19.5.2019

TŘEBĚTICE - DOBRÁ VODA 1:4 (1:0)

Velké překvapení se zrodilo v Třeběticích, kde nekompletní domácí favorit ve druhé půli vyhořel a odevzdal všechny body o záchranu bojující Dobré Vodě.

Josef Bastl, manažer Sokola Třebětice (3.): „Museli jsme v sestavě improvizovat a bohužel se to projevilo víc, než jsme si představovali. První poločas byl ještě vyrovnaný a my se dostali do vedení, když zaváhání soupeře potrestal Šťastný. Druhá půle nám však vůbec nevyšla. Sice jsme opticky byli více na míči, ale předfinální fáze se nám vůbec nedařila. Při přechodu do útoku jsme ztráceli balony a hosté nás za to v závěrečné půlhodině trestali do otevřené obrany. Dobrá Voda zvítězila zaslouženě, my výkonem nepotěšili diváky ani sebe. Pokusíme se to napravit za týden na horké suchdolské půdě.“

Jaroslav Jerhot, trenér SK Dobrá Voda (12.): Do zápasu v dalekých Třeběticích jsme nastupovali s pokorou, ale zároveň s cílem bodovat. V naší situaci nám ani nic jiného nezbývá. Začali jsme aktivně a vytvořili jsme si dobré příležitosti. Bohužel bez gólového úspěchu. Domácí nás z ojedinělé akce potrestali a dostali se do vedení 1:0. My jsme ještě pokusili zahrozit, nicméně poločas jsme končili s jednobrankovým mankem. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a chtěli jsme utkání minimálně vyrovnat. Kluci začali předvádět výborný fotbal, plný kombinačních akcí a velké bojovnosti. Domácí jsme aktivní hrou zaskočili a konečně nám to tam začalo padat. Během poslední půlhodiny jsme dali čtyři krásné branky a utkání otočili ve svůj prospěch. Konec zápasu jsme si už zkušeně pohlídali a vezeme domů pro nás neskutečně cenné tři body. Před kluky klobouk dolů, zápas zvládli a potvrdili velmi dobrou formu z posledních zápasů, tentokrát přetavenou ve výhru. Zejména druhý poločas byl z naší strany parádní a domácí jsme ve všech směrech předčili. Každopádně jedeme dál, protože zdaleka nemáme vyhráno. Musíme makat dál a věříme, že to půjde. Příští zápas hostíme Bystřici a to  pro nás bude klíčové utkání v boji o záchranu, které budeme chtít zvládnout.

Sestava Třebětice: P. Koupil - P. Chvátal (46. D. Kelbler), J. Dolák (90. M. Kubeš), R. Kühtreiber (76. Z. Nikrmajer), P. Urbánek, M. Krejčí, T. Zejda (82. K. Plachý), P. Kelbler, P. Švarc, J. Černý, M. Šťastný

Sestava Dobré Vody: J. Pauer - K. Klíma (84. J. Peterek), J. Marek, O. Jirák, A. Arnold, J. Baštář, J. Šedivý, M. Remiáš, V. Hanousek (86. Č. Marek), Z. Frolík (89. D. Jungwirt), P. Choboda

Branky: 16. Šťastný Martin - 61. Šedivý Jakub, 68. Remiáš Martin, 73. Marek Jakub, 78. Arnold Antonín

Žluté karty: 1:3 (75. Zejda Tomáš - 49. Choboda Pavel, 51. Jirák Ondřej, 87. Peterek Jakub)

Rozhodčí: Šťastný Radek - Černý Jan, Chlaň Jaromír

Delegát: Šafránek Josef

Počet diváků: 55

Zde můžete vložit svůj komentář i Vy, nebo třeba jen ohodnotit výkon našich fotbalistů buď palcem nahoru nebo dolů.