v prvním poločase jsme asi měli i více ze hry, ale do větších šancí se ani jeden tým nedostal. Vstup do druhé půle nám nevyšel, domácí získávali odražené balony, nám vázla kombinace a inkasovali jsme z přímého kopu. Naštěstí chvilku poté i Havel trefil „přímák“ fantasticky a vyrovnal. Posledních patnáct minut mohl každý z týmů strhnout vedení na svoji stranu. My nedotáhli slibné brejky, protože jsme nedokázali trefit bránu, domácí zase pohrdli stoprocentní šancí, kterou jim připravil obrovskou hrubkou brankář Podolský, ale naštěstí při nás stáli všichni svatí. Bod bereme.“

Sestava Třebětic: Koupil Petr – Kelbler David (56. Dolák Jan), Tříletý Radim, Zejda Tomáš, Kelbler Petr (83. Nikrmajer Zdeněk), Švarc Petr, Černý Jiří, Habr Vojtěch [K], Bastl Vojtěch, Havlík Vojtěch (69. Havlík Martin), Šťastný Martin

Trenér: Novák Vojtěch; vedoucí mužstva: Kostelecký Zdeněk

Sestava N. Bystřice: Podolský Patrik – Brus Ondřej, Brabec Vojtěch [K], Benkovský Aleš, Feytl Martin (89. Hynek Petr) – Janata Adam (65. Kapias Filip), Frühauf David, Schramhauser Jan, Schramhauser Radek – Janata Adam, Havel Jiří

Trenér: Komárek Michal; vedoucí mužstva: Berger Andreas

Branky: 67. Tříletý Radim - 73. Havel Jiří

Žluté karty: 1:1 (79. Kelbler Petr - 66. Frühauf David)

Rozhodčí: Bumba František - Rous Zdeněk, Janák Pavel

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy. Lze také  ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo naopak dolů.